PDA

مشاهده نسخه کامل : حل مشکل عجیب

darras
26-01-10, 19:43
سلام من یک مشکل اصلی همین دلیل niewiem من من فقط در حال اجرا مانند مسدود کردن Muncher آگهی تبلیغ ، (و سپس همه چیز را کاملا می آید) وقتی که به جز یک برنامه انجمن کل در ماه اوت wykrzacza مناطق داخلی کشور از اوت حتی ورود به پنل مدیریت. آیا کسی می دانید چه ممکن است دلیل؟؟؟؟؟

vBET
28-01-10, 00:03
سلام. متاسفانه من هیچ ایده چه چیزی ممکن است باعث. من پیشنهاد می کنم برای تماس با نویسنده Rego آگهی مسدود کردن برنامه است. همچنین ، پیشنهاد -- من پیشنهاد می کنم برای بررسی اینکه آیا هر گونه مقررات ویژه ای را در فایل htaccess برای این برنامه اضافه شده -- اگر چنین است من پیشنهاد می کنم به آنها حذف شده است. از آنجا که مشکل می کند به وضعیت فعال تصدی تاثیر نمی گذارد من مجموعه ای را تعطیل.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1