PDA

Žiūrėti pilną versiją: Abejonių darant duomenų bazės beckup



kratos
11-03-16, 20:44
Sveiki draugai, aš esu reikia padaryti beckup mano duomenų bazę iš Vbulletin forumas, išskyrus negaunu ne visi padaryti su beckup apskritai, nes kiekvieną kartą aš pabandyti padaryti po kurio laiko tiesiog atsisiųsti neišsami DB "/ Minha klausimas: Kada ar man reikia išjungti forume beckup? Gali kas nors man padėti? Nes mano forumas yra įdiegta priegloba ir man reikia skubiai tai padaryti visiškai DB beckup be klaidų. Nes jau labai ačiū!

Marcin Kalak
12-03-16, 09:26
Atkreipkite dėmesį, kad mūsų produktas yra vBET - ne diskusijos. vBET yra plugin for vBulletin, kuri leidžia, išversti forumą į 52 kalbas ir remia daugiakalbio bendruomenės.

Jei turite klausimų apie vBulletin eikite į vBulletin puslapį ir paprašyti, vBulletin komanda

jackthomas087
25-10-16, 10:05
imtis atsarginę įveskite šią komandą linija :
mysqldump -h localhost -r root -p databasename > my_backup.sql

atkurti failą, įrašykite šią komandą linija :
šaltinis my_backup.sql
66 Nuomonę

skameykin22
28-05-17, 08:51
Kažkas neveikia tokiu būdu.

Marcin Kalak
29-05-17, 15:57
Prašom sukurti naują temą ir aprašykite savo problemą, tiksliau. Pirmiau komanda atlieka atsarginės vBulletin duomenų bazę, ir tai nėra susiję su mūsų produktą.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1