PDA

View Full Version: Riješen Glavni problema s performansama



Jesh
22-04-10, 01:46
Pozdrav,

Prvo, ja volim ovaj proizvod, to je super.

Mora postojati neka vrsta konfiguracije pogreške imam. Molimo posjetite kovanice Forum (http://www.coinforums.com/forum.php) i pokušati prevesti na jezik. Potrebno je 30-40 sekundi prevesti bilo koju stranicu. Ja obavijest ovdje mogu prevesti bilo koju stranicu u roku od sekunde.

Pročitao sam performanse savjete i učinili sve što se da ja mogu učiniti.

Ja sam koristeći vBSEO i učinio sve integracije koje su navedene kako u forum i readme. Mislim da postoji svibanj biti nešto krivo tamo.

Molimo vas javite mi gdje sam trebao početi gledati.

Hvala!

vBET
22-04-10, 14:02
Do sada smo imali samo jedan takav slučaj, a razlog je kašnjenja u od Googlea odgovore. U slučaju koji sam opisao izgleda da:
1. Forum vlastiti server drži izvan dolaze zahtjevi za prevođenje
2. ili Google je davanje neko vrijeme "kazne"
To je vidljivo u prijavi, kad možemo računati vrijeme svaki prijevod zahtjeva. Čini se da je prvih nekoliko je u redu, mrav svaki drugi je dramatično više vremena. Forum je vlasnik bio loking za uzrok u njegovoj postavke vatrozida bez uspjeha. To je očito nešto sa Google komunikaciju, jer se dogoditi samo što nije spremljene stranice.

Mi smo riješili taj problem postoji dodavanjem novih performanse parametrom "Kašnjenje u prijevodu '

Vidim na forumu da je spremljene stranicu generira dovoljno brzo. Prvi prijevod potrebno mnogo vremena. Molimo pokušajte koristiti "kašnjenje između prijevoda 'i postaviti tamo, odnosno 10. Imajte na umu morate provjeriti to s cachea off. Tako isključiti cache memorije za neko vrijeme i provjeriti brzinu vaše prijevoda - bit ćete sigurni da je to brzina nije spremljene stranice. Ako vidite poboljšanje (dobro imati neki alat za mjerenje vremena prije i poslije - možete pronaći takve u internet), a zatim uključite predmemorija na i to je ok. Ako ne uključite i cache memorije na, postavite kašnjenje na 0, i pustiti nas znati - mi ćemo tražiti druga rješenja:)

Također - vrlo važno. Ako se vaš poslužitelj nije u mogućnosti da obrađuju sve jezike - molimo onemogućiti neke na početku. Tj. početi s 10 jezika, a kada one će biti spremljene onda početi dodavanjem novih jezika s vremena na vrijeme. Mnogi forumi može početi sa svim jezicima - to sve ovisi o resursima - u slučaju da se nešto nije savršen, pa čak i ako nije u vBET ali između poslužitelja i Google, a zatim manje nije spremljene jezika znači manje Google zahtjeve, znači manje problem.

Jesh
22-04-10, 14:56
Nema cache i kašnjenje između Prijevodi! = 0. Ja se prazna stranica na prijevod?

Server nije preopterećen bilo u potrazi @ performanse grafova u administratorskim alatima.

Puno puta, prijevod je messed up, previše:

http://www.coinforums.com/badtrans.jpg

To je radio vrlo dobro čak i bez predmemoriju prije, ne znam što se dogodilo! Čak i uz ovu stranicu spremljene imam problema, mislim da postoji nešto drugo događa.

Hmmmm ....

vBET
22-04-10, 15:10
Molimo provjerite je li vaš forum jezik je u redu - ne nitko ne mijenja.

Također, provjerite Google status - molimo jelen ovaj upute: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1