PDA

View Full Version: Unë kam jetuar probleme



rosende
19-05-10, 01:56
Unë kam qenë duke menduar për marrjen e paguar kur ju instaloni versionin e lirë, por kjo ishte një problem. Kështu që unë u hequr dorë marrë. Nuk bëni ndonjë përkthim. Unë mendoj se nga Muslimanët


"Error Parse: gabim sintakse, T_STRING papritura in / home / xxx / domains / xxx.net / public_html / global.php (834): eval () 'd code on line 153


"Nëse ju jeni i sigurt që të klikoni mbi një lidhje të vlefshme, Ju lutem kontaktoni administratorin."

Script nuk punon

vBET
19-05-10, 15:41
Ju lutem jepni përmbajtjen nga dosja juaj global.php rreth linjës 834 (disa linjave të para dhe pas) dhe pika e cila është 834. Unë nuk e di cili version vB jeni duke përdorur, kështu që unë nuk mund të kontrolloni atë vetë.

rosende
19-05-10, 18:04
version 3,8,5

Muslimanët 3,5 rc1

Detajet dërguar pm

vBET
19-05-10, 19:28
Çështja është për gjenerimin e prodhimit nga template futboll. Ju lutem kontrolloni nuk ekziston ende në forumin tuaj, kur flamujt janë vënë në navbar.

Nëse po atëhere ju lutem të çaktivizuar vBET për një çast dhe shikoni ka nxjerrë ende ekziston. Nëse po, atëherë ajo nuk është e lidhur me vBET (vBET nuk bën asgjë, kur me aftësi të kufizuara).

Nëse çështja zhduket kur vBET është me aftësi të kufizuara, atëherë ju lutem detajet akses për Admin CP PM dhe FTP - ne do të kemi për të shtuar në shkrimet përmbajtjen e saktë të template futboll dhe shikoni se çfarë është e gabuar atje.

rosende
19-05-10, 20:07
pm rregull dërguar.

vBET
20-05-10, 21:43
Ju thjesht duhet të gabuar htaccess -. Ju lutemi të vënë rregulla të përshtatshme vBET në vendin e duhur. Ashtu si doracak përshkruan atë. Atëherë çdo gjë do të punojë në rregull.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1