PDA

مشاهده نسخه کامل : با در نظر گرفتن جدید 2

yahoooh
12-12-09, 21:45
من این ویژگی دو requist

اول :
زمانی که من می بینم به ترجمه پرچم صفحه ، URL آن هنوز هم با آدرس ترجمه پیوند ندارد پس از کلیک URL صفحه تغییر مسیر به آدرس ترجمه

دور را به این آدرس ترجمه شده در حال حاضر برای هر زبان با استفاده از آژاکس و یا استفاده از پرس و جو 1 ادامه به آن را مرتبط با آدرس اینترنتی را در زبان خود

دوم :
ترجمه متن توسط آژاکس در controlpanel بنابراین کاربر می تواند آن را به ترجمه متنی را به عنوان سرویس های جدید مانند استفاده کنید :
ترجمه گوگل (http://translate.google.com/)
اما فقط برای متن و ducuments مانند کلمات فایل های مایکروسافت و فایل های متنی و هر نوع پشتیبانی از فایل

اگر شما نیز به توانایی کاربر به اولین آپلود فایل و سپس بپرسید که برای ترجمه و سپس آن را در نتیجه آن خواهد شد علاوه بر این عمده
توسط راه من سرویس سفارشی آپلود و فایل های ذخیره برای کاربران
آن را تا به این ویژگی ها :
1. هر کاربر می تواند هر فایلی را که دارای مجوز در کنترل پنل مدیر آپلود
2.depend گروه کاربری : چقدر می تواند میزبان کاربر ، و چگونه بسیاری از فایل های
3. هیچ کس نمی تواند فایل های دیگر به جز کاربر اجازه برای کاربر / بازدید کننده از طریق ارسال e - mail با کد که کاربر دیگری باید آن فایل را به downolad نوشتن ، و این کد استفاده می شود هنگامی که فقط
4.it استفاده از فایل سیستم را نیز با توانایی بالا public_html هاست برای ایمنی بیشتر
برخی دیگر از ویژگی
این کار سیستم اما با کمی اشکالات ، آن کار کاملا در 3.7

اگر شما استفاده از این سیستم را قادر می سازد برای سند حمایت ترجمه شده توسط گوگل
بنابراین کاربر خواهد شد گزینه ای را برای ترجمه آن را با استفاده از سرویس ترجمه گوگل
فقط با یک کلیک

از آن خواهد شد همچنین علاوه بر بزرگ و من می توانید این محصول را -- که من برای سایت خودم تهیه کنم استفاده می شود و من کلیه حقوق این دلیل آن است که کار سفارشی با استفاده از این قابلیت تنها برای من "کدها و کار" -- برای کار و سایت خود و تو می توانید آن را برای اضافه کردن ویژگی های بیشتر و فروش آن من به شما مجوز دهد بدون شک استفاده کنید
اگر شما به بحث در مورد آن را با من خصوصی frefer من قدردانی که

با تشکر از شما

vBET
13-12-09, 19:12
سلام.

برای درخواست های شما. در مورد آن :

1. این است دلیل عملکرد انجام می شود. اگر کسی به دنبال بر روی صفحه ای به زبان خود آن را بسیار نادر برای تغییر زبان. و تغییر مسیر ساخته شده است با 301 ربات بنابراین با کسانی که شاد هستند. همچنین در 3.3.0 (منتشر نشده است) ما در حال حاضر جداول کش برای هر زبان ، تقسیم ، بنابراین این امر می تواند نمایش داده شد بسیاری از یا جدول جدول کش اضافی برای عنوان تنها مورد نیاز خواهد بود. ما این ایده را در نظر بگیرند. وعده نداده است ، اما پس از ما آنچه که مورد نیاز برای 3.3.0 و تست آن ما می توانیم بررسی چگونگی تاثیر برای عملکرد آن خواهد شد که. ببینید چه اتفاقی می افتد زمانی که برو به تازه ترین پست -- همچنین توجه داشته باشید که تاییدیه اتفاق می افتد تمام وقت حتی در اصلی بدون هیچ گونه مدها لطفا.

2. TOS گوگل اجازه می دهد تا برای ذخیره ترجمه بیش از 15 روز است ، بنابراین فایل باید بعد از 2 هفته حذف می شود. من مطمئن هستم که در آن است که مورد نظر رفتار نمی کند ، اما ما همیشه ساخته شده ما به تناسب TOS گوگل تا حد امکان.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1