PDA

View Full Version: vBET вработените отсуство за 2 работни дена



vBET
07-07-10, 11:28
Здраво:)

Имајќи Минг најдобар интерес на нашите клиенти би сакал oficially објави дека vBET подржувате тим ќе бидат отсутни во јули 08-11. Тоа е 2 работни дена + 2 викенд дена. Ве молиме не планираат сите ажурирања во ова време - ќе не биде во можност да ви помогнат во случај на некои прашања.

Јас би сакал да е жал за ваква ситуација што се случува прв пат во vBET историја. Знам дека не секогаш треба да се случи, но Камил веќе планираните и платени одмори, пред да ни се придружат и планира мојот одмор имајќи во предвид дека ќе треба замена. Во кратки зборови: Јас scrued и јас сум навистина жалам за тоа. Како извинување ќе даде дополнителни 1 месец бесплатни ажурирања на сите наши клиенти.

Денес ќе се затвори како многу прашања како што ќе бидат во можност пред напушти. Остатокот ќе се справи со Камил - тој ќе биде на форумот, бидејќи во понеделникот. Јас ќе бидам на море, така што нема да имаат можност на сите да се справи со било кое прашање - Те молам не ме AM. Напиши на форумот, па Камил ќе можат да ви помогнат.

За сите наши клиенти: Уште еднаш многу жал, и се надевам дека 1 месец бонус бесплатни ажурирања ќе направи да се чувствувате дека ние се грижиме за вас.
За сите мои пријатели: ме Wish одлично време! :)

Cheers
Михал

КС.
Јас ќе им даде additinal 1 месец за новости по враќањето. Јас ќе се врати од морето 19 јули. Слободно можете да ме потсетува ако не ќе видиме дополнителни месец по 20.

kamilkurczak
13-07-10, 13:15
Здраво,

Нашите форумот работи повторно.
Јас сум сам но сега ќе се обидам да им помогне на сите!

StarBuG
14-07-10, 15:37
Have a nice патување

vBET
19-07-10, 07:25
Здраво:)

Јас само сакам да знаете дека сум повторно ќе се врати:) слушнав дека имало некои серверот прашање, но тоа беше решен со Камил. Ќе одговор на сите премиерот и мислења бара мојата поддршка, само по неколку ракување бизнис работи ме чекаат по одмори - така наскоро.

Патување беше прекрасна и уште - добро да се врати:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations