PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Pagrindinės veiklos problemų



Jesh
22-04-10, 01:46
Sveiki,

Pirma, aš myliu šį produktą, tai yra puiku.

Turi būti kažkoks konfigūracijos klaida, Aš esu. Apsilankykite Monetų Forumai (http://www.coinforums.com/forum.php) ir pabandyti išversti į kalbą. Ji trunka 30-40 sekundžių, išversti bet kurio puslapio. Pastebiu, čia galiu išversti bet kokį puslapį per kelias sekundes.

Aš perskaičiau efektyvumo patarimų ir padariau viską, kad galiu padaryti.

Aš naudoju vBSEO ir viską integraciją, kuri yra įrašyta tiek forume ir readme. Aš manau, kad gali būti kažkas negerai ten.

Prašome leiskite man žinoti, kur pradėti ieškoti.

Ačiū!

vBET
22-04-10, 14:02
Iki šiol mes turėjome tik vienas toks atvejis ir vėlavimų priežastis buvo iš "Google" atsakymų. Byloje, kurioje aš apibūdinu paaiškėja, kad:
1. Forumas pačių serveris turi Išeinantys vertimų raštu
2. arba "Google" buvo šiek tiek laiko "bausmių"
Jis buvo matomas ir turinčios rąstgalių, kai mes skaičiuojame laiką kiekvieno vertimo prašymas. Atrodo, kad pirmas kelias buvo gerai, skruzdė, tada vienas kitą užėmė žymiai daugiau laiko. Forum savininkas buvo loking sukelti savo ugniasienės nustatymus, tačiau nesėkmingai. Tai buvo akivaizdžiai kažkas su "Google" ryšio, nes atsitikti, tik ne talpyklą svetainėje.

Mes išspręsti šią problemą pridėti naują eksploatacijos parametrą, vėlavimas tarp vertimai "

Matau jūsų forumą, kad talpyklą puslapio generuoja pakankamai greitai. Pirmasis vertimas trunka daug laiko. Bandykite naudoti "Vėlavimas tarp vertimai" ir nustatyti, ty 10. Atkreipkite dėmesį, jūs turite patikrinti su talpyklos off. Taigi išjungti talpyklą, o ir patikrinti savo vertimus greitis - būsite tikri, kad tai yra ne talpyklą puslapio greitis. Jei matote tobulinimo (gerai turėti tam tikrą priemonę matuoti laiką prieš ir po, galite rasti internete), tada pasukite į talpyklą ir tai yra ok. Jei ne taip pat savo ruožtu talpyklos, nustatyti vėlavimą į 0, ir leiskite mums - mes ieškoti kitų sprendimų:)

Taip pat labai svarbu. Jei jūsų serveris negali dirbti su visomis kalbomis, prašome išjungti kai pradžioje. Ty pradėti su 10 kalbų, ir kai tas bus išsaugotas tada laikas nuo laiko pridėti naujų kalbų. Daug forumų galite pradėti su visomis kalbomis - viskas priklauso nuo išteklių - jūsų atveju kažkas yra ne tobula, ir net jei ji nėra vBET bet tarp jūsų serverio ir "Google", tada ne mažiau talpyklą kalbomis reiškia mažiau "Google" prašymus, tai mažesnė problema.

Jesh
22-04-10, 14:56
Nr talpyklą ir laiko tarpo tarp Vertimai! = 0. Gaunu tuščią puslapio vertimas?

Serveris nėra perkrautas, arba ieškote @ efektyvumo diagramas administratoriaus įrankių.

Daug kartų, vertimas yra messed up, per:

http://www.coinforums.com/badtrans.jpg

Ji dirbo labai gerai, net be talpyklą anksčiau, aš nežinau, kas atsitiko! Net šį puslapį talpyklos aš turiu problemų, aš manau, kad kažkas vyksta.

View: Memories ....

vBET
22-04-10, 15:10
Prašome įsitikinti, kad jūsų forumą kalbos Gerai - niekas pakeitė jį.

Be to, patikrinkite savo "Google" statusas - prašome pūdymas tai instrukcijos: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1