PDA

View Full Version: Šaubas, veicot datu bāzes beckup



kratos
11-03-16, 20:44
Sveiki draugi, es esmu nepieciešams darīt beckup savu datu bāzi no Vbulletin forums, izņemot es nesaņemu vispār vai beckup vispār, jo katru reizi, kad mēģinu to darīt pēc tam, kad tajā pašā laikā tikai lejupielādēt nepilnīgi DB "mans jautājums ir: kad to beckup, ir nepieciešams, lai atspējotu forumā? Var kāds guide me? Jo mans forums ir instalēta hostingu, un man vajag steidzami prātā darīt pilnu DB beckup bez kļūdām. Tā jau es jums ļoti pateicos!

Marcin Kalak
12-03-16, 09:26
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu produkts ir vBET - ne vBulletin. vBET ir spraudnis vBulletin, kas ļauj tulkot forumu 52 valodās un atbalsta daudzvalodu sabiedrībā.

Ja jums ir jautājumi par vBulletin, lūdzu, dodieties uz vBulletin lapu un lūgt vBulletin komanda

jackthomas087
25-10-16, 10:05
veikt backup ierakstiet šādu komandu līniju :
mysqldump -h localhost -r root -p databasename > my_backup.sql

lai atjaunotu failu, ierakstiet šādu komandu līniju :
avots my_backup.sql
66 Skatījumi

skameykin22
28-05-17, 08:51
Kaut kas nestrādā šādā veidā.

Marcin Kalak
29-05-17, 15:57
Lūdzu, izveidojiet jaunu tēmu un aprakstīt savu jautājumu precīzāk. Iepriekš instrukcija izpilda backup vBulletin datu bāzē un nav saistīti ar mūsu izstrādājumu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1