PDA

Zobraziť plnú verziu: vBET Forum sa sťahoval do vBulletin 4.x



vBET
03-08-11, 10:18
Ahoj:)

Práve sme sa presťahovali z vBET fórum phpBB 3.x 4.x vBulletin
To trvalo oveľa dlhšie, že sme si mysleli, že bude, pretože sme nejaké problémy s vBulletin. V skutočnosti sme stále konfiguráciu niektorých vecí, ale v tejto chvíli môžeme otvoriť fórum znova:)

Je mi ľúto, že trvalo tak dlho, a dúfame, že sa vám bude páčiť nové fórum:)

PS.
Ak nájdete nejaké problémy s fórom po update - prosím, napíšte o tom tu - my sa opraviť:)

Wulf
03-08-11, 16:52
Vyzerá to dobre. Pracuje tiež s aktuálnou verziou VBET vBulletin 4.1.5?

vBET
03-08-11, 19:13
Áno - to funguje dobre:)

Wulf
03-08-11, 19:16
Aj čoskoro zistiť, ako to funguje na mojich webových stránkach, ako som si zakúpil licenciu. Teším sa, až si ho stiahnuť. :)

tavenger5
03-08-11, 19:33
Vďaka za novinky!

K dispozícii je 404 chyba pri pokuse o stiahnutie vbet v download sekcii. Nemôžem vidieť a stiahnuť si verziu.

Wulf
03-08-11, 21:42
Sledoval som na odkaz na stiahnutie a to ukazuje, že žiadne informácie o mojej novej licencie. http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php

raymond
04-08-11, 08:23
Rovnaké tu. Nie som schopný stiahnuť vbet.

Wulf
04-08-11, 20:40
Ja som videl moje licencie, ale stále nie je nič sťahovať. Opravte čo najskôr, ako som sa nemôžem dočkať, ako začať. :)


Nemožno nájsť súbor v http://www.vbenterprisetranslator.com/download.php.

vBET
04-08-11, 22:11
Ja som videl moje licencie, ale stále nie je nič sťahovať. Opravte čo najskôr, ako som sa nemôžem dočkať, ako začať. :)
Vďaka. Pracujeme teraz na download. Ospravedlňujeme sa za problémy - hlavná aktualizácia vBulletin nám nejaké prekvapenie sme nemali očakávať.

vBET
04-08-11, 22:29
Dobrý deň. V tejto chvíli vieme, že download funguje v Opere - použite prosím opera na stiahnutie vBET.

Snažíme sa, aby bol k dispozícii aj na iných prehliadačoch.

vBET
04-08-11, 23:44
OK - na stiahnutie je už funkčný vo všetkých prehliadačoch. Čítala Opera, Chrome, Mozilla, IE. Ešte raz sorry za ťažkosti.

raymond
10-08-11, 02:48
Kedy bude vBET 4.4.1 vyjde?

vBET
10-08-11, 16:31
Kedy bude vBET 4.4.1 vyjde?

To je naplánované na tento víkend.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1