PDA

مشاهده نسخه کامل : حل را به عنوان بخش ترجمه CMS

trevis
28-05-10, 04:12
من ایجاد یک بخش در مورد استفاده از CMS حالت از آنجا که آنها به نام بخش به ترجمه نمی خواهیم.

نه entanto aconteceu چيان ايستادند اي استانهاي مختلف دا seção ) رعنا ficou correto (اوليه)، مسعود رعنا پارتة دو چيما (صفحه اول - > مقاله - > بخش) متن به صورت ناخواسته و ترجمه شد. این آسان برای حل این مشکل؟

vBET
29-05-10, 01:51
آیا می توانید لطفا با ما URL را به محل دقیق تا ما قادر خواهد بود به آن را ببینید و بررسی خروجی HTML؟

trevis
29-05-10, 03:18
لطفا استفاده از تمام صفحه : ScreenToaster -- ترک عنوان بخش بدون Screencast ترجمه CMS (http://tiny.cc/zfj0e)

vBET
31-05-10, 09:09
OK من آن را ببینید. و در نوار پیمایش استفاده شده است به همان مقدار که در منوی سمت چپ؟

trevis
31-05-10, 12:45
OK من آن را ببینید. و در نوار پیمایش استفاده شده است به همان مقدار که در منوی سمت چپ؟
بله http://trevis.com.br/navbar-oracle.png

vBET
31-05-10, 17:58
-- آن را یکسان نمی باشد. همانطور که می بینید شما مجبور نمی ترجمه منطقه... لطفا تنظیم منطقه برای متن در نوار پیمایش ترجمه نشده :)

trevis
31-05-10, 20:05
و چگونه من آن را انجام دهید؟

vBET
31-05-10, 20:41
ما کد vB CMS استفاده بیش از حد در اینجا -- این سوال به تیم های vB. به طور کلی -- از کجا هستند آن ارزش که در شات روی صفحه نمایش شما نشان می دهد؟ چگونه آن را به شما در تنظیم؟ آن ارزشها هستند تا جایی پیدا کردن محل ، آن را ویرایش و شامل در داخل منطقه ترجمه نشده است.

vBET
10-06-10, 15:53
بدون پاسخ -- در نظر گرفته حل شده است. لطفا توجه داشته باشید در اینجا در مورد اگر مشکل هنوز وجود دارد.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1