PDA

View Full Version: Jauns grupas dalībnieks



vBET
08-11-10, 01:31
Sveicināti

Es vēlos iepazīstināt jūs mūsu jauno komandas locekli Mateusz Remer (username mateuszr (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/members/mateuszr.html)).

Viņš kopā ar mums Klientu apkalpošanas jomā. Tāpēc tagad mēs varēsim sniegt Jums atbalstu pat ātrāk. Mēs gatavojam Jums apliecināt, klientu aprūpes 7 dienas nedēļā. Līdz šim bieži vien tas bija, piemēram, ka, bet tas nav nodrošināta, un dažās nedēļas nogalēs jautājumiem varētu gaidīt nedaudz ilgāk atbildi. Tagad mēs vēlamies, lai nodrošinātu to. Mums būs nepieciešams zināms sagatavošanās laiks, bet es ceru, ka jaunākais sākumā jauno gadu būs mūsu standarts, lai nodrošinātu klientu aprūpi 7 dienas nedēļā - katru nedēļu:)

basketmen
08-11-10, 01:54
hey congrates un apsveicams tad mateuszr;)


ļauj nodrošināt ražojuma un forums labāk kopā

mateuszr
08-11-10, 09:16
Hello!

Michal ir ieviesusi man agrāk, anyway es gribētu iepazīstināt sevi;)
Nu, šeit es esmu: D Jauns komandas dalībnieks, kurš pēc tam, kad īsā laika periodā nepieciešama, lai saprastu visus jautājumus, vBET, kalpos jums vislabāko iespējamo atbalstu un pārliecinieties, ka mūsu produkts būs jūsu uzņēmuma rentabla un efektīva, vienlaikus kas ir viegli lietojami, ar lielu potenciālu, un labas perspektīvas nākotnes attīstībai! :)

webmastersite
08-11-10, 10:10
Laipni lūdzam jūs varat palīdzēt es tikko nopircis brandfree versiju i dont zināt, kā noņemt saiti bez pārinstalēt. Lūdzu pm man instrukcijas.

kamilkurczak
08-11-10, 10:16
Laipni lūdzam jūs varat palīdzēt es tikko nopircis brandfree versiju i dont zināt, kā noņemt saiti bez pārinstalēt. Lūdzu pm man instrukcijas.
Jau Done.
Sveiki mateuszr. ;)

webmastersite
08-11-10, 10:26
paldies Kamil man palīdzēja.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations