PDA

Teljes verzió megtekintése: Új csapat tagja



vBET
08-11-10, 01:31
Helló

Azt akarom, hogy bemutassam Önnek új csapattag Mateusz Remer (username mateuszr (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/members/mateuszr.html)).

Ő is csatlakozik hozzánk ügyfélszolgálat területén. Tehát most képesek leszünk, hogy az Ön támogatására is gyorsabb. Mi készül, hogy biztosítani Önöket ügyfélszolgálat heti 7 napon. Eddig sokszor volt ilyen, de ez nem volt biztosított, és néhány hétvégén kérdés várhat kicsit hosszabb válasz. Most szeretnénk biztosítani azt. Szükségünk lesz némi felkészülési idő, de remélem, hogy legkésőbb elején új év lesz a standard, hogy biztosítsa ügyfélszolgálat a hét 7 napján - minden héten:)

basketmen
08-11-10, 01:54
hé congrates és üdvözlik majd a mateuszr;)


lehetővé teszik a termék és a fórum jobban együtt

mateuszr
08-11-10, 09:16
Hello!

Michal vezetett be engem a korábbi, egyébként szeretném, hogy bemutatkozzam;)
Nos, itt vagyok: D Új csapat tagja, aki miután rövid idő alatt kell érteni minden olyan kérdésben, az vBET, fogja szolgálni Önnek a legjobb támogatás lehetséges és győződjön meg arról, hogy a termék teszi a vállalkozás jövedelmezőbb és hatékonyabb, ugyanakkor hogy könnyen használható, egy nagy potenciállal és jó kilátásai a jövőbeni fejlődés! :)

webmastersite
08-11-10, 10:10
Üdvözöljük tud segíteni én csak vásárolt egy brandfree verziót nem tudom, hogyan kell eltávolítani a link nélkül újra. Kérjük PM nekem az utasításokat.

kamilkurczak
08-11-10, 10:16
Üdvözöljük tud segíteni én csak vásárolt egy brandfree verziót nem tudom, hogyan kell eltávolítani a link nélkül újra. Kérjük PM nekem az utasításokat.
Már Kész.
Helló mateuszr. ;)

webmastersite
08-11-10, 10:26
köszönhetően Kamil segített.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1