PDA

View Full Version: Atrisinātas Mod richtik nav kaut kas strādā.



jaryx
07-12-09, 19:42
Dałem Rade. Nieważne. : P

jaryx
09-12-09, 07:39
1. Pēdējo in vbadvanced tēmām rakstīts portugāļu apskatāmi kopā ar BBCode

como faço pra participar

Ko darīt, lai nevēlaties? 2. Jūs rakstījāt par Portugāles "como faço pra participar" ķermeņa atkārtotu to pašu. Ja saturu, viss ir labi parāda gan tulkots un Nē, tas ir nevis nosaukumā "" parādījās "FĀ $". Pēc mana rediģēšanas un uzlabojot FĀ $ tagad displejos pareizi.Kāds ir iemesls šo kļūdu? Kā noteikt šo?

vBET
10-12-09, 22:22
1. Dodiet man, lūdzu, saiti, kur es varu redzēt to. 2. Vai jūs varētu atkārtot - tas ir kā jūs rakstāt jaunu ziņu ar nosaukumu šī ir arī krūmu? Starp citu, jo tā būs vieglāk nākotnē, katrai problēmai, rakstīt atsevišķu pavedienu:)

jaryx
20-12-09, 22:17
reklāmu. Jūs zināt saiti uz reklāmu. 2 Jūs zināt aprakstu es gaidu:)

vBET
22-12-09, 00:19
Podeślij foruma starpniecību. Šī ir vienīgā oficiālā kanālu, pa kuru atbalsts tiek piegādāts vBET. Informāciju nosūta, izmantojot citus kanālus var vienkārši nomirt, vai arī jāsaņem no cita datora, un to būtu vieglāk pieejams mūsu darbiniekiem. Tāpēc sorki par sagādātajām neērtībām, bet jūs ierakstiet to atkal šeit;)

jaryx
11-01-10, 20:24
Šodien, Forums Raksti jaunu "zieds":

htt p://fifa.pes.com.pl/sezon-1-fifa-10-ps3-f2154/%D0%B7%D0%B0nz%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0z%D0%B8%D0%B5-23440.html
Jebkurš padoms?

vBET
11-01-10, 20:59
Jā - skatīt nosaukums diegu iekšpusē langtitle - jo tas nav pievienot (kods valoda). Starp citu - lūdzu, atvērt jaunu pavedieni par jaunu jautājumu:) Tas mums palīdzēs labāk pārvaldīt viņus:)

jaryx
12-01-10, 07:52
Jā-sk pavediena virsraksts ir iekšā tag langtitle-kā tas šajā pievienot (ar valodas kodu). Par godu-Lūdzu atvērt jaunu pavedieni par jauniem jautājumiem) Tas palīdzēs mums labāk pārvaldīt:)Patiesībā es domāju, ka tur bija šī marķiera. Tēmu, kā arī pamattekstā. Tagad ir jautājums: kāpēc?Lietotājam ir iestatīts uz LV, valodu, kamēr tā IP adrese ir no Krievijas. lai reģistrētu lietotāju forums, tā valoda tiek automātiski atlasīta, pamatojoties uz to, kādā valodā Jūs obrīd pārlūko forumu?Nu, es atgriezos galvenā problēma par šo tēmu, kas ir šī pārskatītā tēma rāda man kā galvenajā lapā (vbcmps): [langtitle = ru] Запись, tāpēc turpmāk šajā thread

vBET
12-01-10, 14:04
Ja jums nav uzstādīts automātisko valodas noteikšanu ziņas, sistēmas uzticas lietotājam. vBET nav automātiski noteikt valodu laikā rejestacji - lietotājs izvēlas pats. vBET ierosina automātiski (labrīt atzīmēm) valodā, pamatojoties uz pārlūka uzstādījumus, un nevis pamatojoties uz IP. Attiecībā uz BB Advanced vBET šobrīd nav modulis integrēts ar vB Advanced Dynamics langtitle un tur tiks interpretēti. vB CMPS vienkārši vēl nav integrēti, un tādēļ vēl nav interpretējams langtitle. Tātad tas prasa integrāciju. Ja jūs vēlaties, lai palīdzētu integrācija - rakstiet Pista sadaļā integrāciju. Ļaujiet man sniegt jums parauga kodu, lai izmantotu, lai parsēt langtitle - jums ir to izmantot pareizajā vietā. vBET laika atbalstīs populārākajām modes. Šobrīd mums ir daudz darba, lai 3.3.0 versją, kas wyjdzei ieskaitot tygdniu, tad 4.0. Tad mēs integrēt citas modes - vB CMPS jau ziņots integrācija:)

jaryx
12-01-10, 18:40
labi. paldies. Ievērojot noslēguma. PS:).Man nav jābūt atļaujai izveidot tēmas sadaļā integrāciju... tāpēc es ievietojis to šeit: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/vbet-integration-other-plugins/245-wsparcie-dla-vbadvanced-cmps.html#post1085

vBET
23-01-10, 15:10
Es atjaunina atļaujas:) Tāpēc nākotnē;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1