PDA

Žiūrėti pilną versiją: Turiu bėdą gyvenimo



rosende
19-05-10, 01:56
Aš galvoju apie tai, kaip mokama, kai įdiegti nemokamą versiją, tačiau tai buvo problema. Taigi man buvo suteikti atsižvelgiant. Nedaro jokio vertimo. Manau, kad iš vBSEO


"Sintaksės klaida: syntax error, netikėtų T_STRING / home / xxx / domains / xxx.net / public_html / global.php (834): eval () 'd on line 153 kodas


"Jei esate tikri, spustelėkite galiojančią nuorodą, prašome susisiekti su administratoriumi."

Scenarijus neveikia

vBET
19-05-10, 15:41
Prašom duoti man turinį iš savo global.php failą aplink linija 834 (kelios eilutės prieš ir po) ir taškas, kuris yra 834. Aš nežinau vB versiją jūs naudojate, todėl negali patikrinti pačiam.

rosende
19-05-10, 18:04
versija 3,8,5

vBSEO 3,5 RC1

Išsamiau išsiuntė pm

vBET
19-05-10, 19:28
Klausimas apie generuoti išėjimo iš poraštės šablono. Prašome patikrinti, ar ji vis dar egzistuoja jūsų forume, kai vėliavėlės yra Navbar.

Jei taip, tada išjunkite vBET for a moment, ir patikrinti, ar problema vis dar egzistuoja. Jei taip, tai nėra susiję su vBET (vBET nieko nedaro, kai išjungtas).

Jei problema dingsta, kai vBET yra išjungtas, tuomet prašom PM prieigos duomenys Admin CP ir FTP - turėsime pridėti rąstų tikslaus turinio poraštės šablono ir patikrinkite, kas negerai ten.

rosende
19-05-10, 20:07
gerai val išsiųstas.

vBET
20-05-10, 21:43
Jūs tiesiog neteisinga Htaccess - prašome sukurti tinkamą vBET taisyklės tinkama vieta. Lygiai taip pat, kaip vadovas apibūdina. Tada viskas bus OK.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1