PDA

View Full Version: Rešeno Težave z 3.1.0 pravkar kupil!



Cybershaolin
05-11-09, 05:57
No, pravkar sem kupil vBET 3.1.0 in ko bodo na vBET Main, ne morem dostopa do ničesar! To me prosi za vstop v moji številko licence, ampak, ni koli gumb, da predloži obrazec kasneje ...

Moja namestitev šel gladko brez kakršnih koli težav, vendar sem tam blokiran. Imel sem na nevgrajenem motorju različico 2 v celoti pred (izdelek in datoteke).

Kaj naj storim, od tam? Želim, da jo uporabljajo zdaj, ker sem jo kupil!

Cybershaolin
05-11-09, 06:07
In zakaj vidim francosko zastavo na mojem prejšnjem delovnem mestu? Sem napisal moje sporočilo v angleščini, ne v francoščini! jaz ne razumem.

Moja privzeto izbran jezik tukaj na forumu je angleščina, vendar vsi meniji vidim, so v francoščini! Kako to?

Edit: sem napisal to sporočilo v angleščini preveč, vendar je zdaj čevlje gor samo v francoskem jeziku ?****** Kaj se dogaja????

vBET
05-11-09, 06:10
In zakaj vidim francosko zastavo na mojem prejšnjem delovnem mestu? Sem napisal moje sporočilo v angleščini, ne v francoščini! jaz ne razumem.

Moja privzeto izbran jezik tukaj na forumu je angleščina, vendar vsi meniji vidim, so v francoščini! Kako to?

To je zato, ker ti rekel mod, da je v francoščini:) Z določitvijo lang BBCode ročno ali samodejno (z nastavitvijo privzetega jezika uporabnikov).

vBET
05-11-09, 06:14
No, pravkar sem kupil vBET 3.1.0 in ko bodo na vBET Main, ne morem dostopa do ničesar! To me prosi za vstop v moji številko licence, ampak, ni koli gumb, da predloži obrazec kasneje ...

Moja namestitev šel gladko brez kakršnih koli težav, vendar sem tam blokiran. Imel sem na nevgrajenem motorju različico 2 v celoti pred (izdelek in datoteke).

Kaj naj storim, od tam? Želim, da jo uporabljajo zdaj, ker sem jo kupil!

To ni normalno. Možnosti plošča, ki jih motor vBulletin - Prosim osvežite stran. Če se zgodi, znova poskusite znova uvoz izdelkov datoteke.
Prav tako se prepričajte, da imate CURL nameščen na strežniku (če 2.x je nato delo je to).

Kakor koli težav - samo vprašajte in z veseljem vam bomo pomagali:)

Cybershaolin
05-11-09, 14:44
No, pravzaprav, sem hotel, da ga test na lokalni ravni, preden jo namesti na svoj forum v živo. Lokalno, tudi če poskušam osvežite stran, samo info vidim na th vBET Main je dovoljenje stvari. Ponovnega uvoza izdelkov ni pomagalo niti.

Prav tako sem bil eden izmed tistih, ki so darovali pred 3.1.0 je na voljo za prenos? Niso mi naj bi dobili popust, če bi 3.x videti?

Na drugo vprašanje, tukaj na svoj forum, mi lahko poveste, zakaj, če moj jezik je setup v angleškem jeziku, vidim, vsi meniji, prispevke, itd v francoščini? Poskušal sem, da počistite piškotke, predpomnilnik, osveževanje strani, vendar ni nič pomagalo, jaz sem še vedno v francoščini!

vBET
05-11-09, 16:10
Potrebujete dostop do interneta za uporabo vBET. Sicer pa ne more delovati - prevodi so izdelani iz Google. Bodite prepričani, da nič ne blokira vaš dostop do 3. stranke. Prav tako boste trpijo, kar imate zdaj. Dostop do interneta je nekaj običajnega za forume;)

vBET
05-11-09, 16:15
Prav tako sem bil eden izmed tistih, ki so darovali pred 3.1.0 je na voljo za prenos? Niso mi naj bi dobili popust, če bi 3.x videti?

Nismo sporočamo, nič takega, da:)


Na drugo vprašanje, tukaj na svoj forum, mi lahko poveste, zakaj, če moj jezik je setup v angleškem jeziku, vidim, vsi meniji, prispevke, itd v francoščini? Poskušal sem, da počistite piškotke, predpomnilnik, osveževanje strani, vendar ni nič pomagalo, jaz sem še vedno v francoščini!

Kliknite angleščini zastavo, da se vrnete v angleškem jeziku:) in preverite svoj jezik privzeti uporabnik v CP uporabnika - mod hoče biti pameten, tako da, ko nekdo pove, da je njegov privzeti jezik francosko, da ga bo prinesel nazaj v francoščini.

Cybershaolin
05-11-09, 18:41
Potrebujete dostop do interneta za uporabo vBET. Sicer pa ne more delovati - prevodi so izdelani iz Google. Bodite prepričani, da nič ne blokira vaš dostop do 3. stranke. Prav tako boste trpijo, kar imate zdaj. Dostop do interneta je nekaj običajnega za forume;)

Tudi če sem ga vodijo na lokalni ravni, še vedno imajo dostop do interneta preko mojega lokalnega forum ... vendar obstaja način, da bi to delo, ker želim, da ga test, preden gre v živo z njim ... Nič ni, da blokira forum. Zakaj dodal, da del o trpljenju s tem, kar imam zdaj in da je internet je skupna za forume? Ali menite, da ni pošteno, da bi poskušali testiranja pred tvegajo stvari na forum, preden živo? In ja, 2.x je bilo tekmovanje v teku lep prej.


Nismo sporočamo, nič takega, da:)

No, je vzeto neposredno iz vašega Prispevek # 720 dne vbulletin.org:


Zato - vsakogar, ki mi je podaril v ta projekt do tega trenutka, bodo dobili 1 brezplačno licenco za uporabo in 1 brezplačno odstranjevanje kredit povezavo licenco za 3.0.0:)


To je neke vrste popusta ... vendar pa niso ponudili to, da me še ... Torej, kako lahko dobim še eno brezplačno licenco za uporabo in odstranjevanje dovoljenja?



Kliknite angleščini zastavo, da se vrnete v angleškem jeziku:) in preverite svoj jezik privzeti uporabnik v CP uporabnika - mod hoče biti pameten, tako da, ko nekdo pove, da je njegov privzeti jezik francosko, da ga bo prinesel nazaj v francoščini.
Sem ugotovila, zakaj. Bilo je dodal / fr na koncu ne le http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/

vBET
05-11-09, 19:38
Tudi če sem ga vodijo na lokalni ravni, še vedno imajo dostop do interneta preko mojega lokalnega forum ... vendar obstaja način, da bi to delo, ker želim, da ga test, preden gre v živo z njim ... Nič ni, da blokira forum. Zakaj dodal, da del o trpljenju s tem, kar imam zdaj in da je internet je skupna za forume? Ali menite, da ni pošteno, da bi poskušali testiranja pred tvegajo stvari na forum, preden živo? In ja, 2.x je bilo tekmovanje v teku lep prej.

Samo zato, ker internetne povezave je potrebno za ta mod teči:)
O testiranje vas prosimo, da preizkus forum ni na voljo za javni pogled.


To je neke vrste popusta ... vendar pa niso ponudili to, da me še ... Torej, kako lahko dobim še eno brezplačno licenco za uporabo in odstranjevanje dovoljenja?

To je preprost - zato, ker si ne izpolnjujejo opisano stanje. Poglej na datum sporočilo:)


Sem ugotovila, zakaj. Bilo je dodal / fr na koncu ne le Translator Enterprise vBulletin (vBET) - Powered by vBulletin (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/)

Vesel sem, da ste odpravili to.

Ali imate še vedno vprašanje z namestitvijo? Če da, PM me dostop do Admin CP in FTP bom preveril:)

Cybershaolin
06-11-09, 00:07
Samo zato, ker internetne povezave je potrebno za ta mod teči:)
O testiranje vas prosimo, da preizkus forum ni na voljo za javni pogled.

Testiranje forum lokalno pomeni samo po sebi, da se to ne kaže na nikogar!

Kot sem rekel, nisem mogla videti možnosti za vBET Main v mojem admincp, ko je testiranje na mojem lokalnem forumu. O polaganje vaš kramp na moj forum v živo, pa ne vem več, kaj bom naredil s tem, saj nisem zares cenijo vrsto odgovorov, ki jih mi je dal tukaj.

vBET
06-11-09, 00:51
Testiranje forum lokalno pomeni samo po sebi, da se to ne kaže na nikogar!

To je super:)


Kot sem rekel, nisem mogla videti možnosti za vBET Main v mojem admincp, ko je testiranje na mojem lokalnem forumu. O polaganje vaš kramp na moj forum v živo, pa ne vem več, kaj bom naredil s tem, saj nisem zares cenijo vrsto odgovorov, ki jih mi je dal tukaj.

Še enkrat je odgovor - bom poskrbel za to. Prosimo, PM me vse podrobnosti in vam ni treba, da jo nastavite na pravi forum, preden le PM me dostop do podrobnosti vašega poskusni plošči:)
Žal mi je, da ne cenim odgovor, ki vas bom pomagal na ta način. Na žalost ne vem, kaj je razlog tega vprašanja in jaz ne potrebujejo dostopa do mogli raziskati za vas in ga rešili za vas. Žal mi je za težave in čaka na PM s podrobnostmi.

Brez možnosti, da preverim, naša edina nasvet za zdaj je še enkrat - poskrbite, da imate dostop do interneta. In si mislim strežnika. Vem, da ima vaš računalnik dostop, vendar se zdi, kot je vaš strežnik blokiran za komunikacijo z zunanjimi besedo. Drugi razlog je mogoče, da nimate nameščen CURL php knjižnice. Ne morem povedati nič več brez možnosti, da preverim.

Cybershaolin
06-11-09, 05:39
lol To ni mogoče, da se prijavite na lokalni forum (kot je uporaba EasyPHP, xampp ali karkoli, z lokalnimi IP-je), tj:

hxxp: / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php)).. Moral bi vedeti o tem. Ampak vseeno, pozabi. Jaz ga ne potrebujejo več.

Sem dobil odgovore o drugih stvari tako, Nevermind.

vBET
06-11-09, 07:37
lol To ni mogoče, da se prijavite na lokalni forum (kot je uporaba EasyPHP, xampp ali karkoli, z lokalnimi IP-je), tj:

hxxp: / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php)).. Moral bi vedeti o tem. Ampak vseeno, pozabi. Jaz ga ne potrebujejo več.

Sem dobil odgovore o drugih stvari tako, Nevermind.

To je, če imate svoj IP na WAN (ne samo LAN). 127.0.0.1 je enako kot localhost, in to pomeni, da se želite povezati z dejanskimi stroj. Ampak še vedno imate svoj IP naslov. In tudi če je samo v lokalnem omrežju, lahko še vedno nastavite preizkus forum na istem računalniku, kjer imate pravi forum. V skladu z licenco vBulletin imate pravico, da določi, kot forum, v imeniku testvb, vendar ne sme biti na voljo za javno pogled.

V primeru, da v vseh prihodnjih vprašanj samo pisati. Tukaj smo, da vam pomagajo:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1