PDA

View Full Version: vbMediaWiki Vector integratsioon



cevo
13-09-10, 09:42
Olen praegu kasutavad seda mod
vbulletin.org/forum/showthread.php?t=247279

See ei ole ilmselt kooskõlas vBET sest kui ma püüdsin lugemas sellele lehele
mysite/forum/de/wiki

See oli tagastatud "Page not found"

Tavaliselt wiki lehekülg peab olema juurdepääs kasutades seda url
mysite/forum/wiki

Iga htaccess muutmist tuleb määrata?

vBET
13-09-10, 14:11
Palun näita meile oma tegelikke. Htaccess reeglid ja punkt need, mis on tehtud vbMediaWiki (kui üldse).

cevo
13-09-10, 19:45
Siin on kõik, mida ma sain



#===VBSEO

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /forum/

#RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.yourdomain\.com
#RewriteRule (.*) http://www.yourdomain.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

### VBET

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

## END VBET


### VBSEO
#RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(media/|admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]



vBET
13-09-10, 20:04
Ma lihtsalt kontrollida lingi andis:

YOURFORUM_DOMAIN/forum/wiki
ja see ka ei tööta. Palun esmalt kaebama, et mod töötab üldse või annavad asjakohase URL juurdepääsu oma lehekülgedel.

cevo
14-09-10, 22:43
Ma lihtsalt kontrollida lingi andis:

YOURFORUM_DOMAIN/forum/wiki
ja see ka ei tööta. Palun esmalt kaebama, et mod töötab üldse või annavad asjakohase URL juurdepääsu oma lehekülgedel.


Vabandust olin ütlesin vale url, tegelikult see peaks olema domeeninimi / wiki ei domeeninimi / forum / wiki

vBET
15-09-10, 12:11
Nii et kõik on selge nüüd:) Sa pead integreerida see siin kirjeldatud: Kuidas lehekülgi tõlkida väljaspool foorum kataloog? (Http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1546)

See teeb linke tõlkelehekülge tunnustatud. Kui pärast kõnealust lehti ei tõlgi (kuid töö), siis palume kasutada ka selle integratsiooni juhendamine Modifikatsioonid mis ei toetab global_complete konks (Ma ei tea, kas see on vajalik mitte - Ma annan selle info igaks juhuks;))

cevo
15-09-10, 13:02
See kood peaks olema domeeninimi / foorum / .htaccess? või domeeninimi / .htaccess?


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]


Kui see peaks olema domeeninimi / foorum / .htaccess
Milliseid asukoha ma peaks koht koodi? pärast või enne vBET olemasolev seisund?
See lihtsalt panna see enne vBET ja tulemus on järgmine: see põhjustada olemasolevate vBET funktsiooni katki ja isegi mitte tõlkida üldse.

Ja see kood peaks olema domeeninimi / wiki / .htaccess eks?


RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

vBET
15-09-10, 16:02
Sa ei saa muuta oma. Htaccess foorumis kataloogis. See on juba töötavad. Nüüd on teil integreerida directories väljaspool foorumit.

See on selgelt kirjeldatud, et esimene reeglistik pead lisada võtta. Htccess foorumis Parent Directory. Nii et domeeninimi / .htaccess

Ning jah - 2. seatud lisate sinna wiki kataloog:)

cevo
15-09-10, 21:25
Mul õnnestus teha seda peaaegu töötab.
Sirvimisel järgmiste URL Minu Wiki sai korrektselt tõlkida.


http://mydomain/zh-CN/wiki


Kuid navigatsioonimenüü wiki alway osutas vale url, mis on


http://mydomain/forum/zh-CN/wiki.


Kuidas ma saan seda parandada?

vBET
16-09-10, 15:41
Kas teil on sisse lülitatud valik URL jälgimine väljaspool foorum kataloog?
Kas te kasutate ABSOLUTE link (algab http) wiki oma väljund html?

cevo
16-09-10, 19:55
Kas teil on sisse lülitatud valik URL jälgimine väljaspool foorum kataloog?
Kas te kasutate ABSOLUTE link (algab http) wiki oma väljund html?

1. Jah, ma olen juba sisse lülitatud.

2. Ma ei undetstand sellele küsimusele, mida te mõtlete "väljund html"?

vBET
16-09-10, 20:08
1. Jah, ma olen juba sisse lülitatud.

2. Ma ei undetstand sellele küsimusele, mida te mõtlete "väljund html"?

Ma mõtlen, kui näed lehel broswer ja minna html allikas - see on väljund html saadab server. Kui link relatice siis see ei toimi appropriatelly. Peab olema absoluutne. Pange tähele, et see requrement on ainult osa väljaspool foorumit kataloogis.

cevo
17-09-10, 06:32
OK, mul õnnestus fikseeritud probleemi teha wiki olla absoluutne url asemel suhteline tee. TÄNAME palju teie SUPER TUGI!

vBET
17-09-10, 10:55
OK, mul õnnestus fikseeritud probleemi teha wiki olla absoluutne url asemel suhteline tee. TÄNAME palju teie SUPER TUGI!

Glad sulle meeldib! : D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations