PDA

View Full Version: В разглеждане Функции на нов 2



yahoooh
12-12-09, 21:45
аз requist тези кълчища функции

първо:
, когато видя флага на страницата, за да преведат, все още URL, които не са свързани с преведени URL, след кликване на URL адресът на страницата ще бъде пренасочи към преведени URL

има ли някъде, за да направи този URL, преведени вече за всеки език с помощта на Аякс или просто да използвате още една заявка да стане свързани с URL на нейния език

Вторият:
Превод на текст от Аякс в controlpanel, така че потребителят може да я използвате, за да преведат текст като нови услуги като:
Google Translate (http://translate.google.com/)
но само, за текст и ducuments като файлове думите "Майкрософт" и текстови файлове и всички поддържани файлове

ако вие също дават възможност на потребителя да първо да качвате файлове и след това да поиска да превежда, след което тя ще даде резултат, то ще бъде важно допълнение
от начина, по който аз имам обичай услуга за качване и файлове магазин за моите потребители
този характеристики:
1. всеки потребител може да качва всеки файл, който има разрешение в администраторския контролен панел
2.depend на потребителска група: колко потребителя може да е домакин, и колко файлове
3. никой не може да видите другите файлове, с изключение на това, потребителят даде разрешение за потребител / посетител чрез изпращане на електронна поща с код, който на друг потребител, трябва да го напиша да downolad файла и този код, използван само веднъж
4.it използване файлова система и с възможност да бъде над public_html, за да бъдат по-сигурни
някои други функции
тази система на работа, но с малко грешки, това е работа перфектно 3.7

ако използвате тази система, за да се даде възможност за превод подкрепа документ от Google
така че потребителят ще има възможност да преведат тези, с помощта на услугата Google Translate
само с едно кликване

тя също ще бъде чудесно допълнение и мога да направя този продукт - че аз, използвани за моя сайт и аз имам всички права, защото е работа с материали на клиента с тази функция да бъде само за мен "кодове и работа" - за вашата работа и място и ф да го използвате, за да добавите повече възможности и да го продаде и ще ви даде разрешения без съмнение
ако frefer, за да го обсъдим частни с мен, аз оценявам, че

благодаря

vBET
13-12-09, 19:12
Здравейте.

Благодаря за вашите искания. За тези:

1. Това се прави чрез експлоатационни причини. Ако някой гледа на страницата на неговия език, това е много рядко да се промени езика. И пренасочването е направено с 301 т. роботи са щастливи с тези. Също така в 3.3.0 (Все още не е освободена), ние вече се разделят кеш маси на език, така че би било много запитвания или допълнителна таблица маса кеш само за заглавия ще бъдат необходими. Ние ще разгледа тази идея. Не обещавам, но след като ние направихме това, което е необходимо за 3.3.0 и да го тествате, да проверите как въздействие за изпълнение ще са. Също така, моля, имайте предвид, че пренасочване се случва през цялото време, дори в Еврофутбол без никакви модове - виж какво се случва, когато отидете на нова публикация.

2. Google TOS не позволява да се съхранява на преводи за повече от 15 дни, така че тези файлове ще трябва да бъдат заличени след 2 седмици. Аз не съм сигурен, че това е желаното поведение, но ние винаги ще прави всичко възможно, за да се поберат на Google TOS, колкото е възможно повече.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1