PDA

View Full Version: Atrisinātas Problēmas ar 3.1.0 tikko nopircis!



Cybershaolin
05-11-09, 05:57
Nu, es tikai nopirka VBet 3.1.0 un kad par Vbet Main, es nevaru piekļūt kaut kas! Tas ir lūdzot mani, lai ievadītu savu licences numuru, bet tur vairs nav pogas, lai iesniegtu veidlapu pēc tam ...

Mana uzstādīšana gāja gluda bez problēmām, bet es esmu bloķēts tur. Man bija stenda iekārtā version 2 pilnīgi pirms (produktu un failus).

Ko man darīt no turienes? Es gribētu izmantot to tagad, jo es tikko nopircis to!

Cybershaolin
05-11-09, 06:07
Un kāpēc es redzu Francijas karogu uz manu iepriekšējo post? Es uzrakstīju savu ziņu, angļu, nevis franču valodā! man nav get it.

Mana noklusējuma izvēlētā valoda šeit forumā ir angļu valodā, bet visas izvēlnes es redzu, ir franču valodā! Kāpēc tā?

Edit: I wrote šo ziņu angļu valodā, pārāk, bet tagad tas kurpes pat tikai franču ?****** Kas notiek??

vBET
05-11-09, 06:10
Un kāpēc es redzu Francijas karogu uz manu iepriekšējo post? Es uzrakstīju savu ziņu, angļu, nevis franču valodā! man nav get it.

Mana noklusējuma izvēlētā valoda šeit forumā ir angļu valodā, bet visas izvēlnes es redzu, ir franču valodā! Kāpēc tā?

Tas ir tāpēc, ka jūs teicis, mod, ka tas ir franču valodā:) Nosakot lang BBCode manuāli vai automātiski (nosakot noklusējuma lietotāja valodas).

vBET
05-11-09, 06:14
Nu, es tikai nopirka VBet 3.1.0 un kad par Vbet Main, es nevaru piekļūt kaut kas! Tas ir lūdzot mani, lai ievadītu savu licences numuru, bet tur vairs nav pogas, lai iesniegtu veidlapu pēc tam ...

Mana uzstādīšana gāja gluda bez problēmām, bet es esmu bloķēts tur. Man bija stenda iekārtā version 2 pilnīgi pirms (produktu un failus).

Ko man darīt no turienes? Es gribētu izmantot to tagad, jo es tikko nopircis to!

Tas nav normāli. Iespējas panelis rodas vBulletin motoru - Lūdzu pārlādētu lapu. Ja nenotiks vēlreiz mēģiniet importēt vēlreiz ražojuma dokumentāciju.
Tāpat pārliecinieties, ka Jums ir CURL instalēta jūsu serverī (ja 2.x strādā, tad tā ir).

Jebkurā problēmas - vienkārši jautājiet, un mēs labprāt jums palīdzēs:)

Cybershaolin
05-11-09, 14:44
Nu, faktiski, es gribēju, lai pārbaudītu to uz vietas pirms instalēšanas uz manu dzīvi forumā. Lokāli, pat ja es cenšos, lai atsvaidzinātu lapu, vienīgais info es redzu th VBet Galvenais ir licence stuff. Ievest atpakaļ produkts nav palīdzēt vai nu.

Arī es biju viens no tiem, kas ziedoja pirms 3.1.0 bija pieejama lejupielādei? Nebija mums vajadzēja saņemt atlaidi, kad 3.x šķiet?

Uz citu jautājumu, te uz savu forumu, jūs varētu man pateikt, kāpēc, kad mana valoda ir setup, angļu valodā, es redzu visas izvēlnes, stabi, uc franču valodā? Es centos, lai dzēstu sīkfailus, cache, atspirdzinošs lapu, bet nekas palīdzēja, es esmu joprojām franču valodā!

vBET
05-11-09, 16:10
Jums nepieciešama piekļuve internetam, lai izmantotu vBET. Pretējā gadījumā tā nevar strādāt - tulkojumi ir izgatavoti no Google. Būt pārliecināti, ka nekas bloķē jūsu pieeju 3. pusēm. Jūs arī cieš, kas jums ir tagad. Piekļuve internetam ir kaut kas parasti forumos;)

vBET
05-11-09, 16:15
Arī es biju viens no tiem, kas ziedoja pirms 3.1.0 bija pieejama lejupielādei? Nebija mums vajadzēja saņemt atlaidi, kad 3.x šķiet?

Mums nebija paziņot nekas tamlīdzīgs:)


Uz citu jautājumu, te uz savu forumu, jūs varētu man pateikt, kāpēc, kad mana valoda ir setup, angļu valodā, es redzu visas izvēlnes, stabi, uc franču valodā? Es centos, lai dzēstu sīkfailus, cache, atspirdzinošs lapu, bet nekas palīdzēja, es esmu joprojām franču valodā!

Vienkārši noklikšķiniet angļu karogu, lai dotos atpakaļ uz angļu valodu:), un pārbaudīt savu noklusējuma lietotāja valodas Lietotāja CP - mod grib būt gudri, tāpēc, ja kāds stāsta, ka viņa noklusējuma valoda ir franču, tas dos viņam atpakaļ uz franču valodu.

Cybershaolin
05-11-09, 18:41
Jums nepieciešama piekļuve internetam, lai izmantotu vBET. Pretējā gadījumā tā nevar strādāt - tulkojumi ir izgatavoti no Google. Būt pārliecināti, ka nekas bloķē jūsu pieeju 3. pusēm. Jūs arī cieš, kas jums ir tagad. Piekļuve internetam ir kaut kas parasti forumos;)

Pat ja es palaist to uz vietas, man joprojām ir piekļuve internetam, izmantojot savu vietējo forumu ... bet tas ir veids, kā darīt šo darbu, jo es vēlos, lai pārbaudītu to pirms došanās dzīvot ar to ... Nav nekas, kas bloķē forumā. Kāpēc jūs piebilstot, ka daļa par ciešanām ar ko es esmu tagad un, ka internets ir kopēji forumi? Vai jūs domājat, ka tas nav godīgi, lai mēģinātu testēšana pirms neriskējot stuff par dzīvu forumu pirms? Un jā, 2.x skrēja soda iepriekš.


Mums nebija paziņot nekas tamlīdzīgs:)

Nu, kas ņemti tieši no jūsu post # 720 par vbulletin.org:


Tieši tāpēc - ikviens, kurš atdeva man šajā projektā līdz šim brīdim, saņems 1 bezmaksas izmantošanas licences un 1 bezmaksas kredīta saite noņemšanas licences 3.0.0:)


Tas ir sava veida atlaide ... bet jums nav piedāvāt šo man vēl ... Tātad, kā es varu saņemt vienu bezmaksas izmantošanas licences un licences atcelšanu?



Vienkārši noklikšķiniet angļu karogu, lai dotos atpakaļ uz angļu valodu:), un pārbaudīt savu noklusējuma lietotāja valodas Lietotāja CP - mod grib būt gudri, tāpēc, ja kāds stāsta, ka viņa noklusējuma valoda ir franču, tas dos viņam atpakaļ uz franču valodu.
Es atklāju, kāpēc. Tas bija pievienojot / beigās, nevis fr tikai http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/

vBET
05-11-09, 19:38
Pat ja es palaist to uz vietas, man joprojām ir piekļuve internetam, izmantojot savu vietējo forumu ... bet tas ir veids, kā darīt šo darbu, jo es vēlos, lai pārbaudītu to pirms došanās dzīvot ar to ... Nav nekas, kas bloķē forumā. Kāpēc jūs piebilstot, ka daļa par ciešanām ar ko es esmu tagad un, ka internets ir kopēji forumi? Vai jūs domājat, ka tas nav godīgi, lai mēģinātu testēšana pirms neriskējot stuff par dzīvu forumu pirms? Un jā, 2.x skrēja soda iepriekš.

Tikai tāpēc, ka interneta pieslēgums ir nepieciešams šai mod, lai palaistu:)
Par testēšanas lūdzu testa forums nav pieejams publiskais skats.


Tas ir sava veida atlaide ... bet jums nav piedāvāt šo man vēl ... Tātad, kā es varu saņemt vienu bezmaksas izmantošanas licences un licences atcelšanu?

Tas ir vienkārši - jo Jūs neatbilstat tā aprakstīta nosacījums. Skatīties uz ziņu datums:)


Es atklāju, kāpēc. Tas bija pievienojot / fr beigās, nevis tikai vBulletin Enterprise Translator (vBET) - vBulletin (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/)

Es esmu priecīgs jums atrisināt šo vienu.

Vai jums vēl joprojām ir problēma ar instalēšanu? Ja jā, lūdzu, PM man piekļūt savam Admin CP un FTP es to pārbaudīt:)

Cybershaolin
06-11-09, 00:07
Tikai tāpēc, ka interneta pieslēgums ir nepieciešams šai mod, lai palaistu:)
Par testēšanas lūdzu testa forums nav pieejams publiskais skats.

Testing forumā lokāli nozīmē, pats par sevi, ka tas nav pierādīt nevienam!

Kā jau teicu, es neesmu spējīgs redzēt opciju vBet Main manā AdminCP, testējot to uz manu vietējo forumā. Par liekot jūsu kapāt uz manu Live forumā, labi es nezinu vairs ko es esmu gonna do ar šo, jo man nav really appreciate veida atbildes jūs man iedeva šeit.

vBET
06-11-09, 00:51
Testing forumā lokāli nozīmē, pats par sevi, ka tas nav pierādīt nevienam!

Tas ir lieliski:)


Kā jau teicu, es neesmu spējīgs redzēt opciju vBet Main manā AdminCP, testējot to uz manu vietējo forumā. Par liekot jūsu kapāt uz manu Live forumā, labi es nezinu vairs ko es esmu gonna do ar šo, jo man nav really appreciate veida atbildes jūs man iedeva šeit.

Un atkal atbilde ir - es rīkoties ar to. Lūdzu PM man visu informāciju, un jums nav, lai uzstādītu to uz jūsu reālā forumā pirms tikai PM man piekļuves informāciju jūsu testa padome:)
Es atvainojos jums nav appreciate atbildi, ka es jums palīdzēt šādā veidā. Diemžēl es nezinu, kāda ir šī jautājuma sakarā, un man ir nepieciešams piekļūt, lai izmeklētu to jums un atrisināt to you. Atvainojamies par nepatikšanām un gaida PM ar informāciju.

Bez iespējas pārbaudīt, mūsu vienīgais padoms tagad atkal ir - pārliecināties, ka jums ir piekļuve internetam. Un tu man nozīmē jūsu serveri. Es zinu, ka jūsu dators ir pieejams, bet, šķiet, piemēram, jūsu serveris ir bloķēts, lai sazinātos ar ārējo vārdu. Cits iemesls var būt, ka jums nav uzstādīta CURL php bibliotēka. Es nevaru pateikt neko vairāk, bez iespējas to pārbaudīt out.

Cybershaolin
06-11-09, 05:39
lol Tas nav iespējams ieiet vietējā forumu (piemēram, izmantojot easyphp, xampp vai ko citu, ar vietējiem IP s), ti:

hxxp: / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php)).. Jums vajadzētu zināt par to. Bet anyway, aizmirst par to. Man nevajag vairs.

I got manas atbildes par citām lietām tā, Tik.

vBET
06-11-09, 07:37
lol Tas nav iespējams ieiet vietējā forumu (piemēram, izmantojot easyphp, xampp vai ko citu, ar vietējiem IP s), ti:

hxxp: / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php)).. Jums vajadzētu zināt par to. Bet anyway, aizmirst par to. Man nevajag vairs.

I got manas atbildes par citām lietām tā, Tik.

Tas ir, ja jums ir sava IP WAN (ne tikai LAN). 127.0.0.1 ir tāda pati kā localhost, un tas nozīmē, ka vēlaties izveidot savienojumu ar faktisko mašīnu. Bet jūs vēl joprojām ir sava IP adrese. Un, pat ja tas ir tikai lokālajā tīklā, jūs varat noteikt jūsu testa forums par pašu mašīnu, kur jums ir reāla forumā. Saskaņā ar vBulletin licenci jums ir tiesības noteikt šādu forumu testvb direktorijā, bet tas nedrīkst būt pieejami publisko skatu.

Gadījumā, ja jebkurā nākotnes jautājumiem vienkārši uzrakstīt. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1