PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Dziwny problem



darras
26-01-10, 19:43
Witam
mam problem niewiem dlaczego vbulletin chodzi mi tylko jak mam uruchomiony program do blokowania reklam ad muncher, (wtedy wszystko chodzi idealnie) gdy wyłącze program całe forum sie wykrzacza nieda sie nawet zalogowac do panelu administratora. czy ktos wie jaka moze byc tego przyczyna?????

vBET
28-01-10, 00:03
Witam. Niestety nie mam pojęcia co może być przyczyną. Proponuję skontaktować się z autorem rego programu do blokowania reklam. Również z propozycji - proponuję sprawdzić, czy żadne specjalne reguły w htaccess nie są dodane dla tego programu - jeśli tak to proponuję usunąć je.

Jako, że problem nie dotyczy vBET ustawiam status wątku na zamknięty.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1