PDA

Επιστροφή στο Forum: vBET απουσία του προσωπικού για 2 εργάσιμες ημέρες



vBET
07-07-10, 11:28
Γεια σας:)

Έχοντας στο ming το συμφέρον των πελατών μας, θα ήθελα ανακοινώσω oficially ότι vBET suport ομάδα θα απουσιάζει από 8 - 11 Ιουλ. Είναι 2 εργάσιμων ημερών + 2 μέρες του Σαββατοκύριακου. Παρακαλώ μην το σχέδιο τυχόν ενημερώσεις σε αυτή τη φορά - θα είμαστε σε θέση να σας βοηθήσει σε περίπτωση που ορισμένα θέματα.

Θα ήθελα να συγνώμη για μια τέτοια κατάσταση η οποία συμβαίνει πρώτη φορά στην ιστορία vBET. Ξέρω ότι δεν θα έπρεπε ποτέ να συμβεί, αλλά Kamil ήδη είχε προγραμματιστεί και πληρωμένες διακοπές προτού να ενωθούν μαζί μας και ήμουν προγραμματισμό των διακοπών μου, έχοντας κατά νου ότι θα έχω υποκατάστατο. Με λίγα λόγια λόγια: εγώ scrued και είμαι πραγματικά συγγνώμη για αυτό. Όπως απολογίες θα δώσουμε επιπλέον 1 μήνα δωρεάν αναβαθμίσεις σε όλους τους πελάτες μας.

Σήμερα θα κλείσει, όπως πολλά θέματα, όπως θα είμαι σε θέση πριν από την άδεια. Τα υπόλοιπα θα χειριστεί Kamil - θα είναι σε φόρουμ από Δευτέρα. Θα είμαι στη θάλασσα γι 'αυτό δεν θα έχει καμία δυνατότητα σε όλους να χειριστεί οποιοδήποτε θέμα - σας παρακαλώ να μην μου PM. Γράψτε στο forum, έτσι Kamil θα είναι σε θέση να σας βοηθήσει.

Για όλους τους πελάτες μας: Για άλλη μια φορά συγνώμη και ελπίζουμε ότι το 1 μήνα δωρεάν επίδομα ενημερώσεις θα σας κάνει να νιώσετε ότι νοιαζόμαστε για σας.
Για όλους τους φίλους μου: Επιθυμία μου μεγάλη στιγμή! :)

Εβίβα
Michal

PS.
Θα δώσω Πρόσθετη 1 μήνα ενημερώσεις μετά την επιστροφή. Θα πίσω από τη θάλασσα 19 Ιουλίου. Μη διστάσετε να μου θυμίζουν, αν δεν θα δείτε επιπλέον μήνα μετά 20ου αιώνα.

kamilkurczak
13-07-10, 13:15
Γεια σου,

Φόρουμ μας λειτουργεί και πάλι.
Είμαι μόνο τώρα, αλλά θα προσπαθήσω να βοηθήσει όλους!

StarBuG
14-07-10, 15:37
Καλό ταξίδι

vBET
19-07-10, 07:25
Γεια σας:)

Θέλω απλά να σας ενημερώσω ότι είμαι πάλι πίσω:) Άκουσα, ότι υπήρξε κάποια έκδοση server, αλλά αυτό λύθηκε με Kamil. Θα απάντηση σε όλα τα PM και τις θέσεις που απαιτούν την υποστήριξή μου, αμέσως μετά το χειρισμό μερικά πράγματα επιχείρηση περιμένει μετά τις διακοπές - τόσο σύντομα.

Ταξίδι ήταν υπέροχο και ακόμα - καλό για να είναι πίσω:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1