PDA

View Full Version: Atrisinātas Steidzami, nevar tulkot visu



zeuslim
09-08-13, 10:34
Hello.

Beidzot nopircis savu risinājumu, un veiksmīgi instalēts kā bezmaksas versiju. Man ir pieredze instalācijas un izmantojot veco versiju.

Mans jautājums ir tas, ka;

1. Kādi ir vissvarīgākie pamata konfigurēšana Es joprojām gandrīz noklusētā vērtība pirmajā brīdī, kas būtu darba naudas sodu bez kādu pieskārienu.

2. Esmu gatava google API atslēgu un dabūja to pareizi.

3. Pēc tam, kad Google iestatīt noklusējuma API atslēgu, dzīvu lapu aizņemt diezgan sekundes un minūtes bet Rādīt tukšos bez tulkot vispār.

Pirmkārt, es gribu uz vidi un konfigurēt to precizitāti. Jūs man pastāstīt, kā tu to varēji iestatīšana vai paziņojums pareizais ceļš.

Hue ~ ~ šodien ir karsts too. arī saglabāt savu veselību.

Marcin Kalak
10-08-13, 09:52
Vismaz ir jākonfigurē opcijas ar Admin CP - > vBET -> Main, konfigurējiet savu tulkošanas pakalpojumu sniedzējs pārskati Admin CP -> vBET -> tulkošanas pakalpojumu sniedzējiem un konfigurēt htaccess (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html#post1539). VBET/do-not-upload/readme.html ir aprakstītas visas konfigurācijas soļiem.
Pārliecinieties, vai jums ir pareizā atslēga uz Google Translator API v2.
Ja pēc tulkošanas viss teksts pazūd izskatīties http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html#post1537.
Jūs joprojām vajadzīga palīdzība?

zeuslim
13-08-13, 05:09
Paldies par jūsu padomu

Saskaņā ar FAQ,

1. Mana servera komplekts izskatās labi ATŠĶIRT, ICONV
2. Es vēlreiz pārbaudiet CP -> vBET konfigurēt, htaccess, google tulkotājs API v2.

Bet pēc tulkošanas viss teksts neparādās.

Jūs varētu apmeklēt mūsu admin kontrole pannel, ja jums iespējams?

Marcin Kalak
13-08-13, 09:43
Es neredzu, ka pazudis teksts no tulkoto lapu. Es redzu tikai netranslējamā tekstu (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10869).
Kurā lappusē jūs teksts pazūd?

zeuslim
13-08-13, 11:00
Lūdzu, skatiet Vilnis pasaules miera komunikāciju VIRSRAKSTI (http://www.wavenews.net)
un tas ir apakšā karodziņus, lai pārbaudītu to.

Marcin Kalak
13-08-13, 14:22
Es tur izskatos un es redzu netranslējamā tekstu, bet teksts parādās.

zeuslim
13-08-13, 16:28
Sk. dispeared tekstu pēc tulkot no korejiešu, japāņu, kā, piemēram,

Vilnis pasaulei mieru komunikāciju forums (japāņu valodā) (http://www.wavenews.net/forum/forum.php?language=ja)

Marcin Kalak
14-08-13, 09:19
Es neredzu problēmu, bet lūdzu, atsūtiet man PM piekļuves datus uz Admin CP un FTP. Es ņemšu to pārbaudīt pēc ieejot savā kontā.

Marcin Kalak
28-08-13, 08:31
Nav atbildes - uzskatīts jautājums ir pagājis. Ja ne, lūdzu rakstiet šeit.

zeuslim
26-12-13, 02:24
Es neredzu problēmu, bet lūdzu, atsūtiet man PM piekļuves datus uz Admin CP un FTP. Es ņemšu to pārbaudīt pēc ieejot savā kontā.


Nav atbildes - uzskatīts jautājums ir pagājis. Ja ne, lūdzu rakstiet šeit.

Opps. Man nekad nav zināms, esat aizvēris šo pavedienu. I'm sorry manu vēlu atbildi. Patiesībā es atceros, ka es pamanīju admin konta login manu serveri caur PM. Bet nevarēju atrisināt to piedāvā ceļveža tolaik. Tajā pašā laikā es biju ļoti aizņemts.

Es teicu, mana servera informāciju, ko es pamanīju jums varētu nevar login. Tāpēc joprojām būs atkal ar servera kontu varēs piekļūt, lūdzu, pārbaudiet jūsu PM.

Netālu no jaunā gada.
paldies. ;)

zeuslim
26-12-13, 04:20
Man ir kļūda google API tests.

Sākuma tulkošanas pārbaudes Google API v2
Testa rezultāts: {"kļūda": {"kļūdas": [{"domēns": "usageLimits", "iemesls": "dailyLimitExceeded", "ziņas": "Dienas limits pārsniegts"}], "kods": 403, "ziņu": "Dienas limits pārsniegts"}}
Test kļūda:
Savienojuma laiks (ms): 455.135986328

Ir labi ja API servera atslēgu, ko saņemat no google?

zeuslim
26-12-13, 09:46
Es atrisināt manu problēmu, es instalēta jaunā versija 4.7.0 veiksmīgi.

zeuslim
26-12-13, 10:24
Tomēr Viesi tikai nevar tulkot dēļ novirzīšana kļūda (pārāk daudz redirections, es esmu, izmantojot SEO draudzīgas pārrakstīt)

zeuslim
26-12-13, 10:41
Tomēr Viesi tikai nevar tulkot dēļ novirzīšana kļūda (pārāk daudz redirections, es esmu, izmantojot SEO draudzīgas pārrakstīt)

Izpildīt Baznīcas URL off in Friendly URL

Marcin Kalak
27-12-13, 15:41
Es atrisināt manu problēmu, es instalēta jaunā versija 4.7.0 veiksmīgi.
Es esmu priecīgs, ka jums atrisināt jautājumu.



Tomēr Viesi tikai nevar tulkot dēļ novirzīšana kļūda (pārāk daudz redirections, es esmu, izmantojot SEO draudzīgas pārrakstīt)
Lūdzu, paturiet vienu jautājumu vienā pavedienā. Lūdzu, iedodiet man saiti uz jautājumu, jo es neredzu šo jautājumu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1