PDA

View Full Version: vBET odsotnosti zaposlenih za 2 delovna dneva



vBET
07-07-10, 11:28
Hi:)

Ob ming v najboljšem interesu naših kupcev Rad bi oficially sporočamo, da vBET podpiranje ekipa bo odsoten v 08-11 julij. To je 2 delovnih dni + 2 dni vikenda. Prosimo, da ne načrtujejo kakršne koli posodobitve v tem času - mi ne bo lahko pomagal v primeru nekaterih vprašanj.

Rad bi, da je žal za tako stanje, ki se dogaja prvič v zgodovini vBET. Vem, da ne bi nikoli zgodilo, ampak Kamil že načrtovane in plačanih počitnic preden se nam pridružite in sem bil načrtovanje moj dopust, ki imajo v mislih, da bom imel nadomestek. Na kratko besedami: I scrued in Res mi je žal za to. Kot opravičilo bomo dobili dodaten 1 meseca brezplačno posodobitev za vse naše stranke.

Danes bom blizu toliko vprašanj, kot bom lahko, preden zapustijo. Ostalo bo ročaj Kamil - on se bo na forumu od: ponedeljek. Bom na morje, tako da bo nimam nobenih možnosti, sploh za ravnanje vseh vprašanjih - prosim, ne me PM. Pišite na forum, tako da Kamil bo lahko pomagal.

Za vse naše stranke: Še enkrat zelo žal, in upam, da bo 1 mesec od bonus brezplačnih posodobitev, da imate občutek, da nam je mar za vas.
Za vse moje prijatelje: Wish me veliko časa! :)

Cheers
Michal

PS.
Bom dal additinal 1 meseca posodobitve po vrnitvi. Bom nazaj iz morja 19. julij. Vas prosimo, da me spomni, če ne boste videli še za en mesec po tem, ko 20..

kamilkurczak
13-07-10, 13:15
Hi,

Naš forum je spet deluje.
Jaz sem sam zdaj pa bom poskusil pomagati vsem!

StarBuG
14-07-10, 15:37
Lep izlet

vBET
19-07-10, 07:25
Hi:)

Rad bi vas obvestili, da sem nazaj:) sem slišal, da je bilo nekaj server vprašanje, vendar je bilo rešiti z Kamil. Bom odgovor na vsa PM in prispevke, ki zahtevajo mojo podporo, takoj po ravnanju nekaj stvari poslovne me čaka po počitnicah - tako kmalu.

Izlet je bil čudovit in še vedno - dobro, da bi nazaj:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1