PDA

View Full Version: Riješen Disabaling jezik. Htaccess



Simon Lloyd
25-05-11, 12:59
Bok, u mom. Htaccess kako unutar foruma mape i izvan imam vbet prepisati pravila početak koja izgleda ovako
RewriteRule ^ / (AF? | Sq | ar | biti | bg | CA | zh-cn | HR | CS | da | NL | en | et | tl | internet | fr **********.. . moj forum jezika inglsh pa bih trebao biti uklanjanje "hr", tako da izgleda ovako?
RewriteRule ^ / (AF? | Sq | ar | biti | bg | CA | zh-cn | HR | CS | da | NL | et | tl | internet | fr **********. Ako mogu ukloniti "hr" i ja pogled moj forum stranice ili index stranici izvan foruma u drugi jezik reći / PT / će / hr / zastava rad mi se vratiti na pregled foruma na zadani jezik?

Pozdrav,
Simon

kamilkurczak
25-05-11, 14:42
halo,

Vaš glavni broj jezika bi trebao ostati u. Htaccess, naravno engleski zastave će raditi bez ovog koda u. Htaccess.

Zašto želite izbrisati ovaj kod iz. Htaccess?

Simon Lloyd
25-05-11, 15:30
Ne nužno želite izbrisati, bio sam provjeru količine upita koje imam kad moj forum opterećenja (23!) I primijetio da je koristeći jezik tablica I. ....en / kratke ********** hr / srednje .. itd kad to stvarno ne bi trebao biti caching bilo kojem jeziku tablice za mene kao moj forum jezik je engleski, moj preglednik postavljen na engleski i moj forum posting jezik je postavljen na engleski, pa sam pomislio da možda imam nešto krivo.

Pokušavam smanjiti svoje opterećenja poslužitelja i upite.

Pozdrav,
Simon

kamilkurczak
25-05-11, 15:52
možete onemogućiti cache sustav za neke jezike (npr. engleski), koristeći tu opciju:
admincp-> vBET Cache-> Baza Cache-> Gosti Cache pojedinosti

Simon Lloyd
25-05-11, 15:58
Ok, hvala:), ja sam provesti ovo previše kao posted by Michal

Simon Lloyd
25-05-11, 16:07
Kamil, ja s invaliditetom en u bazi podataka cache i gost predmemorija zatim vodio predmemorija čistač (koje sam nikada ne) i dobio sve ove pogreške?
Čišćenje baze podataka Priručna
Očišćeno stolovi za: hr
Gotovo. Otprašeni: 3 tablice u 1 sekundi (3 cache memorije tablice po svaki jezik)

Čišćenje datoteke Gost Priručna

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-3_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-6_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-13_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-14_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-15_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-16_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-17_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-18_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-22_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-23_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-24_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-27_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-29_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-31_html0.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

********************... Uključuje / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Upozorenje: prekinuti vezu ([put] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_showgroups_php9.html) [function.unlink]: Nema takve datoteke ili direktorija u [put] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39
Očišćeno datoteka za: hr
Gotovo. Uklonjeno: 199 datoteka u 2 sekunde

Otprašeni 1 jezik (ci)
Čišćenje završio
Oni nisu sve pogreške, nisam ih mogao postavljati ovdje znakova ne bi dopustio, a nisam mogla ni upload jednostavan tekstualnu datoteku jer sustav pričvršćivanja ne radi.

kamilkurczak
25-05-11, 18:07
ok,

provjerite chmod u datotekama unutar vbet_guestcache mape
Molimo provjerite chmod od vbet_guestcache / hr / mapa (treba biti 777)

Drugo, provjerite (i zalijepite ovdje) vbet_guestcache lokalizaciju na vašem poslužitelju. Molimo provjerite da se u vbet_guestcache / hr / datoteka još uvijek postoje ili ne (i provjeriti chmod datoteka iznutra - treba biti 777)

Simon Lloyd
25-05-11, 18:56
Sve datoteke unutar vbet_guestcache su chmod 755, ali su sada 777, datoteka se nalazi ovdje / public_html / forumz / vbet_guestcache i / public_html / forumz / vbet_guestcache / en je prazna, ali to bi bilo kao što sam obavljati cache čisto kao što je navedeno gore.

Jesu li ti sada točno?

EDIT: Na drugom provjera vbet_guestcache datoteku (će biti) smatram da je sve u toj mapi je chmod 644

kamilkurczak
25-05-11, 19:07
Morate napravio chmod na 777 sve predmemorije mape i podmape unutar (koristite 'CHMOD 777-R vbet_guestcache').

i ponovnog testiranja.

Drugo - imamo: Nema takve datoteke ili direktorija, pa ću provjeriti imenik put

Simon Lloyd
25-05-11, 19:09
Sve vbet_guestcache i pod mapa sada sam 777 sati ću vam korisničke podatke, tako da možete provjeriti:)

kamilkurczak
25-05-11, 19:13
hvala, ja ću provjeriti patha katalog što je prije moguće:)

Simon Lloyd
25-05-11, 19:20
pm poslana:)

kamilkurczak
26-05-11, 22:31
Provjerio sam konfiguracije u admincp - everythings dobro,
Provjerio sam poslužitelju datoteka - također dobro.

Moram provjeriti cachecleaner ali nemam ovlasti za predmemorija čišći sekcija

Simon Lloyd
30-05-11, 18:48
Žao nam je Kamil, samo sam vidio ovo i da će izdvojiti dozvole (ne da sam znao da nisu imali dozvolu) u AdminCp sada

Simon Lloyd
30-05-11, 18:49
Imate sve dozvole sada:)

kamilkurczak
30-05-11, 20:15
hvala, pokušat ću pronaći nešto na vašem poslužitelju

kamilkurczak
31-05-11, 21:03
hej Simon.

Provjerio sam svoj mapu predmemorije i datoteke dozvole i sve izgleda ok.
Provjerio sam predmemoriju čistiji, a ja ne mogu reproducirati ovaj problem na admincp.

Možete li to provjeriti još jednom i confrim da je ovo pitanje još uvijek postoji ili ne?
Hvala:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:10
Ja ću izvršiti čistu cache na nekoliko trenutaka i pustiti te znati rezultat

Simon Lloyd
31-05-11, 21:11
Kamil, bez daljnjeg pitanja postoje, hvala:)

Čišćenje baze podataka Priručna
Očišćeno stolovi za: fr
Očišćeno stolovi za: MS
Očišćeno stolovi za: th
Gotovo. Otprašeni: 9 stolova u 0 sekundi (3 cache memorije tablice po svaki jezik)

Čišćenje datoteke Gost Priručna
Očišćeno datoteka za: fr
Očišćeno datoteka za: MS
Očišćeno datoteka za: th
Gotovo. Uklonjeno: 695 slika u 6 sekundi

Otprašeni 3 jezik (ci)
Čišćenje završio

kamilkurczak
31-05-11, 21:13
hvala za potvrdu:) problem je riješen:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1