PDA

Zobacz pełną wersję: Nowy członek zespołu



vBET
08-11-10, 01:31
Cześć

Chcę przedstawić Państwu nasz nowy członek zespołu Mateusz Remer (nazwa użytkownika mateuszr (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/members/mateuszr.html)).

On dołączył do nas w obszarze obsługi klienta. Więc teraz będziemy w stanie udzielić Ci wsparcia jeszcze szybciej. Przygotowujemy się do zapewniam obsługi klienta 7 dni w tygodniu. Do tej pory często tak było, ale nie było zapewnione, a w niektóre weekendy pytania mogą czekać nieco dłużej na odpowiedź. Teraz chcemy, aby zapewnić go. Będziemy potrzebować trochę czasu przygotowania, ale mam nadzieję, że najpóźniej na początku nowego roku będzie to nasze standardowe zapewnienia obsługi klienta 7 dni w tygodniu - w każdym tygodniu:)

basketmen
08-11-10, 01:54
hej congrates i zapraszamy następnie do mateuszr;)


pozwala uczynić produkt i forum razem lepiej

mateuszr
08-11-10, 09:16
Hello!

Michał wprowadził mnie wcześniej, w każdym razie chciałbym się przedstawić;)
Cóż, oto jestem: D członek zespołu New, który po krótkim okresie czasu konieczne do zrozumienia wszystkich kwestii vBET, będą służyć Ci najlepsze wsparcie możliwe i upewnij się, że nasz produkt będzie firmy bardziej opłacalne i efektywne, podczas gdy jest łatwy w użyciu, o dużym potencjale i dobrych perspektywach rozwoju w przyszłości! :)

webmastersite
08-11-10, 10:10
Witamy możesz pomóc i właśnie kupił brandfree wersji i nie wiem jak usunąć łącze bez ponownej instalacji. Proszę pm do mnie z instrukcjami.

kamilkurczak
08-11-10, 10:16
Witamy możesz pomóc i właśnie kupił brandfree wersji i nie wiem jak usunąć łącze bez ponownej instalacji. Proszę pm do mnie z instrukcjami.
Już jest zrobione.
Witaj mateuszr. ;)

webmastersite
08-11-10, 10:26
dzięki kamil mi pomógł.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1