PDA

Zobrazit plnou verzi: vBET 4.2.3 a 3.3.6 Vydáno



vBET
12-08-10, 10:45
Ahoj:)

V současné době máme 2 verze.

DŮLEŽITÁ POZNÁMKA PRO UPGRADE vBET 3.3.6: Při upgradu, prosím, import produktů soubor první, a pak nahrát soubory. To je vše - stačí přepnout, aby z těch 2 kroky:)

vBET 3.3.6 rychle po 3.3.5 - jen vyřešit jeden velký problém s hosty Cache - Takže teď Host Cache je ignorován zakázané adresy IP a také v případě jiných chyb.

Mnoho změn v vBET 4.x. Byl to nějaký čas od poslední verze, ale díky, že jste si již použité a opravené řešení. Nejvíce významný host cache, ale je toho mnohem více. Také několik chyb opraveny a některé optimalizace. Více informací viz níže.

Novinka:

Celý soubor cache pro hosty

Ne podporovat CMS sekcí s vBSEO, ale podporuje všechny ostatní místa, a celé vB při použití friendly URL
Konfigurovatelné mezipaměť souborů čas žít
Konfigurovatelné mezipaměť souborů čas žít za méně důležité stránky
Konfigurovatelné nastavení méně relevantních stránek
Konfigurovatelné nastavení stránek ignoruje celý soubor cache pro hosty
Naplánované úlohy pro hosty vyrovnávací čištění
Host vyrovnávací paměti cache na zip výstup při vBulletin "GZIP HTML výstup" je zapnuta

Administrativní nástroje: Cache Cleaner - umožňuje čistit vybrané cache pro vybrané jazyky
CSS sprite podpora pro vlajky - nyní všechny vlajky byla přijata jen s jedním žádosti
Možnost "Přeložit" alt "atributy" v img tagů (obrázky popis)
Možnost, že nechcete překládat obsah kódu HTML tag
Ignoroval slova / věty (podporuje: Příspěvky, zprávy skupiny, návštěvníci zprávy, fotografie komentáře, blogy, soukromé zprávy)
Neprůhledné ignoroval slova v již existující zprávy (podporuje: Příspěvky, zprávy skupiny, návštěvníci zprávy, fotografie komentáře, blogy)


Optimalizace:

Dříve přesměrování na vBSEO špatné URL (pro závity a blogy) + pro přátelské URL také
Host Cache (podrobněji viz nová sekce)
Rychlejší tituly překlad vBSEO


Chyby opraveny:

CMS bloky Ukázat tituly s langtitle a "... v původním znění
Spojení se speciálními znaky jako +, nebo "
Vyčištěné plochy nejsou překládány v e-mailech
Definované dir pro vbseo
Crasch pro VB, aniž by Copyright
rozsah porušení Některá rozložení
Přeložit langtitle Při přijetí zprávy
Uložení vlastní profil polí v přeložené stránky
Nefunkční langtitle dlouho tituly s auto "Re:" volba
Více langtitle neprůhledné
Meta popis se "v obsahu
Odinstalovat kód
Parse titulu na celém světě
Nový příspěvek přesměrování


Šablony změnit (protože i přes CSS používá pro vlajky):

vbenterprisetranslator_inpost_translate
vbenterprisetranslator_inpost_translate_alreadyin
vbenterprisetranslator_flags

Kolbi
12-08-10, 10:54
Gab es Änderungen bei der Integration von vBSEO?

Bzw. muss ich die vBSEO Dateien beim Update von vBET 4.2.2 => 4.2.3 znovu upravit?

bhanuprasad1981
12-08-10, 10:55
jakýkoli střet 4.2.3 host cache VB mod vboptimize Pro?

sergarch
12-08-10, 14:04
Dobrý den!
K dispozici jsou nové složky v této verzi je ve srovnání s předchozí verzí.
Co mám udělat se starým složky mého fóra root?

vBET
12-08-10, 16:12
Gab es Änderungen bei der Integration von vBSEO?

Bzw. muss ich die vBSEO Dateien beim Update von vBET 4.2.2 => 4.2.3 znovu upravit?

Ne Pokud nechcete aktualizovat vBSEO (tedy odstranit změnil kód), nemusíte se integrovat znovu:)

vBET
12-08-10, 16:15
jakýkoli střet 4.2.3 host cache VB mod vboptimize Pro?

Nemáme žádné konflikty nevšiml. Upozorňujeme, že v případě, pokud si všimnete jakýchkoli - je možné jednoduše vypnout Host Cache a dejte nám o tom vědět - budeme pracovat na tom v tomto případě:)

vBET
12-08-10, 16:18
Dobrý den!
K dispozici jsou nové složky v této verzi je ve srovnání s předchozí verzí.
Co mám udělat se starým složky mého fóra root?

Nic dělat se starými složky - stačí nahrát celý obsah adresáře nahrát. To bude mít přednost staré soubory a přidat nové. I v případě, pokud chcete použít Host Cache - vzpomínám na nastavení příslušných oprávnění pro složku cache - najdete všechny pokyny v popisu atributu zapnutí Host Cache.

Kolbi
12-08-10, 16:22
Našel jsem pár chyb: I verscuht vymazat cache:

Warnung: require_once ([cesta] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [functio.require-once]: failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář v [cesta] / admincp2/misc.php (2067): eval () ' d kód (Zeile 9)

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening potřeby "/ admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php" (include_path ='.:/ opt/RZphp5/includes ") in / admincp2/misc.php (2067): eval ( ) 'd code on line 9
My admincp složky byl přejmenován.

Kolbi
12-08-10, 16:28
S aktivním host cache:

2-kola-Planet - Alles Rund um das Tuning von ZweirädernWarnung: filemtime (): Stat skončila na [cesta] / vbet_guestcache/de/_index_php18.zip v [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php (Zeile 53)

Warnung: Nelze upravovat informace v hlavičce - hlavičky již poslal (výstup začal v [cesta] / includes / class_core.php: 4551), v [cesta] / includes / functions.php (Zeile 4935)

sarangan
12-08-10, 16:58
I k této chybě poté, co přepsat všechny soubory. Prosím, pomozte ASAP:

Fatal error: Call to undefined function vbet_global_start () in / home / xxx / public_html / global.php (29): eval () 'd code on line 25

sarangan
12-08-10, 17:00
I k této chybě poté, co přepsat všechny soubory. Prosím, pomozte ASAP:

Fatal error: Call to undefined function vbet_global_start () in / home / xxx / public_html / global.php (29): eval () 'd code on line 25

Já jsem za použití nejnovějších vBulletinu 4 a poslední verzi vBet

sarangan
12-08-10, 17:07
I k této chybě poté, co přepsat všechny soubory. Prosím, pomozte ASAP:

Fatal error: Call to undefined function vbet_global_start () in / home / xxx / public_html / global.php (29): eval () 'd code on line 25

Mám pevnou tento problém. To je to, co jsem udělal:

Nemohl jsem se vstoupit admin panel kvůli této chybě pak jsem vypnul všechny pluginy define ('DISABLE_HOOKS ", true); a šel do administrace, a přepsal produkt XML a pak nahrané soubory ze složky nahrát.

Funguje to:)

linuxtuts
12-08-10, 18:15
Upgradovat na nejnovější a nejlepší vBulletin ™ verze 4.0.6
Upgrade na vBET 4.2.3.

Bez problémů našel.

Za použití nejnovějších vbSEO a VB Optimalizace.

Díky Mates,

Lissa
12-08-10, 20:03
Vzhledem k tomu, upgrade na 3.3.6 včera jsem stále přesměrování chyba pokusu o zobrazení příspěvků:



Tato stránka není správně přesměrování


Firefox zjistil, že je server přesměruje požadavek na tuto adresu způsobem, který nebude nikdy úplná.



* Tento problém může být někdy způsobeno tím, že vyřadí, nebo že odmítne přijmout
cookies.


Snažil jsem se smazat všechny cookies, snažil jsem se různá nastavení času jazyka cookie žít (3600, aby bylo větší, -1 až údajně zakázat) a nic nefunguje ... kromě vypnout plugin, který jsem do teď. .. Já bych opravdu rád, aby si to pevné ASAP lol

Používám vB3.8.6 s vbSEO

Oh, a také ... když jsem se snažil pročistit cache jsem tyto chyby také:



Upozornění: Nelegální offset typu isset nebo prázdný [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 107

Upozornění: Nelegální offset typu [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 109

Upozornění: Nelegální offset typu [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 114

meto
12-08-10, 22:37
S aktivním host cache:



Já osobně bych udělat další možnost gzip soubory vyrovnávací paměti. I dont použít gzip v PHP, protože moje www server (litespeed / nginx) se stará o to. To dělá práci rychleji a kompresi také statické soubory, jako je CSS a JS. Pokud se gzip byla zapnuta vyrovnávací paměti by byla mnohem menší.

PS.
Wypas;)

kamilkurczak
13-08-10, 10:59
Já jsem za použití nejnovějších vBulletinu 4 a poslední verzi vBet

zkuste toto řešení: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/929-big-mess-new-post.html

kamilkurczak
13-08-10, 11:09
Dobrý den, Lissa,

Prosím, můžete napsat a vysvětlit svůj problém v dobré vlákno, protože tady je těžké reagovat na všechny příspěvky.

Navrhuji řešení problémů v vBET 3.x plugin / Mod část našem fóru

Díky

tsak76
23-08-10, 18:35
3.3.6 Warning: require_once ([cesta] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require]: failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář v [cesta] / adminxcvv / misc.php (1933): eval () 'd code on line 9


admincp vlastní složky i použití adminasdf0e3

vBET
24-08-10, 05:19
3.3.6 Warning: require_once ([cesta] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require]: failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář v [cesta] / adminxcvv / misc.php (1933): eval () 'd code on line 9


admincp vlastní složky i použití adminasdf0e3

Vy jste to dělal plnou instalaci. Prosím, nahrajte všechny soubory z adresáře nahrát na server. Pokud se to nevyřeší problém - prosím, otevřete nové vlákno pro danou části Poradce při potížích.

basketmen
06-09-10, 04:25
3.3.6 Warning: require_once ([cesta] / admincp / vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require]: failed to open stream: Žádný takový soubor nebo adresář v [cesta] / adminxcvv / misc.php (1933): eval () 'd code on line 9


admincp vlastní složky i použití adminasdf0e3
Mám tento problém taky, je to se stalo, pokud váš admin panel složek ne / admincp /

K vyřešení tohoto Používám to, když můžete udělat to lépe Prosím, podělte se taky

go to your admin panel --> Plugins & Products --> Plugin Manager --> Hledat plugin "Opaque ignorována slova v již existující zprávy" bez uvozovek


uvnitř této plugin Najít 2 krát tohoto


DIR. "/ Admincp /


nahradit každý nich, bude to dá opravit admin panelu složku, pokud nepoužíváte / admincp / složky


DIR. '/'. $ VBulletin-> config ['Různé'] ['admincpdir']. "/

basketmen
06-09-10, 04:32
Upozornění: Nelegální offset typu isset nebo prázdný [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 107

Upozornění: Nelegální offset typu [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 109

Upozornění: Nelegální offset typu [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php on line 114



Já si to chybové hlášení i po vyčištění cache z administrace, ale čištění Database Cache vypadá hotové čistit, stále nemůžete najít, jak to napravit, doufám, že tato chybová zpráva není velký problém, nebo nic

vBET
06-09-10, 07:42
Já si to chybové hlášení i po vyčištění cache z administrace, ale čištění Database Cache vypadá hotové čistit, stále nemůžete najít, jak to napravit, doufám, že tato chybová zpráva není velký problém, nebo nic

Prosím, otevřete nové vlákno o chybách v sekci. Budeme schopni zvládnout thiss problém tam. Díky! :)

vBET
06-09-10, 07:45
Mám tento problém taky, je to se stalo, pokud váš admin panel složek ne / admincp /

K vyřešení tohoto Používám to, když můžete udělat to lépe Prosím, podělte se taky

go to your admin panel --> Plugins & Products --> Plugin Manager --> Hledat plugin "Opaque ignorována slova v již existující zprávy" bez uvozovek


uvnitř této plugin Najít 2 krát tohoto




nahradit každý nich, bude to dá opravit admin panelu složku, pokud nepoužíváte / admincp / složky

Také prosím otevřít nové hread této chyby v sekci. Dříve jsem si myslel, že si jen špatné instalace, ale vidím, že se to stane znovu. Popište, jak se nové vlákno repdoruce problém.

kitawanita
06-09-10, 12:33
Dobrý den, potřebuji koupit pro instalaci.
Můžete mi pomoci?
Technické platby?
Thx

vBET
06-09-10, 20:36
Dobrý den, potřebuji koupit pro instalaci.
Můžete mi pomoci?
Technické platby?
Thx

K objednání služby instalaci naleznete zde: http://www.vbenterprisetranslator.com/installation-service.php

Kolbi
10-09-10, 20:30
Kompatibilní s vBulletin 3.5.2?

steve
11-09-10, 00:00
Kompatibilní s vBulletin 3.5.2?

Chtěl bych také vědět, zda to je?

basketmen
11-09-10, 00:56
Kompatibilní s vBulletin 3.5.2?
je vbseo opravu zabezpečení u nové verze vbseo Pokud nechcete upgradovat vbseo, další vbseo verzi aktualizován i na opravu

hm cítím vbseo příliš rychle zahájit novou verzi


vBSEO 3.5.2
Datum vydání: 10.09.2010

vBSEO 3.5.1 PL1
Datum vydání: 02.08.2010

basketmen
11-09-10, 03:13
Rozhodl jsem se ještě používá vBSEO 3.5.1 PL1, pouze nahráli opět s opravenou vBSEO 3.5.1 PL1 balíček z oblasti vbseo.com ke stažení


Nechci upgradovat vBSEO 3.5.2 a nemáte čas na to pro tuto chvíli, to může být bolest integrovat nové vbseo verze s vbet opět jako htaccess nebo některé funkce může být nefunguje, vždycky se upgrade verze, jak dlouho vždy je třeba se jimi řídit a reintegrace s dalšími, jako je mod vbet, jeho pro mě dost dlouho, jako je bezpečnostní problém patch 3.5.1 s vBSEO PL1

CThiessen
12-09-10, 10:05
Dobrý den, Nainstaloval jsem vBSEO 3.5.2. Stejné změny pro vbet jako vždy. Všechno funguje bez problémů. Křesťanské pozdrav

vBET
12-09-10, 13:22
Dobrý den, Nainstaloval jsem vBSEO 3.5.2. Stejné změny pro vbet jako vždy. Všechno funguje bez problémů. Křesťanské pozdrav

Velké díky za potvrzení! :)

Kolbi
12-09-10, 20:09
^ ^ Děkuji Vám:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1