PDA

View Full Version: U obzir novi 2 značajke



yahoooh
12-12-09, 21:45
Ja requist ove vuču značajke

prvi:
kad vidim zastavu stranice za prijevod, njezin URL još uvijek nije povezan s prevedene URL tako da nakon klika URL stranice će se preusmjeriti na URL prevesti

je tu daleko da bi se ova prevedene url već za svaki jezik pomoću AJAX ili samo koristiti još 1 upita kako bi se povezati s URL-u svoj jezik

drugi:
Prijevod teksta je ajax u controlpanel tako da korisnik može koristiti za prijevod teksta kao novu uslugu kao što su:
Google Translate (http://translate.google.com/)
ali samo za tekst i ducuments poput riječi microsoft datoteke i tekstualne datoteke i bilo podržane datoteke

Ako ste i vi dati korisniku mogućnost da prvi upload datoteka i onda pitati za prevođenje onda će dati rezultat će biti velika novost
usput imam običaj prenijeti uslugu i spremite datoteke za moj korisnike
to je ovo značajke:
1. svaki korisnik može uploadati bilo koju datoteku koja ima dozvole u admin control panel
2.depend o Korisničkoj: koliko se korisnika domaćin, i koliko datoteka
3. nitko ne može vidjeti druge datoteke osim korisnika dati dozvolu za korisnika / posjetitelja slanjem e-mail s kodom koji drugi korisnik bi trebao napisati da downolad datoteku, a ovaj kod koji se koristi samo jednom
4.it korištenje datotečnog sustava se također sa sposobnost to biti iznad public_html da se više sigurno
neke druge značajke
ovaj sustav raditi, ali s malo bugova, to je bio savršeno radi u 3,7

ako koristite ovaj sustav kako bi se omogućilo za prevođenje podršku dokumenta Google
tako da korisnik ima mogućnost da će se prevoditi one pomoću Google Translate usluge
samo jednim klikom

to će biti odličan dodatak također i ja mogu učiniti ovaj proizvod - koji sam koristio za moje stranice i ja sam sva prava, jer je običaj raditi s ovu značajku da se samo za mene "kodove i rad" - za svoj rad i stranice i U može koristiti za dodavanje više mogućnosti i prodavati ga ja ću vam dati dozvole, bez sumnje
Ako frefer razgovarati ga privatni sa mnom Cijenim da

hvala

vBET
13-12-09, 19:12
Bok.

Hvala za Vaše zahtjeve. O tim:

1. To se postiže performanse razloga. Ako netko traži na stranicu na njegov jezik to je vrlo rijetko za promjenu jezika. I preusmjeravanje je napravio sa 301 tako da roboti su zadovoljni s tim. Također u 3.3.0 (nije objavljen još) već podijeljena predmemorija tablice po jeziku, tako da će biti mnogo upite ili dodatne predmemorije stol stol za naslove će biti potrebna. Mi ćemo razmotriti tu ideju. Nije obećanja, ali nakon što smo napravili ono što je potrebno za 3.3.0 i testirati možemo provjeriti kako utjecati na performanse će imati. Također imajte na umu da redirections se događa cijelo vrijeme, čak iu vBulletin bez Mods - vidi što se događa kad idu na novi post.

2. Google TOS ne dopušta spremanje prijevode za više od 15 dana, tako da takva datoteka će biti izbrisana nakon 2 tjedna. Nisam siguran da je to željeno ponašanje, ali uvijek ćemo je naš najbolji da stane Google TOS koliko je god moguće.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1