מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: חבר צוות חדש

vBET
08-11-10, 01:31
שלום

אני רוצה להכיר לכם חבר הצוות החדש שלנו מתיאוש רימר (שם משתמש mateuszr (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/members/mateuszr.html)).

הוא יצטרף אלינו בתחום שירות הלקוחות. אז עכשיו נוכל לתת לך תמיכה אפילו מהר יותר. אנו נערכים כדי להבטיח את הטיפול בלקוחות 7 ימים בשבוע. עד עכשיו בדרך כלל זה היה ככה, אבל זה לא היה מובטח וגם בסופי שבוע כמה שאלות יכול לחכות עוד קצת לתשובה. עכשיו אנחנו רוצים להבטיח את זה. נצטרך קצת זמן הכנה, אבל אני מקווה האחרונה בתחילת השנה החדשה זה יהיה הרגיל שלנו כדי להבטיח את הטיפול בלקוחות 7 ימים בשבוע - כל שבוע:)

basketmen
08-11-10, 01:54
היי congrates וברוכים הבאים ואז mateuszr;)

מאפשר להפוך את המוצר ואת הפורום טוב יותר ביחד

mateuszr
08-11-10, 09:16
שלום!

מיכל הציגה אותי לפני כן, בכל מקרה אני רוצה להציג את עצמי;)
ובכן, הנה אני D: חבר צוות חדש, אשר, לאחר תקופה קצרה של הזמן הדרוש כדי להבין את כל הבעיות של vBET, ישמש לך את התמיכה הטובה ביותר האפשרית כדי לוודא, כי המוצר שלנו יהפוך את העסק שלך רווחי ויעיל יותר, תוך להיות קל לשימוש, עם פוטנציאל גדול ופרספקטיבות טוב לפיתוח עתידי! :)

webmastersite
08-11-10, 10:10
ברוך אתה יכול לעזור אני פשוט קניתי גרסה brandfree אני לא יודע איך להסיר את הקישור מבלי להתקין מחדש. אנא pm לי את ההוראות.

kamilkurczak
08-11-10, 10:16
ברוך אתה יכול לעזור אני פשוט קניתי גרסה brandfree אני לא יודע איך להסיר את הקישור מבלי להתקין מחדש. אנא pm לי את ההוראות.
כבר נעשה.
שלום mateuszr. ;)

webmastersite
08-11-10, 10:26
תודה כמיל עזר לי.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations