PDA

Zobrazit plnou verzi: Pochybnosti při vytváření databáze beckup



kratos
11-03-16, 20:44
Ahoj přátelé, já jsem museli udělat beckup mé databáze Vbulletin fóra, ale nezobrazují se vůbec dělat beckup úplně, protože pokaždé, když udělám po chvíli jen stáhnout DB Nekompletní "/ Minha otázka: kdy se beckup musím vypnout Fórum? Někdo mě průvodce? Protože moje forum je instalována v hostování a potřebuji naléhavě mysl udělat kompletní beckup DB bez chyb. Od již velice Děkuji!

Marcin Kalak
12-03-16, 09:26
Vezměte prosím na vědomí, že náš produkt je vBET - není vBulletin. vBET je plugin pro vBulletin, která umožňuje překládat forum do 52 jazyků a podporuje vícejazyčná Společenství.

Pokud máte dotazy týkající se vBulletin prosím, jděte na vBulletin stránky a zeptejte se vBulletin týmu

jackthomas087
25-10-16, 10:05
aby se zálohování zadejte následující příkazový řádek :
mysqldump -h localhost -r root-p databasename > my_backup.sql

chcete-li obnovit soubor, zadejte následující příkazový řádek :
zdroj my_backup.sql
66 Názorů

skameykin22
28-05-17, 08:51
Něco nefunguje tímto způsobem.

Marcin Kalak
29-05-17, 15:57
Prosím vytvořte nové téma a popsat svůj problém přesněji. Výše uvedené instrukce provede zálohu databáze vBulletin a není týkající se našich produktů.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1