КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Тэрмінова, не можа перавесці на ўсіх



zeuslim
09-08-13, 10:34
Добры дзень.

Я купіў ваша рашэнне і, нарэшце, ўстаноўлена паспяхова, як папярэднія бясплатнай версіі. У мяне ёсць вопыт ўстаноўкі і выкарыстання старой версіі.

Мой цікава, гэта тое, што;

1. Што з'яўляецца найбольш важным асноўныя налады? Я па-ранейшаму амаль значэнні па змаўчанні ў першы раз, які будзе добра працаваць без дотыку.

2. У мяне ёсць гатовы Google API ключ і атрымаў яго належным чынам.

3. Пасля таго як я усталяваны па змаўчанні ключ API для Google, жывыя старонкі, бяруць даволі секунд і хвілін, але паказаць пустую без перакладу наогул.

Перш за ўсё, я хачу асяроддзя і наладзіць яго ў дакладнасці. Не маглі б вы сказаць мне, вы, як усталяваць ці заўважыце правільны шлях.

Hue ~ ~ горача сёння. захаваць ваша здароўе добра.

Marcin Kalak
10-08-13, 09:52
Вы павінны, па меншай меры, наладзіць параметры ў Admin CP>vBET->Галоўнае, наладзіць пастаўшчык перакладу рахункаў у Admin CP>vBET->Пераклад Пастаўшчыкоў і наладзіць htaccess (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html#post1539). Усе этапы налады апісаны ў vBET/do-not-upload/readme.html.
Пераканайцеся, што ў вас правільны ключ, каб Перакладчык Google API v2.
Калі пасля пераводу ўсяго тэксту знікаюць глядзець http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq.html#post1537.
Ты ўсе яшчэ патрэбна дапамога?

zeuslim
13-08-13, 05:09
Дзякуй ваш Савет

Згодна з FAQ,

1. Мой сервер выглядае нармальна для CURL, ICONV
2. Я правяраю зноў CP>vBET наладзіць htaccess, перакладчык google API v2.

Але, пасля пераводу ўсяго тэксту не з'яўляецца.

Не маглі б вы наведайце наш адмін панэллю кіравання, калі магчыма?

Marcin Kalak
13-08-13, 09:43
Я не бачу, што тэкст не знік з перакладзенай старонкі. Я бачу толькі нетранслируемой тэкст (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10869).
На якую старонку тэксту знікае?

zeuslim
13-08-13, 11:00
калі ласка, гл. Хвалевыя міру ва ўсім свеце Камунікацыі - ПАДЗЕІ (http://www.wavenews.net)
і самае яго дно, сцягі, каб праверыць гэта.

Marcin Kalak
13-08-13, 14:22
Я гляджу туды і бачу, нетранслируемой тэкст, але і тэкст.

zeuslim
13-08-13, 16:28
Гл. dispeared тэкст пасля перакладу з Карэйскага на японскі, напрыклад,

Свет хвалі Зносіны Форум (японскі) (http://www.wavenews.net/forum/forum.php?language=ja)

Marcin Kalak
14-08-13, 09:19
Я не бачу пытаньня, але, калі ласка, дашліце мне ў лічку вашыя дадзеныя доступу да Admin CP і FTP. Я буду правяраць пасля ўваходу ў свой рахунак.

Marcin Kalak
28-08-13, 08:31
Няма адказу - разгледзеў пытанне няма. Калі няма, калі ласка напішыце тут.

zeuslim
26-12-13, 02:24
Я не бачу пытаньня, але, калі ласка, дашліце мне ў лічку вашыя дадзеныя доступу да Admin CP і FTP. Я буду правяраць пасля ўваходу ў свой рахунак.


Няма адказу - разгледзеў пытанне няма. Калі няма, калі ласка напішыце тут.

Opps. Я ніколі не ведаеце, вы закрылі гэтую патокаў. Я шкадую, што мой спознены адказ. На самай справе, я памятаю, што я заўважыў, што уліковы запіс admin login свайго сервера праз PM. Але я не мог вырашыць ваш гід у той час. Між тым я быў вельмі заняты.

Я сказаў, вы маглі б не мой лагін з сервера, што інфармацыя, якую я заўважыў. Таму я зноў застанецца уліковы запіс сервера змогуць адкрываць, калі ласка, праверце ваш PM.

Побач З Новым Годам.
Дзякуй. ;)

zeuslim
26-12-13, 04:20
У мяне памылка ў API google тэст.

Пачынаючы пробны пераклад для Google API v2
Вынік тэсту: {"памылка": {"памылкі": [{"дамен": "usageLimits", "розум": "dailyLimitExceeded», «паведамленне», «Маладога Перавышаны ліміт"}], "код" 403 " паведамленне ":" Штодня Перавышаны ліміт "}}
Выпрабаванне пра памылку:
Connection time (ms): 455.135986328

Правільна, калі атрымаць API ключ з сервера google?

zeuslim
26-12-13, 09:46
Я вырашана мая праблема, я ўсталяваў новыя версіі 4.7.0 паспяхова.

zeuslim
26-12-13, 10:24
Аднак Госць толькі не магу перавесці з-за перасылак памылак (занадта шмат перенаправлений, я з дапамогай SEO дружалюбных рерайт)

zeuslim
26-12-13, 10:41
Аднак Госць толькі не магу перавесці з-за перасылак памылак (занадта шмат перенаправлений, я з дапамогай SEO дружалюбных рерайт)

Ўжываць Кананічныя URL off у Дружалюбныя Url

Marcin Kalak
27-12-13, 15:41
Я вырашана мая праблема, я ўсталяваў новыя версіі 4.7.0 паспяхова.
Я рады, што вы ўжо вырашанае пытанне.



Аднак Госць толькі не магу перавесці з-за перасылак памылак (занадта шмат перенаправлений, я з дапамогай SEO дружалюбных рерайт)
Калі ласка, майце адна праблема, у адзін паток. Калі ласка, дайце мне спасылку на гэтую праблему, таму што я не бачу гэтай праблемы.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1