PDA

Zobacz pełną wersję: vBET 4.2.3 i 3.3.6 autorskich



vBET
12-08-10, 10:45
Witam:)

Dzisiaj mamy 2 wersjach.

UWAGA UPGRADE DO vBET 3.3.6: Podczas aktualizacji, należy zaimportować plik produkt, a potem przesłać pliki. To wszystko - tak, aby przełącznik tych 2 kroki:)

vBET 3.3.6 szybko po 3.3.5 - tylko rozwiązywania jeden wielki problem z Guest Cache - Tak teraz Guest Cache jest ignorowana zabronione adresy IP, a także w przypadku innych błędów.

Wiele zmian w vBET 4.x. To było trochę czasu od ostatniego wydania, ale dzięki, że masz już używane i naprawione rozwiązań. Najważniejsze cache Gość, ale jest znacznie więcej. Również kilka błędów poprawiony i pewnych optymalizacji. Zobacz poniżej.

Nowe:

Pełna pliku cache dla gości

Nie wspieranie sekcji CMS z vBSEO, ale obsługuje wszystkie inne miejsca, i cały BB w przypadku korzystania z przyjaznych adresów URL
Konfigurowalny czas cache pliku żyć
Konfigurowalny czas cache pliku żyć dla stron mniej istotne
Konfigurowalny zestaw mniej istotne strony
Konfigurowalny zestaw stron ignorowane przez pełny plik pamięci podręcznej dla gości
Zaplanowane zadanie dla gości czyszczenie pamięci podręcznej
Cache Guest buforuje ZIP wyjściowego, gdy vBulletin "GZIP HTML Output" opcja jest włączona

Narzędzie administracyjne: Cache Cleaner - pozwala na czyszczenie pamięci podręcznej dla wybranych wybranych językach
CSS sprite wsparcie dla flagi - teraz wszystkie flagi są podejmowane tylko jeden wniosek
Opcję "Tłumacz" alt "atrybutów" w img tagów (opis zdjęcia)
Opcja nie tłumaczyć zawartość kodu HTML tag
Ignorowane słów / zdań (obsługuje: posty, wiadomości grup, wiadomości gość, komentarze zdjęć, blogi, wiadomości prywatne)
Opaque ignorowane słowa w już istniejących wiadomości (obsługuje: posty, wiadomości grup, wiadomości gość, komentarze zdjęć, blogi)


Optymalizacja:

Wcześniej przekierowania do vBSEO złe adresy URL (na wątki i blogi) + dla przyjaznych adresów URL za
Cache Guest (szczegóły w Nowym fragment)
Szybsze tłumaczenie tytułów vBSEO


Poprawienie błędów:

Bloków CMS pokazując tytuły z langtitle i "..." w pierwotnym tekście
Linki znaki specjalne, takie jak + lub "
Oczyszczone nie przetłumaczone obszar w wiadomości e-mail
Zdefiniowane dir dla vbseo
Crasch dla BB bez praw autorskich
okres łamanie pewnych układów
Tłumacz langtitle podczas odbierania wiadomości
Zapisywanie pól niestandardowych profil pod przetłumaczone na stronę
Złamane langtitle na długie tytuły z auto "Re: opcja
Wielu langtitle nieprzezroczysty
Opis Meta z "w treści
Odinstaluj kod
Parse tytuł na świecie
Post przekierowanie


Szablony zmianie (ze względu na przekór CSS używane do flagi):

vbenterprisetranslator_inpost_translate
vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin
vbenterprisetranslator_flags

Kolbi
12-08-10, 10:54
Gab es Änderungen bei der Integration von vBSEO?

Bzw. muss ich die vBSEO Dateien beim Update von vBET 4.2.2 => 4.2.3 ponownie edytować?

bhanuprasad1981
12-08-10, 10:55
wszelkich konfliktów 4.2.3 gości cache czas mod vboptimize pro?

sergarch
12-08-10, 14:04
Hello!
Pojawiły się nowe foldery w tej wersji w porównaniu z poprzednią wersją.
Co mam zrobić ze starymi foldery w moim forum root?

vBET
12-08-10, 16:12
Gab es Änderungen bei der Integration von vBSEO?

Bzw. muss ich die vBSEO Dateien beim Update von vBET 4.2.2 => 4.2.3 ponownie edytować?

No Tak długo jak nie zostanie zaktualizowana vBSEO (tak usunąć zmienił kod) nie musisz zintegrować ponownie:)

vBET
12-08-10, 16:15
wszelkich konfliktów 4.2.3 gości cache czas mod vboptimize pro?

Nie mamy żadnych zauważył konfliktów. Należy pamiętać, że w przypadku, gdy zostaną zauważone jakiekolwiek - możesz po prostu wyłączyć Guest Cache i daj nam znać o tym - będziemy pracować, że w takim przypadku:)

vBET
12-08-10, 16:18
Hello!
Pojawiły się nowe foldery w tej wersji w porównaniu z poprzednią wersją.
Co mam zrobić ze starymi foldery w moim forum root?

Czy nic z starych folderów - wystarczy umieścić wszystkie treści z katalogu upload. To nadpisze stare pliki i dodawać nowe. Również w przypadku, jeśli chcesz używać Cache Guest - pamiętaj o ustawieniu odpowiednich uprawnień do folderu pamięci podręcznej - znajdziesz wszystkie wskazówki w opisie atrybutu włączeniu Cache Gość.

Kolbi
12-08-10, 16:22
Znalazłem kilka błędów: I verscuht, aby wyczyścić cache:

OstrzeĹĽenie: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [functio.require-once]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku lub katalogu w [path] / admincp2/misc.php (2067): eval () " d code (Zeile 9)

Fatal error: require_once () [function.include]: Failed opening required '/ admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path opt/RZphp5/includes ='.:/ ') in / admincp2/misc.php (2067): eval ( ) 'd code on line 9
Folderu Moje admincp została zmieniona.

Kolbi
12-08-10, 16:28
Z aktywnym cache host:

2-Wheel-Planet - Alles rund um das Tuning von ZweirädernWarnung: filemtime (): stat failed for [path] / vbet_guestcache/de/_index_php18.zip w [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php (Zeile 53)

OstrzeĹĽenie: Nie można zmodyfikować informacje nagłówka - nagłówki już wysłane przez (output started at [path] / includes / class_core.php: 4551) w [path] / includes / functions.php (Zeile 4935)

sarangan
12-08-10, 16:58
I ten błąd po nie nadpisane wszystkie pliki. Proszę o pomoc jak najszybciej:

Fatal error: Call to undefined vbet_global_start function () in / home / xxx / public_html / (29) global.php: eval () 'd code on line 25

sarangan
12-08-10, 17:00
I ten błąd po nie nadpisane wszystkie pliki. Proszę o pomoc jak najszybciej:

Fatal error: Call to undefined vbet_global_start function () in / home / xxx / public_html / (29) global.php: eval () 'd code on line 25

Używam najnowsze 4 vbulletin i najnowszą wersję vBET

sarangan
12-08-10, 17:07
I ten błąd po nie nadpisane wszystkie pliki. Proszę o pomoc jak najszybciej:

Fatal error: Call to undefined vbet_global_start function () in / home / xxx / public_html / (29) global.php: eval () 'd code on line 25

Mam stałe ten problem. To co zrobiłem:

I nie mógł wejść panelu administracyjnego z powodu tego błędu wtedy wyłączone wszystkie pluginy define ('DISABLE_HOOKS ", true); i udał się do panelu administracyjnego i zastąpił produkt xml, a potem przesłane pliki z folderu upload.

To działa:)

linuxtuts
12-08-10, 18:15
Zaktualizowano do najnowszych i najlepszych vBulletin ™ Version 4.0.6
Zaktualizowano do vBET 4.2.3.

Brak problemów znaleźć.

Korzystając z najnowszych vbSEO i BB Optymalizacja.

Dzięki Mates,

Lissa
12-08-10, 20:03
Od aktualizacji do 3.3.6 wczoraj jestem coraz przekierowanie błędu próbujesz wyświetlić wiadomości:



Strona nie jest przekierowanie prawidłowo


Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego adresu w sposób, który nigdy nie będzie kompletny.



* Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia
cookies.


Próbowałem usunąć wszystkie pliki cookie, próbowałem różnych ustawień z czasem ciasteczko Język żyć (3600, aby je powiększyć, -1 do rzekomo ją wyłączyć) i nic nie działa ... chyba, aby wyłączyć wtyczki, które mam teraz. .. Naprawdę chciałbym, aby ten sztywny ASAP lol

Używam vB3.8.6 z vbSEO

Oh, a także ... kiedy próbował również czyszczenie pamięci podręcznej mam następujące błędy także:



Warning: Illegal typooffsetowe w isset lub puste w [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 107

Warning: Illegal typooffsetowe w [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 109

Warning: Illegal typooffsetowe w [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 114

meto
12-08-10, 22:37
Z aktywnym cache host:



Osobiście się inną opcję do plików gzip cache. Nie używam gzip w php, ponieważ mój serwer www (Litespeed / nginx) dba o nie. Spełnia swoje zadanie szybciej i kompresji również pliki statyczne, takie jak CSS i JS. Jeśli gzip został włączony cache byłby znacznie mniejszy.

PS.
Wypas;)

kamilkurczak
13-08-10, 10:59
Używam najnowsze 4 vbulletin i najnowszą wersję vBET

spróbuj tego rozwiązania: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/929-big-mess-new-post.html

kamilkurczak
13-08-10, 11:09
hello Lissa,

proszę, można napisać i wyjaśnić problem w dobrym wątku bo tutaj trudno jest odpowiedzieć na wszystkie posty.

Proponuję Rozwiązywanie problemów w vBET Plugin / Mod 3.x częścią naszego forum

Dzięki

tsak76
23-08-10, 18:35
3.3.6 Warning: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku lub katalogu w [path] / adminxcvv / misc.php (1933): eval () 'd code on line 9


niestandardowych admincp folderu i korzystać adminasdf0e3

vBET
24-08-10, 05:19
3.3.6 Warning: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku lub katalogu w [path] / adminxcvv / misc.php (1933): eval () 'd code on line 9


niestandardowych admincp folderu i korzystać adminasdf0e3

Nie w pełni instalacji. Wgraj wszystkie pliki z katalogu upload na serwer. Jeśli to nie rozwiąże problemu - należy otworzyć nowy wątek w tym w sekcji Rozwiązywanie problemów.

basketmen
06-09-10, 04:25
3.3.6 Warning: require_once ([path] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.include]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku lub katalogu w [path] / adminxcvv / misc.php (1933): eval () 'd code on line 9


niestandardowych admincp folderu i korzystać adminasdf0e3
Mam ten problem, zależy to się stało, jeśli administrator folderze panelu nie / admincp /

aby to naprawić i używać tego, czy można zrobić to lepiej podziel się zbyt

go to your admin panel --> Plugins & Products --> Plugin Manager --> szukaj plugin "Opaque ignorowane słowa w istniejące wiadomości" bez cudzysłowów


wewnątrz tej wtyczki znajdują się 2 razy w tym


DIR. "/ Admincp /


zastąpić każdego z nich, to da poprawny administratora folderu panelu, jeśli nie używasz / admincp / folder


DIR. '/'. $ Vbulletin-> config ['Misc'] ['admincpdir']. "/

basketmen
06-09-10, 04:32
Warning: Illegal typooffsetowe w isset lub puste w [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 107

Warning: Illegal typooffsetowe w [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 109

Warning: Illegal typooffsetowe w [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 114



i ten komunikat o błędzie zbyt po wyczyszczeniu pamięci podręcznej z panelu administracyjnego, ale Czyszczenie pamięci podręcznej bazy danych wygląda jak gotowy czyszczone, nadal cant znaleźć jak to naprawić, nadzieję, że ten błąd nie wiadomość duże problemy, albo nic

vBET
06-09-10, 07:42
i ten komunikat o błędzie zbyt po wyczyszczeniu pamięci podręcznej z panelu administracyjnego, ale Czyszczenie pamięci podręcznej bazy danych wygląda jak gotowy czyszczone, nadal cant znaleźć jak to naprawić, nadzieję, że ten błąd nie wiadomość duże problemy, albo nic

Proszę otworzyć nowy wątek o tym w sekcji błędów. Będziemy w stanie zarządzać thiss problem istnieje. Dzięki! :)

vBET
06-09-10, 07:45
Mam ten problem, zależy to się stało, jeśli administrator folderze panelu nie / admincp /

aby to naprawić i używać tego, czy można zrobić to lepiej podziel się zbyt

go to your admin panel --> Plugins & Products --> Plugin Manager --> szukaj plugin "Opaque ignorowane słowa w istniejące wiadomości" bez cudzysłowów


wewnątrz tej wtyczki znajdują się 2 razy w tym




zastąpić każdego z nich, to da poprawny administratora folderu panelu, jeśli nie używasz / admincp / folder

Również proszę otworzyć nowy hread tego w sekcji błędów. Wcześniej myślałem, że to si jedynie błędy popełnione przy instalacji, ale widzę, że się powtórzy. Proszę opisać w nowym wątku, jak repdoruce problemu.

kitawanita
06-09-10, 12:33
Witam, muszę kupić pro instalacji.
Czy możecie mi pomóc?
Techniczne płatności?
Thx

vBET
06-09-10, 20:36
Witam, muszę kupić pro instalacji.
Czy możecie mi pomóc?
Techniczne płatności?
Thx

Aby zamówić usługę instalacji przejdź tutaj: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Kolbi
10-09-10, 20:30
Kompatybilny z vBulletin 3.5.2?

steve
11-09-10, 00:00
Kompatybilny z vBulletin 3.5.2?

Chciałbym także wiedzieć, czy to jest?

basketmen
11-09-10, 00:56
Kompatybilny z vBulletin 3.5.2?
jest vbseo poprawki zabezpieczeń obok nowej wersji vbseo jeśli nie chcesz, aby uaktualnić vbseo, innych wersji vbseo aktualizowane są też z patchem

hm czuję vbseo zbyt szybko z uruchomieniem nowej wersji


vBSEO 3.5.2
Data wydania: 10 września 2010

vBSEO 3.5.1 PL1
Data wydania: 02 sierpnia 2010

basketmen
11-09-10, 03:13
postanowiłem nadal używa vBSEO 3.5.1 PL1, tylko przesłane ponownie z poprawionym 3.5.1 vBSEO pakiet PL1 z vbseo.com pliki do pobrania obszarze


dont chcesz dokonać aktualizacji do vBSEO 3.5.2 i dont mieć czas na to teraz, może to być ból do przyjmowania nowych wersji vbseo z vBET znów jak htaccess lub niektórych funkcji może nie działać, zawsze uaktualniania ich wersji, jak długo zawsze muszą się do nich i reintegracji z innymi mod jak vBET, jej wystarczająco dla mnie tak długo, problem bezpieczeństwa jest połatany z vBSEO 3.5.1 PL1

CThiessen
12-09-10, 10:05
Witam, zainstalowałem vBSEO 3.5.2. Te same zmiany dla vBET jak zawsze. Wszystko działa bez problemów. Powitanie Christian

vBET
12-09-10, 13:22
Witam, zainstalowałem vBSEO 3.5.2. Te same zmiany dla vBET jak zawsze. Wszystko działa bez problemów. Powitanie Christian

Wielkie dzięki za potwierdzenie! :)

Kolbi
12-09-10, 20:09
^ ^ Dziękuję:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations