PDA

View Full Version: Rešeno Mod richtik ni nekaj, kar deluje.



jaryx
07-12-09, 19:42
Dałem Rade. Nieważne. : P

jaryx
09-12-09, 07:39
1. V zadnjih teme v vbadvanced napisana v portugalščini na ogled skupaj z BBCode

como faço pra participar

Kaj storiti, da ne želim? 2. Si pisal o portugalski "como faço pra participar" v telesu ponavljajočih se isto stvar. Če vsebine, vse je lepo prikaže oba prevedena in ne, je v naslovu namesto "" izstrelil "FAA $". Po moje urejanje in izboljšanje FAA $ za zdaj na zaslonih pravilno.Kaj je vzrok za to napako? Kako popraviti to?

vBET
10-12-09, 22:22
1. Daj mi prosim na povezavo, kjer lahko vidim. 2. Ali ste sposobni za reprodukcijo - ki je, kako si napisati novo delovno mesto z nazivom tega so tudi grmovje? Mimogrede, saj bo lažje v prihodnosti, za vsak problem, napišite ločeno nit:)

jaryx
20-12-09, 22:17
ad. Veš povezave do oglasov. 2 Veš opis čakam:)

vBET
22-12-09, 00:19
Podeślij skozi forum. To je edini uradni kanal, skozi katerega je bila pomoč dodeljena v vBET. Podatki, poslani po drugih kanalih, lahko preprosto umre, ali bo prejela iz drugega računalnika in bolj dostopna našega osebja. Zato sorki za neprijetnosti, vendar si ga vnesite spet tu;)

jaryx
11-01-10, 20:24
Danes, forum izrazit a nov "rože":

htt p://fifa.pes.com.pl/sezon-1-fifa-10-ps3-f2154/%D0%B7%D0%B0nz%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0z%D0%B8%D0%B5-23440.html
Vsak namig?

vBET
11-01-10, 20:59
Yes - glej naslov nit znotraj langtitle - saj ne dodati (koda jezika). Mimogrede - prosimo, odpira nove teme za nove zadeve:) To nam bo pomagalo bolje upravljati:)

jaryx
12-01-10, 07:52
Ja-glej naslov nit je znotraj oznake langtitle-kako ta Dodaj (s šifro jezika). Ob priložnosti za prosim odpreti nove niti za nova vprašanja) To bo pomagalo nas boljše upravljanje:)Pravzaprav mislim, da je ta označevalec. V telesu tudi teme. Zdaj je vprašanje: zakaj?Uporabnik ima jezik nastavljen na sl, pa njegov IP naslov iz Rusije. registracija uporabnika na forumu, je samodejno izbrana svoj jezik, kateri jezik na osnovi Trenutno brskate forumih?No, sem se vrnil je glavni problem to temo, ki je na glavni strani (vbcmps) to spremenjeno temo mi kot kaže: [langtitle = ru] Запись zato še to nit

vBET
12-01-10, 14:04
Če niste nastavili samodejne sporočil odkrivanje jezika, sistem zaupa uporabnika. vBET ne samodejno nastavi jezik v rejestacji - uporabnik izbere sam. vBET predlaga samodejno (dobro jutro znamke) jezik, ki temelji na nastavitve brskalnika, in ne temelji na IP. Kot je za BB Napredno vBET Trenutno ni modul integrira z vB Napredno Dynamics langtitle in tam se bo razlagati. vB ti načrti morali biti preprosto še ni integriran in zato je tam še ni razlagati langtitle. Torej, to zahteva integracijo. Če ste pripravljeni pomagati pri integraciji - pišite pista oddelek integracije. Naj vam vzorčno kodo za uporabo razčleniti langtitle - boste morali uporabiti na pravem mestu. vBET sčasoma bo podpiral najbolj priljubljen način. Trenutno imamo veliko dela, da versją 3.3.0, ki wyjdzei vključno tygdniu, potem pa 4,0. Potem bomo integracijo drugih moda - vB ti načrti morali biti že poročali, da integracija:)

jaryx
12-01-10, 18:40
v redu. hvala. Ob zaključku. PS:).Nimate dovoljenja za ustvarjanje teme v oddelku vključevanje... zato sem ga objavil tukaj: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/vbet-integration-other-plugins/245-wsparcie-dla-vbadvanced-cmps.html#post1085

vBET
23-01-10, 15:10
Jaz posodobljeno dovoljenja:) Torej, za prihodnost;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations