PDA

View Full Version: vBET Foorum kolis vBulletin 4.x



vBET
03-08-11, 10:18
Hi:)

Me lihtsalt kolis vBET foorumi vBulletin 3.x vBulletin 4.x
See võttis palju rohkem aega, et arvasime, et see on, sest meil on mõned küsimused koos vBulletin. Tegelikult oleme ikka seadistamisel mõned asjad, kuid sel hetkel me saame avatud foorum taas:)

Nii kahju ta oli nii kaua, ja loodan, et te nautida uus foorum:)

PS.
Kui leiate mingeid küsimusi forum pärast uuendus - palun kirjutage sellest siin - me seda parandada:)

Wulf
03-08-11, 16:52
Tundub hea. Sobib hästi praeguse versiooni VBET vBulletin 4.1.5?

vBET
03-08-11, 19:13
Jah - see töötab hästi:)

Wulf
03-08-11, 19:16
Ma varsti teada, kuidas see töötab mu veebilehe nagu ma lihtsalt ostnud litsentsi. Ma ootan seda alla laadida. :)

tavenger5
03-08-11, 19:33
Thanks for update!

On 404-vea, kui nad püüavad alla laadida vbet allalaadimise sektsiooni. Ma ei näinud laadida mis tahes versioon.

Wulf
03-08-11, 21:42
Ma järgisin download link ja see näitab, ei ole informatsiooni oma uue litsentsi. http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php

raymond
04-08-11, 08:23
Sama siin. Ma ei ole võimalik alla laadida vbet.

Wulf
04-08-11, 20:40
Ma näen oma litsentsi nüüd, aga ikka ei saa midagi alla laadima. Palun parandage asap kui mina olen mures, et alustada. :)


ei leia fail http://www.vbenterprisetranslator.com/download.php.

vBET
04-08-11, 22:11
Ma näen oma litsentsi nüüd, aga ikka ei saa midagi alla laadima. Palun parandage asap kui mina olen mures, et alustada. :)
Aitäh. Töötame just nüüd alla laadida. Vabandame küsimused - peamised ajakohastatud vBulletin andis meile mõned vähe üllatusi, me ei oodata.

vBET
04-08-11, 22:29
Hello. Praegu me teame, et allalaadimine on all töötav Opera - palun kasutage ooperi laadida vBET.

Me töötame, et teha see kättesaadavaks ka teiste brauseritega.

vBET
04-08-11, 23:44
OK - Lae töötab nüüd kõikides brauseritega. Kontrollitud Opera, Chrome, Mozilla, IE. Veelkord sorry hädas.

raymond
10-08-11, 02:48
Millal vBET 4.4.1 vabastatakse?

vBET
10-08-11, 16:31
Millal vBET 4.4.1 vabastatakse?

Plaanis on sel nädalavahetusel.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1