PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Frissített a legújabb verziót oldalak kapsz



dgparent
21-10-10, 00:32
Követtem az utasításokat, ma már szinte minden téma kap egy hiba - Én VBSEO is -, de az irányban csak annyit feltölteni és az import, így ez az, amit csináltam

Firefox szerint

Az oldal nem megfelelően átirányítása

IE szerint

Az Internet Explorer nem tudja megjeleníteni a weblapot

Amint tiltva vBET a hibák elment

kamilkurczak
21-10-10, 08:05
hello,
Ha vBET engedélyezve van, és akkor a fő helyszínen (fordítás nélkül) site működik, vagy nem? Ha igen, kérjük, hogy vBET és ad nekem egy url-t ezen az oldalon.
Ha nem, kérjük, küldje be hozzám PM a admin és FTP hozzáférést. Köszönöm

Szerkesztette:
próbálja meg letiltani cache a vendég a admincp-> vBET-> cache, és próbálja megtalálni ezt a kérdést újra.

dgparent
21-10-10, 20:46
Ez már tiltva I pm'ed neked info

kamilkurczak
22-10-10, 11:45
Kérjük meg a PM

dgparent
22-10-10, 13:02
Azt válaszoltam, hogy ha


Kérjük meg a PM

kamilkurczak
22-10-10, 14:27
ok.
Csak nézz ide:
vBET lefordítani url jó (például a - látható, hogy az oldal forrását fordítás után, hogy pl)

http://.../forum/pl/introduce-yourself/390092-witam-y-all-post490968.html#post490968
de ha rákattint, és megy ez a téma van a jövőben, hogy:

http://.../forum/pl/a/390092-witam-y-all.html#post490968
Nem jó integráció vBSEO.
Észrevettem, hogy van egy vBSEO 3.3.0. Ez a régi változat ebből a termékből.
A régi változata vBET (mielőtt a frissítés) dolgozott összhangban vBSEO. volt egy jó integráció, de a frissítés után frissíteni kell a vBSEO a legújabb verzióra.
Szerkesztette:
frissítés után a vBSEO meg kell, hogy a fájl integranion újra (két kép: Fórum root / vbseo / includes / functions_vbseo_url.php fájlt, és fórumot root / vbseo / includes / functions_vbseo_createurl.php fájl). Minden leírt readme.html file - integráció vBSEO a do-nem-upload mappát.
Ezt követően uptade minden rendben. Ha nem - kérjük írja ide:)

dgparent
22-10-10, 15:13
Én megyek, hogy csak disable vBET - egy a útmutatást frissítés:

"Fontos UPGRADE MEGJEGYZÉS A vBET 3.3.6: frissítés során, kérjük, import termék file első, majd tölthetnek fel fájlokat. Ennyi az egész - csak be kell kapcsolnia hogy e 2 lépés"

Nem mond semmit szerkesztésével olyan fájlok - meg kell mondania EMBEREK ELŐTT IF SZERKESZTÉSE FILES szükséges -

Mivel ez a hiba akkor lehet az egyik szerkesztő a fájlokat - most fogok veszíteni mindent tettem bele ezt a terméket, mert a utasítások nem egyértelműek - köszönet

kamilkurczak
22-10-10, 15:26
Tudom, hogy miután upgrate az utasítást ön dont volna valami feljegyzés, hogyan integrálható vBSEO, de írtam integráció vBSEO fájlokat a frissítés után vBSEO.

Most már van egy vBSEO fájlokat szerkeszteni, miután előbb a fali vBET és most frissítés után vBET nincs erre.

De frissítés után a vBET 336 van egy túl régi verziója vBSEO (csak 330), így kell upgrate a vBSEO a legújabb verzióra. Frissítés után vBSEO lesz egy új fájlt (anélkül, hogy a régi szerkesztő), így Neked kell szerkeszteni two vBSEO fájlokat.

dgparent
22-10-10, 18:06
úgy néz ki, mint én kell fizetnie valakinek, hogy leviszi fórumok újra - most sem az oldalak jelennek meg helyesen frissítés után vbseo egy az Ön utasításait.

kamilkurczak
22-10-10, 18:23
Kész.
elfelejtette a vBSEO integráció (file edit) írtam, hogy a korábbi post.
másrészt - ha rossz volt a szabályozás a. htaccess - most van egy jó
minden működik már - meg tudja erősíteni, hogy?

dgparent
22-10-10, 19:13
Nem a CSS stílus minden hírnök még - a főoldalon jól van, de minden oldal után, hogy a hírnök, de csak angolul? Más nyelvek jó? Ez furcsa

kamilkurczak
22-10-10, 19:58
Igen, látom, de ha letiltja vBET még mindig rossz. Ha lefordítja az oldalt - minden rendben van, így ez nem vBET kérdés.
Ha letiltja vBSEO - minden jó - akkor próbálja ki.
Tehát ez vBSEO kérdés. Én vidám segíteni, mert vBET működik jól (fordítás után minden rendben van)
Szerkesztette:
Észrevettem, hogy - ha letiltja vBSEO - stílusú ok, ha bekapcsolja vBSEO újra-stílus ok is, így talán cache? (Próbáld ki magad - menj oldalra a rossz stílus, tiltsa vBSEO, frissítési oldalt, hogy vBSEO újra). Ha cache - próbálja tisztázni, hogy

Mint írtam korábban - ez nem kérdés vBET

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1