PDA

مشاهده نسخه کامل : فعال تصدی انجمن اصلی 4.x نقل مکان کرد

vBET
03-08-11, 10:18
سلام :)

ما فقط انتقال انجمن فعال تصدی از اصلی های 3.x به صفحه اصلی 4.x
این زمان زیادی است که ما فکر آن را خواهد گرفت ، چرا که ما به برخی از مسائل با اصلی. در واقع ما هنوز هم با تنظیم کردن می توانید برخی از چیزهایی است ، اما در این لحظه ما می توانیم به انجمن را مجدد باز کنید :)

بنابراین با عرض پوزش از آن زمان تا زمانی ، و امیدواریم که شما انجمن جدید لذت ببرید :)

PS.
اگر شما مشاهده هر گونه مسائل با انجمن انجمن بعد از به روز رسانی -- لطفا بنویسید در مورد آن در اینجا -- ما آن را برطرف خواهد کرد :)

Wulf
03-08-11, 16:52
به نظر می رسد خوب است. آثار به خوبی با نسخه فعلی فعال تصدی اصلی 4.1.5؟

vBET
03-08-11, 19:13
بله -- در حال کار خوبی :)

Wulf
03-08-11, 19:16
من به زودی از پیدا کردن چگونه آن را در وب سایت من کار می کند که من فقط باید خرید یک مجوز. من در انتظار آن را دانلود کنید. :)

tavenger5
03-08-11, 19:33
برای به روز رسانی!

خطای 404 در هنگام تلاش برای دانلود فعال تصدی از بخش دانلود. من نمی توانم به دانلود هر نسخه دیده می شود.

Wulf
03-08-11, 21:42
من به دنبال لینک دانلود آن را نشان می دهد و هیچ اطلاعات مربوط به مجوز جدید من وجود دارد. http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php

raymond
04-08-11, 08:23
در اینجا همان. من قادر به دانلود فعال تصدی نیست.

Wulf
04-08-11, 20:40
من دیدن پروانه من در حال حاضر اما هنوز هم می تواند هر چیزی را دانلود کنید. لطفا ASAP رفع من اضطراب برای شروع. :)

می تواند به پیدا کردن فایل در http://www.vbenterprisetranslator.com/download.php نیست.

vBET
04-08-11, 22:11
من دیدن پروانه من در حال حاضر اما هنوز هم می تواند هر چیزی را دانلود کنید. لطفا ASAP رفع من اضطراب برای شروع. :)
با تشکر. ما در حال کار در حال حاضر بر روی دانلود. با عرض پوزش برای مسائل -- بروز رسانی اصلی از اصلی به ما برخی از شگفتی های کمی ما انتظار نمی رود.

vBET
04-08-11, 22:29
سلام. در این لحظه ما می دانیم که دانلود کار تحت اپرا -- لطفا با استفاده از اپرا برای دانلود فعال تصدی.

ما در حال کار به آن را در مرورگرهای دیگر نیز آماده است.

vBET
04-08-11, 23:44
OK -- دانلود کار در حال حاضر در همه مرورگرها است. بررسی بر روی اپرا ، کروم ، موزیلا ، IE. یک بار دیگر برای مشکل پوزش می طلبیم.

raymond
10-08-11, 02:48
هنگامی که فعال تصدی 4.4.1 منتشر خواهد شد؟

vBET
10-08-11, 16:31
هنگامی که فعال تصدی 4.4.1 منتشر خواهد شد؟

برای این آخر هفته برنامه ریزی شده است.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1