КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Пакіньце назва раздзела без перакладу CMS



trevis
28-05-10, 04:12
Я стварыў профіль аб выкарыстанні CMS рэжыме Таму што яны не хацелі, каб назва часткі для перакладу.

Няма entanto aconteceu o que нома ды seção na бакавой панэлі ficou correto (арыгінал), mas na parte de cima (Home> Артыкулы -> Секцыя) тэкст быў пераведзены як непажаданыя. Гэта легкая выправіць гэта?

vBET
29-05-10, 01:51
Не маглі б вы даць нам URL, каб дакладнае месцазнаходжанне так што мы будзем мець магчымасць бачыць яе і праверце высновы ў фармаце HTML?

trevis
29-05-10, 03:18
Калі ласка, выкарыстоўвайце ўвесь экран: ScreenToaster - Пакінуць назва раздзела без перакладу CMS Screencast (http://tiny.cc/zfj0e)

vBET
31-05-10, 09:09
ОК, я гэта бачу. І ў панэлі навігацыі выкарыстоўваецца тое ж значэнне, як у левым меню?

trevis
31-05-10, 12:45
ОК, я гэта бачу. І ў панэлі навігацыі выкарыстоўваецца тое ж значэнне, як у левым меню?
Так http://trevis.com.br/navbar-oracle.png

vBET
31-05-10, 17:58
Не - гэта не тое ж самае. Як вы бачыце тут, вы не маеце ня перакладзеная вобласці ... Калі ласка, усталюйце таксама не перакладзены вобласць для тэксту ў панэлі навігацыі:)

trevis
31-05-10, 20:05
І як я гэта раблю?

vBET
31-05-10, 20:41
Мы не выкарыстоўваем VB CMS занадта шмат тут - гэта пытанне да камандзе VB. Наогул - адкуль бяруцца тыя каштоўнасці, якія паказваюць у вашым скрыншоце? Як вы ўсталяваць? Гэтыя значэнні ўсталяваныя дзе-то так знайсці месца, адрэдагаваць яго і ўключаюць у сябе ўсярэдзіне не перакладзеная вобласці.

vBET
10-06-10, 15:53
Няма адказу - лічыць вырашанай. Звярніце ўвагу, тут, у выпадку, калі праблема ўсё яшчэ існуе.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1