СДА

Виев Фулл Версион: вБЕТ особље одсуство у трајању од 2 радна дана



vBET
07-07-10, 11:28
Хи:)

Имајући у Минг најбољем интересу наших клијената желим официалли објави да вБЕТ подржавате тим ће бити одсутан у 8-11 јула. То је 2 радна дана + 2 викенда дана. Молимо вас да не планирају исправке у овом тренутку - ми неће бити у могућности да вам помогне у случају неких проблема.

Волео бих да ми је жао што је ситуација која се дешава по први пут у историји вБЕТ. Знам да то не би требало да се икада догодити, али Камила већ су планирали и плаћени одмори пре него што је са нама и била сам планира своје одморе, имајући у виду да ћу имати замену. Укратко речи: ја сцруед и Стварно ми је жао због тога. Као извињење ћемо дати додатних 1 месец бесплатно ажурирање за све наше клијенте.

Данас ћу затворити колико питања, као да ћу моћи пре него што оде. Остатак ће носити Камил - он ће бити на форуму од понедељка. Ја ћу бити на мору, тако да неће имати могућности уопште да обради све питање - молим вас немојте ми ПМ. Писање на форуму, тако да Камила ће моћи да вам помогнемо.

За све наше клијенте: Још једном врло жао, и надам се да ће 1 месец бонус бесплатно ажурирање учинити да се осећате да брину о вама.
За све моје пријатеље: Жеља ми је сјајно време! :)

Живели
Мицхал

ПС.
Ја ћу дати аддитинал 1 месец о новостима након повратка. Вратио се са мора 19. јула. Слободно ме подсети ако нећете видети додатне месец дана након 20..

kamilkurczak
13-07-10, 13:15
Хи,

Нашем форуму је опет ради.
Ја сам сам сада, али ја ћу покушати да помогне свима!

StarBuG
14-07-10, 15:37
Срећан пут

vBET
19-07-10, 07:25
Хи:)

Ја само желим да вас обавестим да сам се ја опет:) сам чуо, да је било неки сервер проблем, али то је решен тако што Камил. Ја ћу одговор на све ПМ и поруке захтевају моју подршку, само након руковања неколико пословних ствари ме чека после одмора - тако брзо довољно.

Путовање је дивно и даље - добро је вратити се:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations