PDA

View Full Version: Lahendatud Jäta sektsiooni pealkiri ilma tõlkimise CMS



trevis
28-05-10, 04:12
Ma lõin osa kasutades CMS režiimis Sest nad ei tahtnud nime osa tuleb tõlkida.

No entanto aconteceu que o nome da seção na külgriba ficou correto (originaal), mas na parte de cima (Home -> Artiklid -> Jagu) ning tekst oli tõlkida ei vδljendit.Näha lihtne seda parandada?

vBET
29-05-10, 01:51
Kas te palun andke meile URL täpne asukoht nii suudame seda näha ja vaadata html väljund?

trevis
29-05-10, 03:18
Palun, kasuta täisekraani: ScreenToaster - Jätke sektsiooni pealkiri ilma tõlkimise CMS Screencast (http://tiny.cc/zfj0e)

vBET
31-05-10, 09:09
OK mina seda näen. Ja navriba kasutatakse sama väärtus kui vasakus menüüs?

trevis
31-05-10, 12:45
OK mina seda näen. Ja navriba kasutatakse sama väärtus kui vasakus menüüs?
Jah, http://trevis.com.br/navbar-oracle.png

vBET
31-05-10, 17:58
Ei - see ei ole sama. Nagu näete siin sul ei ole veel tõlkinud ala ... Palun sea ka ei tõlgita ala teksti navriba:)

trevis
31-05-10, 20:05
Ja kuidas ma seda teen?

vBET
31-05-10, 20:41
Me ei kasuta vB CMS liiga palju siin - see on küsimus vB meeskond. Üldiselt - kust võetakse need väärtused, mis on näidata ekraanil shot? Kuidas sa määrad selle? Need väärtused on kusagil, et leida koht, seda muuta ja lisada sees ei tõlgita piirkonnas.

vBET
10-06-10, 15:53
Ühtegi vastust - mida loetakse lahendatud. Palun pange tähele, siin juhul, kui küsimus on endiselt olemas.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1