СДА

Виев Фулл Версион: Имам проблема живи



rosende
19-05-10, 01:56
Размишљао сам о добијању платили када инсталирате бесплатну верзију, али то је проблем. Тако да сам био одустајања узимање. Не чини било који превод. Мислим да од вБуллетин


"Грешка: синтакса грешке, неочекивано Т_СТРИНГ ин / хоме / ккк / домаинс / ккк.нет / публиц_хтмл / глобал.пхп (834): евал () 'д цоде он лине 153


"Ако сте сигурни да кликнете на валидан линк, молимо контактирајте администратора."

Скрипта не ради

vBET
19-05-10, 15:41
Молим вас дајте ми садржај са вашег глобал.пхп фајл око линије 834 (неке линије пре и после), а тачка која је 834. Не знам која ББ верзију користите, тако да не могу да проверим себе.

rosende
19-05-10, 18:04
верзија 3,8,5

вБуллетин 3,5 РЦ1

детаљи послао ам

vBET
19-05-10, 19:28
Питање се односи на генерисање излаза из подножје обрасца. Молимо проверите да ли још увек постоји на вашем форуму, када заставе су стављени на Навбар.

Ако јесте онда вас молимо да онемогућите вБЕТ за тренутак и проверите да ли проблем и даље постоји. Ако јесте, онда то није у вези са вБЕТ (вБЕТ не ради ништа када је искључен).

Ако проблем нестаје када вБЕТ је онемогућено, молимо вас детаљи АМ приступ Администратор КП и ФТП - мораћемо да додате логове тачном садржају подножје шаблон и проверите шта није у реду тамо.

rosende
19-05-10, 20:07
у реду ам послата.

vBET
20-05-10, 21:43
Управо сте погрешно хтаццесс -. Молим вас, ставите одговарајућа правила вБЕТ у одговарајуће место. Баш као упутство за који она описује. Тада ће све радити ОК.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1