PDA

View Full Version: Lahendatud Disabaling keelt. Htaccess



Simon Lloyd
25-05-11, 12:59
Tere, minu. Htaccess seest foorum kausta ja väljaspool Olen vbet rewrite reeglite algust, mis näeb välja selline
RewriteRule ^ /? (Af | SQ | ar | BE | BG | ca | zh-CN | HR | cs | da | nl | en | et | tl | fi | fr **********.. . minu foorum keelt inglsh Nii et ma peaksin kõrvaldades "en" nii see näeb välja selline?
RewriteRule ^ /? (Af | SQ | ar | BE | BG | ca | zh-CN | HR | cs | da | nl | et | tl | fi | fr **********. kui ma eemaldan "en" ja ma saan oma foorumi lehele või esilehele väljaspool asukohariigi mõnes teises keeles öelda / pt / on / en / lipp tööd, et saada mind tagasi vaatad foorumi vaikimisi keel?

Regards,
Simon

kamilkurczak
25-05-11, 14:42
tere,

Sinu peamine keelekood peaks jääma. Htaccess muidugi inglise lipp töötab ilma seda koodi. Htaccess.

Miks te soovite kustutada selle koodi. Htaccess?

Simon Lloyd
25-05-11, 15:30
Ma ei pruugi soovite kustutada, Olin kontrollimiseks summa päringuid, mis mul on, kui minu foorum koormusi (23!) Ja märkasin, et see oli kasutades keele tabeleid i. ....en / lühike ********** en / keskmise .. jne, kui tegelikult see ei tohiks caching tahes keeles lauad mind minu foorum on inglise keel, minu brauser on seatud inglise ja minu foorum postitad keel on inglise, nii ma arvasin, et äkki mul on midagi valesti.

Ma üritan vähendada oma server koormus ja päringuid.

Regards,
Simon

kamilkurczak
25-05-11, 15:52
võite kaotada cache süsteem mõnes keeles (näiteks inglise keel), kasutades seda võimalust:
admincp-> vBET Cache-> Database Cache-> Külalised Cache details

Simon Lloyd
25-05-11, 15:58
Ok, aitäh:), olen rakendanud liiga kui posted by Michal

Simon Lloyd
25-05-11, 16:07
Kamil, ma keelasin en andmebaasis cache ja külalistemaju cache siis jooksis vahemälu puhastaja (mida ma kunagi ei tee) ja sain kõik need vead?
Puhastamine Database Cache
Cleared tabelid: en
KOOSTATUD. Puhastada: 3 tabelite 1 sekundit (3 cache tabeleid iga keel)

Puhastamine Külaline vahemälu failid

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-3_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-6_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-13_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-14_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-15_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-16_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-17_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-18_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-22_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-23_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-24_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-27_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-29_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-31_html0.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

********************... Includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Hoiatus: linkida ([path] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_showgroups_php9.html) [function.unlink]: Sellist faili või kataloogi [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39
Cleared failid: en
KOOSTATUD. Eemaldatud: 199 faili 2 sekundi

Puhastatud 1 keel (ed)
Puhastamiseks valmis
Need ei ole kõik vead, ma ei suutnud pärast neid siin tähemärkide limiit ei võimalda seda ja ma ei saanud isegi üles lihtsa teksti faili, sest sinu manust süsteem ei tööta.

kamilkurczak
25-05-11, 18:07
ok,

palun kontrolli oma chmod failides sees vbet_guestcache kausta
kontrollige palun chmod of vbet_guestcache / en / kaust (peaks olema 777)

Teiseks, kontrollige palun (ja kleebi siia) vbet_guestcache lokaliseerimine oma server. Palun kontrollige, et sees vbet_guestcache / en / failid on siiski olemas või mitte (ja vaadata chmod faile sees - tuleks 777)

Simon Lloyd
25-05-11, 18:56
Kõik failid sees vbet_guestcache oli chmod 755, kuid nüüd on 777, fail asub siin / public_html / forumz / vbet_guestcache ja / public_html / forumz / vbet_guestcache / en on tühi, kuid see oleks nagu ma läbi cache puhas nagu eespool öeldud.

Kas need nüüd on õige?

EDIT: On kontrollimine teise vbet_guestcache pilti (olla) Ma leian, et kõik sees, et kaust on chmod 644

kamilkurczak
25-05-11, 19:07
Sa pead tehtud chmod on 777 kõigi cache kaustu ja alamkaustu sees (kasuta "CHMOD 777-R vbet_guestcache").

ja testi uuesti.

Teiseks - meil on: Sellist faili või kataloogi, nii et ma kontrollida oma kataloogiasukoha

Simon Lloyd
25-05-11, 19:09
Kõik vbet_guestcache ja alam kaustade on nüüd 777 ma pm teile juurdepääsu üksikasjad nii et saate kontrollida:)

kamilkurczak
25-05-11, 19:13
aitäh, ma kontrollida kataloog patha võimalikult kiiresti:)

Simon Lloyd
25-05-11, 19:20
pm saata:)

kamilkurczak
26-05-11, 22:31
Ma kontrollisin oma konfiguratsiooni admincp - everythings hea,
Ma kontrollisin serveri failid - samuti hea.

Mul on vaja, et kontrollida oma cachecleaner kuid mul ei ole õigusi vahemälu puhastaja osa

Simon Lloyd
30-05-11, 18:48
Vabandust Kamil, olen lihtsalt näinud seda ja praakima õigusi (mitte et ma teadsin, et sa ei ole loal) in AdminCp nüüd

Simon Lloyd
30-05-11, 18:49
Sul on kõik õigused nüüd:)

kamilkurczak
30-05-11, 20:15
tänan, püüan leida midagi oma serverisse

kamilkurczak
31-05-11, 21:03
hei Simon.

Ma kontrollisin oma vahemälu kausta ja failide õigused ja kõik tundub ok.
Ma kontrollisin oma vahemälu puhastaja ja ma ei saa paljuneda selles küsimuses oma admincp.

Kas te saate vaadata seda taas ja confrim, et see küsimus on veel olemas või mitte?
Thanks:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:10
Ma täidab cache puhastada mõne hetke pärast ja saate teada tulemused

Simon Lloyd
31-05-11, 21:11
Kamil, ei ole täiendavaid küsimusi olemas, aitäh:)

Puhastamine Database Cache
Cleared tabelid: fr
Cleared tabelid: ms
Cleared tabelid: th
KOOSTATUD. Puhastada: 9 tabelite 0 seconds (3 cache tabeleid iga keel)

Puhastamine Külaline vahemälu failid
Cleared failid: fr
Cleared failid: ms
Cleared failid: th
KOOSTATUD. Eemaldada: 695 faili 6 sekundit

Puhastatud 3 Keel (ed)
Puhastamiseks valmis

kamilkurczak
31-05-11, 21:13
tänu kinnitust:) küsimus on lahendatud:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1