PDA

View Full Version: Решени Обновен до последната версия, сега страниците се грешки



dgparent
21-10-10, 00:32
Аз последвах указанията сега почти всеки конец получава грешка - Имам VBSEO също - но посоки просто казват, качване и вноса, така че е това, което направих

Firefox, казва

Страницата не е правилно пренасочване

IE казва

Internet Explorer не може да покаже уеб страница

Веднага след като аз с увреждания VBet грешките си отиде

kamilkurczak
21-10-10, 08:05
Здравейте,
Ако vBET е активирана и вие сте на основния сайт (без превод) сайта работи или не? Ако отговорът е "да", моля да даде възможност vBET и да ми даде линк към този сайт.
Ако не, моля, изпратете ми от PM администратор и FTP достъп. Благодаря

Редактирано:
моля, опитайте да изключите кеш за гостите от admincp-> vBet> кеш и да се опитаме да намерим този въпрос отново.

dgparent
21-10-10, 20:46
Това е вече с увреждания, аз ви pm'ed Моята информация

kamilkurczak
22-10-10, 11:45
Моля, поглед към вашата PM

dgparent
22-10-10, 13:02
Аз отговорих за вас


Моля, поглед към вашата PM

kamilkurczak
22-10-10, 14:27
OK.
Само погледнете тук:
vBET превежда URL добър (например - можете да я видите в страницата си източник, след превод на Полша)

http://.../forum/pl/introduce-yourself/390092-witam-y-all-post490968.html#post490968
но когато щракнете върху и отидете на тази тема имате пренасочването към:

http://.../forum/pl/a/390092-witam-y-all.html#post490968
не добра интеграция с vBSEO.
Аз забелязах, че имате vBSEO 3.3.0. Това е старата версия на този продукт.
Старата версия на vBET (преди обновяване) работи в съответствие с vBSEO. тя е добра интеграция, но след актуализация, която трябва да актуализирате vBSEO до последната версия.
Редактирано:
след обновяване на vBSEO трябва да се направи integranion файл отново (за два файла: форум корен / vbseo / включва / functions_vbseo_url.php файл и форум корен / vbseo / включва / functions_vbseo_createurl.php файл). Всичко е описано в ReadMe.html файл - интеграция с vBSEO не качите папка.
След това uptade трябва да бъде наред. Ако не - моля пишете тук:)

dgparent
22-10-10, 15:13
Аз отивам просто да забраните VBET - на вашите инструкции за това как да обновите:

"ВАЖНО ъпгрейд за vBET 3.3.6: По време на ъпгрейд, моля, първо, вносен продукт на файлове и след това да качват файлове Това е всичко - просто превключвате реда на тези 2 стъпки."

Той не казва нищо за редактиране на всякакви файлове - Трябва да кажете на хората, преди това, ако редактиране на файлове, е необходимо -

Тъй като това е твоя грешка, трябва да бъде редактиране моите файлове - така че сега аз отивам да загубят всичко, което съм, пуснати в този продукт, защото вашите инструкции не са ясни - благодарение

kamilkurczak
22-10-10, 15:26
Знам, че след upgrate в инструкцията не съм има никакви бележки, как да се интегрират с vBSEO но аз пише за интеграция с файлове vBSEO след ъпгрейд vBSEO.

Сега имате vBSEO файлове редактирани след първата инсталация на vBET и сега, след ъпгрейд vBET не е нужно да правите.

Но след ъпгрейд на vBET до 336 имате твърде стара версия на vBSEO (само 330), така че трябва да upgrate vBSEO на най-новата версия. След ъпгрейд vBSEO ще има нов файл (без старата редакция), така че вие ще трябва да редактирате два vBSEO файлове.

dgparent
22-10-10, 18:06
изглежда трябва да плаща на някого, за да се определи форуми ми отново - сега нито една от страниците се показват правилно след обновяване vbseo на вашите инструкции.

kamilkurczak
22-10-10, 18:23
Готово.
сте забравили за vBSEO интеграция (файл редактирате), писах за това в предишния пост.
второ - сте имали лоши правила във вашата Htaccess - сега имате добър
всичко е сега - можеш ли да я потвърдите?

dgparent
22-10-10, 19:13
Не стил CSS всичко е объркано все пак главната страница е добре, но всяка страница, след което е объркан, но само на английски език? Други езици са добри? Това е странно

kamilkurczak
22-10-10, 19:58
Да, аз го виждам, но ако забраните vBET все още е лошо. Ако превод на страницата - всичко е наред, така че това не е vBET въпрос.
Ако забраните vBSEO - всичко е добро, можете да го опитате.
Така че това е vBSEO проблем. Не мога да ви помогне, защото vBET работи добре (след превод всичко е наред)
Редактирано:
Забелязах, че ако забраните vBSEO - стил ОК, ако разрешите vBSEO отново стил са ОК все още, така че може би кеш? (Опитайте да го сами - отидете на страницата с лош стил, забранете vBSEO, презаредете страницата, позволяват vBSEO отново). Ако използвате кеш - опитайте да го изчистите

Както написах и преди - това не е vBET въпрос

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1