PDA

View Full Version: Atrisinātas Modernizētas ar jaunāko versiju, tagad lapas saņemsiet kļūdas



dgparent
21-10-10, 00:32
Es sekoju virzienos tagad gandrīz katram pavedienam izpaužas kļūda - es VBSEO arī - bet virzienos tikai saka, augšupielādēt, un importēt to, kas ir tas, ko es darīju

Firefox saka

Lapa nav pārprofilējot pareizi

IE saka

Internet Explorer nevar parādīt tīmekļa lapu

Tiklīdz es invalīdiem VBet kļūdas aizgāja

kamilkurczak
21-10-10, 08:05
hello,
Ja vBET ir iespējota, un jums ir uz galveno lapu (bez tulkojuma) vietā strādā vai ne? Ja jā, lūdzu, iespējojiet vBET un man url uz šo vietni.
Ja nē, lūdzu sūtīt man pa PM savu admin un FTP pieeja. Paldies

Edited:
Lūdzu, mēģiniet atslēgt cache viesu ko AdminCP-> vBet-> kešatmiņu un mēģināt atrast šo jautājumu vēlreiz.

dgparent
21-10-10, 20:46
Tas bija jau atspējota es pm'ed jums manu info

kamilkurczak
22-10-10, 11:45
Lūdzu, skatīties uz jūsu PM

dgparent
22-10-10, 13:02
Es atbildēju uz jums


Lūdzu, skatīties uz jūsu PM

kamilkurczak
22-10-10, 14:27
ok.
Just apskatīt šeit:
vBET tulkot url labu (piemēram, - jūs to varat redzēt savu lapu avota pēc tulkojums pl)

http://.../forum/pl/introduce-yourself/390092-witam-y-all-post490968.html#post490968
bet, kad jūs noklikšķiniet un iet uz šo pavedienu, jums ir pievēršanās:

http://.../forum/pl/a/390092-witam-y-all.html#post490968
nav labi integrācija ar vBSEO.
Es pamanīju, ka jums ir vBSEO 3.3.0. Tas ir vecā versija šo produktu.
Vecā versija vBET (pirms update) strādāja saskaņā ar vBSEO. tas bija labs integrāciju, bet pēc update jums vajadzētu atjaunināt savu vBSEO uz jaunāko versiju.
Edited:
pēc atjauninājumu vBSEO jums vajadzētu veikt failu integranion atkārtoti (divas failus: forums root / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php failu un forums root / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php fails). Viss ir aprakstīts readme.html failā - integrācija ar vBSEO do-ne-upload mapes.
Pēc šī uptade ir ok. Ja nē - lūdzu rakstīt šeit:)

dgparent
22-10-10, 15:13
Es esmu gatavojas tikai atslēgt VBET - par jūsu norādījumus, kā uzlabot:

"Svarīgi UPGRADE PIEZĪME PAR 3.3.6 vBET: Veicot jaunināšanu, lūdzu, importētais produkts failu vispirms, un pēc tam augšupielādēt failus Tas ir viss, - vienkārši pārslēgties lai no tiem 2 soļiem."

Tajā nekas nav teikts par rediģēšanu visus failus - jums jāstāsta cilvēkiem PIRMS Ja rediģēšana failiem NEPIECIEŠAMS -

Tā kā šis ir jūsu kļūda jūs būtu viens rediģēšanas maniem failiem - tāpēc tagad es esmu gatavojas zaudēt visu, man šī produkta, jo jūsu instrukcijas nav skaidrs - paldies

kamilkurczak
22-10-10, 15:26
Es zinu, ka pēc upgrate instrukcijas, jūs dont ir pievienotas piezīmes, kā integrēt ar vBSEO bet es rakstīja par integrāciju ar vBSEO failus pēc jaunināšanas vBSEO.

Tagad jums ir vBSEO failus edited pēc pirmās montāžas un vBET un tagad pēc jaunināšanas vBET jums nav to darīt.

Bet pēc jaunināšanas no vBET līdz 336 jums ir pārāk vecs versiju vBSEO (tikai 330), lai jūs būtu upgrate savu vBSEO uz jaunāko versiju. Pēc jaunināšanas vBSEO jums būs ir jauns faila (bez vecā rediģēšana), lai jūs Jums ir, lai rediģētu two vBSEO failus.

dgparent
22-10-10, 18:06
Izskatās, man ir jāmaksā kādam, noteikt manu forumu vēlreiz - tagad neviens no lapām parādās pareizi pēc jaunināšanas vbseo uz Jūsu norādījumiem.

kamilkurczak
22-10-10, 18:23
Gatavs.
jūs aizmirsāt par vBSEO integrāciju (failu rediģēt) es rakstīju par to, ka iepriekšējos post.
otrkārt - jums bija slikta noteikumiem jūsu htaccess -. Tagad jums ir laba
viss strādā tagad - vai varat apstiprināt to?

dgparent
22-10-10, 19:13
Nr CSS stils ir messed up vēl joprojām - galveno lapu, ir labi, bet katru lapu, pēc tam ir messed up, bet tikai angliski? Citas valodas ir labas? Tas ir dīvaini

kamilkurczak
22-10-10, 19:58
jā, es to redzu, bet, ja jums atslēgt vBET joprojām ir slikti. Ja jūs tulkot lapu - viss ir ok, tik tas nav vBET jautājums.
Ja jūs izslēdzat vBSEO - viss ir labi - jūs varat mēģināt to.
Tātad šī ir vBSEO jautājums. Es nevaru jums palīdzēt, jo vBET strādā labi (pēc tulkošanas viss ir ok)
Edited:
Es pamanīju, ka - ja jums atslēgt vBSEO - stils ok, ja aktivizēsiet vBSEO atkal stila ir ok vēl, tāpēc varbūt cache? (Izmēģināt sevi - iet uz lapu ar sliktu stilu, atspējot vBSEO, Refresh, lai vBSEO atkal). Ja jūs izmantot cache - mēģināt skaidru to

Kā es rakstīja agrāk - tas nav vBET jautājums

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations