PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Mod richtik bir eser değil.

jaryx
07-12-09, 19:42
Dalem Rade. Nieważne. : P

jaryx
09-12-09, 07:39
1 Bbcode ile birlikte ekranda Portekizce yazılmış vBadvanced son konuları

como faço pra participar

Ne yapmak değil istemek? 2. Aynı şeyi tekrar tekrar bedenine Portekizce "como faço pra participar" hakkında yazdı. İkisi de tercüme ve Hayır, her şey güzel içeriği görüntüler başlık yerine ise, "" attı "FAA $". Benim düzenleme ve FAA $ şimdi görüntüler üzerinde doğru bir şekilde iyileştirilmesi sonra.Bu hatanın nedeni nedir? Nasıl düzeltmek için?

vBET
10-12-09, 22:22
1 Bana görebilirsiniz nerede bağlantısını lütfen verin. 2 Eğer yeniden yapabiliyor musunuz - Bu başlığı ile yeni bir yazı yazmak ne kadar olduğunu da çalılar olmasıdır? Bu arada, gelecekte daha kolay olacak gibi, her sorun için ayrı bir iş parçacığı yazmak:)

jaryx
20-12-09, 22:17
reklam. Bir reklam bağlantısını biliyoruz. 2 Benim bekliyorum açıklama biliyorum:)

vBET
22-12-09, 00:19
Forum aracılığıyla Podeślij. Bu yardım BB teslim edildiği ile tek resmi kanalıdır. Diğer kanallardan gönderilen bilgiler sadece ölebilir veya başka bir bilgisayardan alınacak ve personelimiz için daha erişilebilir. Bu nedenle rahatsızlık için sorki, ama yine buraya yazın;)

jaryx
11-01-10, 20:24
Bugün forumu yeni "çiçek" özellikli:

htt p://fifa.pes.com.pl/sezon-1-fifa-10-ps3-f2154/%D0%B7%D0%B0nz%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0z%D0%B8%D0%B5-23440.html
Herhangi bir ipucu?

vBET
11-01-10, 20:59
Evet - langtitle içinde bir konu başlığı görmek - bu (kod dili) eklemez gibi. Bu arada - yeni sorunlar için açık yeni konuları lütfen:) Bu daha iyi yönetebilirsiniz yardımcı olacaktır:)

jaryx
12-01-10, 07:52
Evet-konu başlığını bir etiket langtitle içinde görmek-nasıl bu Ekle (dil koduyla) yok. Vesilesiyle yeni konuları yeni sorunlar için lütfen açın) Bu-ecek yardım etmek bizi yönetiminizi:)Aslında bu işareti olduğunu düşünüyorum. Konu de ceset. Şimdi soru şu: Neden?TR için ayarladığınız dille kullanıcının sahip IP adresine gelen Rusya. forum kullanıcı kayıt olmakla birlikte, onun dilini otomatik olarak seçilir, hangi dile göre şu anda Forum tarama vardır?Asıl sorun bu değiştirilen temayı gösterir bana olarak ana sayfada (vbcmps) bu konunun döndürülür: [langtitle = ru] Запись bu nedenle bu konuyu devam

vBET
12-01-10, 14:04
Otomatik dil algılama mesajları ayarlamadıysanız, sistem kullanıcı güveniyor. BB otomatik rejestacji sırasında dilini ayarlamak değil - kullanıcı kendisi seçer. BB tarayıcı ayarlarına göre (günaydın işaretleri) otomatik olarak dil önerir, ve IP tabanlı değil. Şu anda BB Gelişmiş BB gelince hiçbir modül vB İleri Dinamik langtitle ile entegre ve orada yorumlanacaktır. BB CMPS sadece henüz entegre değildir ve bu nedenle henüz langtitle orada yorumlanır değildir. Yani bu entegrasyonu gerektirir. Bu entegrasyon yardımcı olmak istiyorsanız - pista bölüm entegrasyon yazınız. Sana langtitle ayrıştırmak için kullanmak bir örnek kod vereyim - sen doğru yere kullanmak zorunda. zamanla BB en popüler moda destekleyecektir. Şu anda, çok wyjdzei sonra tygdniu, 4.0 dahil olmak üzere, hangi versją 3.3.0 işlerim var. Sonra diğer moda entegre edecek - vB CMPS zaten entegrasyon bildirilmektedir:)

jaryx
12-01-10, 18:40
Tamam. Teşekkür ederiz. Kapanış Tabi. PS:).Ben konular oluşturmak için izniniz yok bu yüzden bölümü entegrasyonu... ben burada Yayınlanan: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/vbet-integration-other-plugins/245-wsparcie-dla-vbadvanced-cmps.html#post1085

vBET
23-01-10, 15:10
Ben izinleri güncelleme:) Yani gelecek için;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1