PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Geçersiz argüman foreach için verilen () [yol] 'de / / class_postbit.php (294) içerir

Valdo
01-03-10, 08:00
Uyarı: Ben bu hata bir tartışma yeniden adlandırmak zaman BB, yükseltilmiş olduğundan foreach için verilen (Geçersiz değişken) [yol] 'de / / class_postbit.php (294) içerir: eval ()' d code on line 27 Uyarı: foreach için verilen (Geçersiz değişken) [yol] 'de / / class_postbit.php (294) içerir: eval ()' line 27 d code Bunu nasıl düzeltebilirim? Teşekkürler

vBET
02-03-10, 20:17
Bize tam sürümü kullanılan BB, vBulletin, vBSEO (eğer kullanılıyorsa) veriniz.

Ayrıca, normal ya da tercüme sayfası yeniden adlandırma tartışma ve bunu yaparken hangi yolu lütfen bize bildirin?

Valdo
04-03-10, 12:08
BB ben yüklü son sürümü size ve vbseo 3.3.2 edilir. Bu hata I orijinal dilinde bir tartışma yeniden adlandırın ve ne zaman bir kategoriden diğerine tartışma taşımaya çalıştığınızda bile.

vBET
05-03-10, 00:56
Ben sizin tarafınızda biraz yardıma ihtiyacım var bu yüzden bizim forumlarda üretemezsiniz:)

Tamam - Ben kaynak kontrol ve "kanca postbit_display_complete" kullanarak bazı eklenti tarafından neden olur. BB bu kanca kullanarak 2 eklentileri vardır. Lütfen forumda hangi bir nedenleri sıkıntılar belirlemek miyim? Sadece bir devre dışı bırakarak bunu ve sorun hala var. Onay. Evet sonra diğeri etkinleştirmek ve devre dışı bırakırsanız. Sonra standında engelli deneyin varsa. Sonra hala varsa, büyük olasılıkla BB hata değildir - disable bütün BB ve kontrol.

Admin CP-> Plugin & Ürünler eklenti devre dışı bırakır -> Plugin Yöneticisi
> Ürünler - Admin CP-> Plugin & Ürünler tüm mod devre dışı bırakır

Sonuçları hakkında bana bildirin. Bana erişim ayrıntıları PM Eğer ben kendim kontrol eder:)

Valdo
05-03-10, 09:55
Ben BB Kurumsal çevirmen ve aynı hata devre dışı bırakmak için çalıştım ama bu hata yükledikten sonra bana gün vermeye başladı. O zaman kim çözmek için sorabilirim?

vBET
06-03-10, 14:57
BB yüklü sonra başlayan hata olduğunu anlamak. Ancak, BB, BB devre dışı bırakıldığında hata hala görünür, çünkü onunla ilgisi var gördüğünüz gibi. Yani, diğer bazı değişiklikler forumda yapılması gerekiyordu. Belki başka bir mod da eklendi, ya da bazı yapılandırma değişti.

İlk olarak kimin suçlu olduğunu belirlemek için lütfen. Yani kanca 'postbit_display_complete' ile çalışan tüm eklentileri tek tek devre dışı bırakmak için her zaman kontrol hala hata var. Suçlu kim olduğunu belirlemek sonra karışıklık yapar mod yazar temas kurunuz. Eğer hala bazı sorular varsa isteyin:)

Valdo
06-03-10, 15:23
Ben postbit_display_complete çalışmak eklentileri ne olduğunu nasıl anlayabilirim? teşekkürler

vBET
08-03-10, 16:24
> Plugin & Ürünler - Admin CP yo> Plugin Yöneticisi ve her postbit_display_complete

Valdo
08-03-10, 17:45
Eh, teker teker devre dışı bırakan ve hangi sorunları olduğu bulundu: "passiveVid-Showthread yerini".Ama ne iyi bahane? Ben devre dışı tutulsun mu?Teşekkür ederiz

vBET
10-03-10, 17:27
Bu mod yazarı gidin ve ne olup bittiğini ona soruyorum:)

Diğer mods sorumlu ya da mevcut tüm mods çalışma nasıl biliyor - üzgünüm ben size daha fazla yardımcı olmak ve yardım yeterince iyi olduğunu umut olamaz: o

garyopa
29-11-10, 09:50
Ben yüklü BB sonra, bugün de bu sorun vardı.

Ve aynı cevabı oldu, sorun çözüldü "passiveVID" eklentisi ve patlama kaldırıldı.

Şimdi youtube videoları oyuncular haline dönüştüren bu eklenti için iyi bir yedek bulmak için var!

ugh!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1