СДА

Виев Фулл Версион: Решити Мод рицхтик није нешто ради.



jaryx
07-12-09, 19:42
Далем Раде. Ниевазне. : П

jaryx
09-12-09, 07:39
1. У последњих неколико тема у вБадванцед написан на португалском језику на дисплеју заједно са ББЦоде

como faço pra participar

Шта да се ради са њим не појави? 2 Корисник је писао о португалском "Цомо фацо десном партиципаре" Садржај је рекао исту ствар. Док садржај свих лепо приказује како преведено или не, је у наслову уместо "Ц" појавио "ФАА $". После мог уређивање и кориговање ФАА је $ ц сада на екрану исправно. Шта је узрок ове грешке? Како да средим ово?

vBET
10-12-09, 22:22
1. Дајте ми молим вас линк где могу да га видим. 2. Да ли сте у стању да репродукује - то је како пишете нову поруку са насловом ове су такође жбуње? Узгред, као што ће то бити лакше у будућности, за сваки проблем, написати посебан тхреад:)

jaryx
20-12-09, 22:17
оглас. Знате линк ка огласу. 2. Знате опис Чекам:)

vBET
22-12-09, 00:19
Подеслиј преко форума. Ово је једини званични канал кроз који се помоћ доставља у вБЕТ. Информације послате преко других канала могу једноставно умре, или ће бити примљене са другог рачунара и да се више приступачан за наше особље. Зато сорки за непријатности, али га тип опет овде;)

jaryx
11-01-10, 20:24
Данас форуму постоји нови "цвет":

htt p://fifa.pes.com.pl/sezon-1-fifa-10-ps3-f2154/%D0%B7%D0%B0nz%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0z%D0%B8%D0%B5-23440.html
Сваки наговештај?

vBET
11-01-10, 20:59
Да - види наслов нит унутар лангтитле - као што не додаје (шифра језик). Узгред - отворите нове теме за нова питања:) То ће нам помоћи да боље управљају њима:)

jaryx
12-01-10, 07:52
Да - види наслов нити је унутар лангтитле - јер не помогне (са шифром језику). Узгред - отворите нове теме за нова питања :) То ће нам помоћи да боље управљате њима :)У ствари, ја не мислим да је то ознака. Садржај теме као добро. Сада се поставља питање: Зашто Корисник има језик постављен у Великој Британији, иако је ИП адреса Росји.Цзи приликом регистрације на табли, она се аутоматски изабран његов језик, на основу језика Тренутно прегледате форум О и вратио главни проблем ове теме? , који је на главној страници (вбцмпс) приказује исправљена о мени као: [лангтитле = ру] Запись Зато ја наставити ову тему

vBET
12-01-10, 14:04
Ако нисте подесили аутоматско откривање језика поруке, систем верује корисника. вБЕТ не подешава аутоматски језик током рејестацји - корисник изабере себи. вБЕТ предлаже аутоматски (добро јутро марака) језик на основу подешавања претраживача, а не на основу ИП-а. Што се тиче ББ Напредна вБЕТ тренутно нема модула се интегрише са ББ напредну динамику лангтитле и да ће се тумачи. ББ ЦМПС једноставно није још увијек није интегрисан и због тога још увек не постоји тумачи лангтитле. Дакле, ово захтева интеграције. Ако желите да помогнете интеграција - напишите писта део интеграције. Дозволите ми да вам дати пример кода да користите за парсира лангтитле - морате да га користите на право место. вБЕТ током времена ће подржати најпопуларнијих моде. Тренутно, имамо много посла версја 3.3.0, који вијдзеи укључујући тигдниу, онда 4.0. Онда ћемо интегрисати друге модне - ВБ ЦМПС је већ пријављено интеграције:)

jaryx
12-01-10, 18:40
Приближно. Хвала. Предмет затварања. :) Пс. Немам дозволу да успостави теме у одељку интеграције ... зато сам то написао овде: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/vbet-integration-other-plugins/245-wsparcie-dla-vbadvanced-cmps.html#post1085

vBET
23-01-10, 15:10
Ја ажуриран дозвола:) Тако за будућност;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1