СДА

Виев Фулл Версион: Решити Неважећи аргумент испоручује за фореацх () у [пут] / инцлудес / цласс_постбит.пхп (294)



Valdo
01-03-10, 08:00
Пошто сам надоградити вбет, кад год да преименујем дискусију ове грешке: Варнинг: Инвалид аргумент добијате за фореацх () у [пут] / инцлудес / цласс_постбит.пхп (294): евал () 'д цоде он лине 27. Упозорење: Неважећи аргумент испоручује за фореацх () у [пут] / инцлудес / цласс_постбит.пхп (294): евал () 'д цоде он лине 27 Како да средим ово? Хвала

vBET
02-03-10, 20:17
Молимо Вас да нас тачно верзија користи вБЕТ, СМФ, вБуллетин (ако се користи).

Такође, молимо Вас да нам кажете на који начин сте преименовање разговора и да ли сте то раде на нормалним или на преведено страница?

Valdo
04-03-10, 12:08
Вбет је последња верзија имам инсталиран вас и вБуллетин 3.3.2. Од тог грешку када сам преименовања дискусију у изворном језику, па чак и када покушам да се креће дискусија из једне категорије у другу.

vBET
05-03-10, 00:56
Не могу га репродуковати на нашим форумима тако да ћу морати мало помоћи на вашој страни:)

У реду - Проверио сам извор и то је узроковано неким додатак користећи кука "постбит_дисплаи_цомплете". вБЕТ има 2 плугин користећи овај кука. Молим Вас утврдили који изазива проблеме на вашем форуму? Можете једноставно да урадите тако што ћете искључити једну и провери да ли проблем и даље постоји. Ако јесте онда омогућите и онемогућите другог. Ако и даље постојао, онда пробајте са штанда онемогућен. Ако још увек постоји - онда највероватније није вБЕТ грешка - покушајте да онемогућите цео вБЕТ и проверите.

Ви ћете онемогућити Хостед би ЦП-> Админ Плугинс и Производи -> Плугин Манагер
Ви ће онемогућити целу одбране од Админ ЦП-> Плугинс и Производи -> Управљање производи

Молим Вас да ме обавестите о резултатима. Ако АМ ми приступ детаљима ћу да проверим себе:)

Valdo
05-03-10, 09:55
Покушао сам да онемогућите ББ предузећа преводилац и исту грешку, али ову грешку је почео да ми дају дан након што сте инсталирали. Коме могу да се онда питати да реши?

vBET
06-03-10, 14:57
Разумем да те видим грешку почев после вБЕТ је инсталиран. Али као што видите вБЕТ нема никакве везе са тим, јер грешка и даље појављује када вБЕТ је онемогућен. Тако и неке друге промене морало да се уради на вашем форуму. Можда неки други мод је такође додао, или неки конфигурација промењена.

Први молимо Вас да се утврди ко је крив. Дакле, онемогућили један по један сви плугинова који раде са куком 'постбит_дисплаи_цомплете' - сваки пут провери да ли још увек грешка. Када се утврди ко је крив, молимо вас да контактирате аутор Министарства одбране који чини неред. Ако и даље имате нека питања - обратите:)

Valdo
06-03-10, 15:23
како да схватим шта се плугин који раде са постбит_дисплаи_цомплете? хвала

vBET
08-03-10, 16:24
Иди јо администратора ЦП -> Плугинс и Производи -> Плугин Манагер и пронађу једни постбит_дисплаи_цомплете

Valdo
08-03-10, 17:45
добро, ја сам искључио један по један и сам открио је да је до проблема који је "пассивеВид - сховтхреад Замена". Али шта је оправдање? Држим га искључите? Хвала

vBET
10-03-10, 17:27
Иди на аутора овог Министарства одбране и питајте га шта се дешава:)

Не може бити одговоран и за друге модова или зна како раде сви постојећи модова - жао ми је не могу вам помоћи да више и надам се да ми помогне био довољно добар: Д

garyopa
29-11-10, 09:50
Имао сам овај проблем данас и, након инсталиран ВБЕТ.

И то је био исти одговор, ја сам уклонио "пассивеВИД" додатак и прасак проблем је био решен.

Сада сам добио да пронађе добра замена за овај плугин, који конвертује ИоуТубе видео записе у играча!

Угх!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1