PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Furcsa probléma



darras
26-01-10, 19:43
Hi Nekem van egy probléma, hogy miért vBulletin niewiem Úgy értem, mint futó reklám blokkoló Ad Muncher, (akkor minden tökéletesen jön), nem számítva a teljes fórumot program augusztus wykrzacza mögöttes augusztus is jelentkezzen be az admin felületen. Tudja valaki, hogy mi lehet az oka ?????

vBET
28-01-10, 00:03
Hello. Sajnos fogalmam sincs, hogy mi okozza. Azt javaslom, hogy forduljon a szerző Rego hirdetés blokkoló programot. Továbbá, a javaslat - azt javaslom, hogy ellenőrizze, hogy különleges szabályokat a htaccess fájl nem vett fel erre a programra - ha igen, azt javaslom, hogy távolítsa el őket. Mivel a probléma nem befolyásolja az állapotát vBET állítottam a szál, hogy állítsa le.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1