PDA

Žiūrėti pilną versiją: darbuotojai nėra vBET 2 darbo dienas.



vBET
07-07-10, 11:28
Hi:)

Atsižvelgdama Ming mūsų klientų interesus, norėčiau Oficialiai paskelbti, kad vBET atramos komanda bus išvykęs į liepos 8-11. Jis yra 2 darbo dienas + 2 savaitgalio dienas. Prašome neplanuoja bet šiuo metu atnaujinimus - mes negalime jums padėti, jei kai kurių klausimų.

Norėčiau Atsiprašome už tokią situaciją, kuri nutinka pirmą kartą vBET istorija. Žinau, kad ji neturėtų kada nors atsitiks, bet Kama jau buvo numatęs ir mokamos atostogos, kol jis prisijungs prie mūsų ir aš planuoja savo atostogas, turint omenyje, kad aš turėti pakaitalas. Trumpus žodžius: Aš scrued ir aš tikrai atsiprašau už tai. Kaip atsiprašyti, mes suteiksime 1 mėnesio nemokamų naujinimų visiems mūsų klientams.

Šiandien aš arti, kaip daug klausimų, kaip aš galėsiu prieš atostogas. Poilsio atliks Kamila - jis bus forume, nes pirmadienį. Aš jūrą, todėl aš neturi galimybės dirbti bet kokį klausimą - prašome ne PM man. Rašyti forume, taip Kama galės jums padėti.

Visiems mūsų klientams: Dar kartą labai atsiprašome, ir tikiuosi, kad 1 mėnesį premiją nemokamų naujinimų leis Jums jaustis, kad mes rūpinamės jumis.
Visi mano draugai: linkime man daug laiko! :)

Į sveikatą
Michal

PS.
Aš duosiu additinal 1 mėnesį po sugrįžimo naujienas. Aš atgal iš jūros 19 liepos. Nesivaržykite, primena man, jei jūs nematote papildomų mėnesį po 20..

kamilkurczak
13-07-10, 13:15
Sveiki,

Mūsų forumas vėl veikia.
Dabar esu vienas, bet aš stengsiuosi padėti visiems!

StarBuG
14-07-10, 15:37
Geros kelionės

vBET
19-07-10, 07:25
Hi:)

Aš tik noriu jums žinoti, kad aš vėl:) Aš girdėjau, kad kai kurioms serverio problema, tačiau ji buvo išspręsta pagal Kama. Aš visose MM ir pranešimų reikia mano pagalbos, tik po jų tvarkymo operacijų, keletą verslo dalykų manęs laukia po atostogų - taip pakankamai greitai.

Kelionė buvo nuostabi ir dar - gera grįžti:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1