PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Problémák a 3.1.0 most vettem!



Cybershaolin
05-11-09, 05:57
Nos, én most vettem vBET 3.1.0 és amikor vBET fő, nem tudom elérni semmit! Ez azt kérdezik tőlem, hogy én meg engedély száma, de nincs olyan gomb, hogy küldje el az űrlapot utána ...

Saját telepítés ment sima, minden gond nélkül, de én vagyok tiltva van. Volt installálatlanul 2-es verzió előtt teljesen (a termék és a fájlok).

Mit tegyek onnan? Szeretném használni azt, mert én most vettem meg!

Cybershaolin
05-11-09, 06:07
És miért nem látom a francia zászlót előző hozzászólást? Írtam üzenetet angolul, nem franciául! Én nem értem.

Alapértelmezett kiválasztott nyelven itt a fórumon az angol de a menük látom a francia! Hogyhogy?

Edit: írtam ezt az üzenetet angolul is, de most cipő akár csak a francia ?****** Mi folyik??

vBET
05-11-09, 06:10
És miért nem látom a francia zászlót előző hozzászólást? Írtam üzenetet angolul, nem franciául! Én nem értem.

Alapértelmezett kiválasztott nyelven itt a fórumon az angol de a menük látom a francia! Hogyhogy?

Ez azért van, mert azt mondta mod, hogy a francia:) A beállítási lang BBCode manuálisan vagy automatikusan (a beállítás alapértelmezett felhasználói nyelv).

vBET
05-11-09, 06:14
Nos, én most vettem vBET 3.1.0 és amikor vBET fő, nem tudom elérni semmit! Ez azt kérdezik tőlem, hogy én meg engedély száma, de nincs olyan gomb, hogy küldje el az űrlapot utána ...

Saját telepítés ment sima, minden gond nélkül, de én vagyok tiltva van. Volt installálatlanul 2-es verzió előtt teljesen (a termék és a fájlok).

Mit tegyek onnan? Szeretném használni azt, mert én most vettem meg!

Ez nem normális. Beállítások panel által generált vBulletin motor - Kérjük, az oldal újra letöltését. Ha még egyszer megtörténni próbálja újra az importálást termék fájlt.
Arról is győződjön meg, hogy van CURL telepítve a szerverre (ha 2.x dolgozott akkor).

A gond - csak kérni, és mi szívesen segít:)

Cybershaolin
05-11-09, 14:44
Nos, valóban, meg akartam próbálni helyben telepítés előtt az én élő fórumot. Helyileg, ha megpróbálom frissíteni kell az oldalt, az egyetlen info látok én vBET Fő az engedélyt cucc. Újrabehozatalának a termék nem segít sem.

Azt is egyike volt azoknak, akik adományozott előtt 3.1.0 volt letölthető? Nem kéne kap kedvezményt, ha 3.x tűnik?

A másik kérdés, itt saját fórum tudná mondani, hogy miért, amikor a nyelv beállítás angol, látom az összes menüt, hozzászólás, stb franciául? Próbáltam törölni a sütiket, cache, frissítő oldal de semmi segített, még mindig a francia!

vBET
05-11-09, 16:10
Be kell internet hozzáférés használata vBET. Ellenkező esetben nem tud dolgozni - fordítás készül a Google-tól. Győződjön meg róla, hogy semmi blokkolja a hozzáférést a 3. fél. Ön is szenved, amit most. Internet hozzáférés van valami megszokott fórumokon;)

vBET
05-11-09, 16:15
Azt is egyike volt azoknak, akik adományozott előtt 3.1.0 volt letölthető? Nem kéne kap kedvezményt, ha 3.x tűnik?

Nem be semmi ilyesmi:)


A másik kérdés, itt saját fórum tudná mondani, hogy miért, amikor a nyelv beállítás angol, látom az összes menüt, hozzászólás, stb franciául? Próbáltam törölni a sütiket, cache, frissítő oldal de semmi segített, még mindig a francia!

Csak kattints angol lobogó visszamenni az angol nyelvet:) És ellenőrizze az alapértelmezett felhasználói nyelv User CP - mod akar lenni okos, hogy ha valaki azt mondja, hogy ő az alapértelmezett nyelv a francia, hogy hozza vissza a francia.

Cybershaolin
05-11-09, 18:41
Be kell internet hozzáférés használata vBET. Ellenkező esetben nem tud dolgozni - fordítás készül a Google-tól. Győződjön meg róla, hogy semmi blokkolja a hozzáférést a 3. fél. Ön is szenved, amit most. Internet hozzáférés van valami megszokott fórumokon;)

Még ha elindul helyben, még mindig Internet-hozzáféréssel keresztül a helyi fórumon ... de van-e mód arra, hogy ezt a munkát, mert szeretném kipróbálni, mielőtt együtt élni vele ... Nincs semmi, amely blokkolja a fórumon. Miért hozzátéve, hogy részben a szenvedésről, amit már most, és hogy az Internet a közös a fórumokon? Gondolod, hogy nem fair, hogy megpróbálja tesztelés előtt kockára dolgokat egy élő fórum előtt? És igen, 2.x futott finom előtt.


Nem be semmi ilyesmi:)

Nos, venni, közvetlenül a hozzászólás # 720 a vbulletin.org:


Ezért - aki adományozta nekem ezt a projektet, amíg ez a pillanat, kap 1 ingyen használat engedélyt és 1 szabad hitelt linket eltávolítása engedély 3.0.0:)


Ez valamilyen kedvezményes ... de nem kínál ez a számomra még ... Szóval, hogyan tudok egy szabadabb használata engedély és eltávolítása az engedély?



Csak kattints angol lobogó visszamenni az angol nyelvet:) És ellenőrizze az alapértelmezett felhasználói nyelv User CP - mod akar lenni okos, hogy ha valaki azt mondja, hogy ő az alapértelmezett nyelv a francia, hogy hozza vissza a francia.
Találtam, hogy miért. Ezt hozzáadása / fr végén nem csak http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/

vBET
05-11-09, 19:38
Még ha elindul helyben, még mindig Internet-hozzáféréssel keresztül a helyi fórumon ... de van-e mód arra, hogy ezt a munkát, mert szeretném kipróbálni, mielőtt együtt élni vele ... Nincs semmi, amely blokkolja a fórumon. Miért hozzátéve, hogy részben a szenvedésről, amit már most, és hogy az Internet a közös a fórumokon? Gondolod, hogy nem fair, hogy megpróbálja tesztelés előtt kockára dolgokat egy élő fórum előtt? És igen, 2.x futott finom előtt.

Csak azért, mert internet-kapcsolat szükséges e mod futtatásához:)
Mintegy tesztelés győződjön teszt fórum nem áll rendelkezésre nyilvánosság elől.


Ez valamilyen kedvezményes ... de nem kínál ez a számomra még ... Szóval, hogyan tudok egy szabadabb használata engedély és eltávolítása az engedély?

Ez egyszerű -, mert nem felelnek leírt állapot. Nézd meg a levél időpontja:)


Találtam, hogy miért. Ezt hozzáadása / fr végén nem csak vBulletin Enterprise Fordító (vBET) - Powered by vBulletin (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/)

Örülök, hogy megoldódott ez.

Megvan még a probléma a telepítéssel? Ha igen, kérjük PM nekem hozzáférést a Admin CP és FTP fogom ellenőrizni, hogy:)

Cybershaolin
06-11-09, 00:07
Csak azért, mert internet-kapcsolat szükséges e mod futtatásához:)
Mintegy tesztelés győződjön teszt fórum nem áll rendelkezésre nyilvánosság elől.

Vizsgálat a fórum helyben azt önmagában, hogy nem mutatják senkinek!

Mint mondtam, nem vagyok képes látni opciók vBET Fő az én admincp vizsgálata során azt a helyi fórumon. Mintegy teszed a hack én élő fórumot, illetve nem tudom már, mit fogok csinálni ez, mert én nem igazán értékelni, hogy milyen válaszokat kaptam itt.

vBET
06-11-09, 00:51
Vizsgálat a fórum helyben azt önmagában, hogy nem mutatják senkinek!

Ez jó:)


Mint mondtam, nem vagyok képes látni opciók vBET Fő az én admincp vizsgálata során azt a helyi fórumon. Mintegy teszed a hack én élő fórumot, illetve nem tudom már, mit fogok csinálni ez, mert én nem igazán értékelni, hogy milyen válaszokat kaptam itt.

Ismét a válasz - én kezelni ezt. Kérjük PM nekem minden részletet, és nem kell beállítani, hogy a valós fórum előtt csak PM nekem hozzáférési adatait a teszt fórumon:)
Sajnálom, hogy nem értékelik a választ, amit segít ezen a módon. Sajnos nem tudom mi az oka ennek a kérdésnek, és én hozzá kell férniük, hogy képes vizsgálni, hogy az Ön és megoldja Önnek. Elnézést a bajok és a vár a PM a részleteket.

Lehetősége nélkül, hogy ellenőrizze azt, a mi csak tanácsot most ismét - győződjön meg róla, hogy van internet-hozzáféréssel. És akkor értem a szerver. Tudom, hogy a számítógép rendelkezik hozzáféréssel, de úgy tűnik, mintha a szerver blokkolja a kommunikációt kívül szót. Más oka lehet, hogy nincs telepítve CURL php könyvtár. Nem tudom, semmi több lehetősége nélkül, hogy ellenőrizze azt.

Cybershaolin
06-11-09, 05:39
lol ez nem lehetséges, hogy jelentkezzen be egy helyi fórumon (mint a EasyPHP, XAMPP, vagy bármi, a helyi IP-k), azaz:

hxxp: / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php).). Azt tudni kell róla. De egyébként is, felejtsd el. Nem kell többé.

Kaptam választ a többi cucc meg, Nevermind.

vBET
06-11-09, 07:37
lol ez nem lehetséges, hogy jelentkezzen be egy helyi fórumon (mint a EasyPHP, XAMPP, vagy bármi, a helyi IP-k), azaz:

hxxp: / / 127.0.0.1/forum/index.php (http://127.0.0.1/forum/index.php).). Azt tudni kell róla. De egyébként is, felejtsd el. Nem kell többé.

Kaptam választ a többi cucc meg, Nevermind.

Ez, ha a saját IP WAN (nem csak a LAN). 127.0.0.1 ez ugyanaz, mint a localhost, és azt jelenti, hogy csatlakozni kíván a tényleges gép. De még mindig a saját IP-címét. És még ha csak a helyi hálózaton, akkor is be a teszt fórum ugyanazon a gépen, ahol van igazi fórum. Szerint vBulletin licensz van joga meghatározni, fórum testvb könyvtárat, de nem szabad rendelkezésre nyilvánosság elől.

Abban az esetben, bármely jövőbeli kérdések csak írni. Azért vagyunk itt, hogy segítsen:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1