PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Nechajte Názov oddielu bez prekladu CMS



trevis
28-05-10, 04:12
Vytvoril som sekciu pomocou CMS režime Vzhľadom k tomu, že nechceli, aby názov oddielu k prekladu.

Žiadne entanto aconteceu que o nome da seção na bočnom paneli ficou correto (originál), mas na parte de cima (Hlavná stránka -> výrobky -> Oddiel) textu bola preložená nie požadované.Je jednoduché sa spravit?

vBET
29-05-10, 01:51
Môžete mi prosím dať nám URL na presné miesto, takže budeme schopní vidieť a kontrolovať html výstupu?

trevis
29-05-10, 03:18
Prosím, použite celú obrazovku: ScreenToaster - Nechajte Názov oddielu bez prekladu screencast CMS (http://tiny.cc/zfj0e)

vBET
31-05-10, 09:09
OK ja to vidím. A v navigačnej lišty je použitá rovnaká hodnota ako v ľavom menu?

trevis
31-05-10, 12:45
OK ja to vidím. A v navigačnej lišty je použitá rovnaká hodnota ako v ľavom menu?
Áno, http://trevis.com.br/navbar-oracle.png

vBET
31-05-10, 17:58
Nie - to nie je to isté. Ako vidíte, tu nemáte neprekladajú oblasti ... Prosím nastavte tiež nie sú preložené priestor pre text navigačnej lišty:)

trevis
31-05-10, 20:05
A ako som to urobil?

vBET
31-05-10, 20:41
Nechceme používať VB CMS než dosť - to je otázka pre tím VB. Všeobecne - odkiaľ sa berú tie hodnoty, ktoré sa vykazujú v screen shot? Ako ste to? Tieto hodnoty sú nastavené tak, niekde nájsť miesto, upraviť ho a zahŕňajú vnútri nie sú preložené oblasti.

vBET
10-06-10, 15:53
Žiadna odpoveď - za vyriešiť. Upozorňujeme, tu v prípade, ak problém pretrváva.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1