КПК

Прагляд поўнай версіі: Вырашанае Дзіўная праблема



darras
26-01-10, 19:43
Прывітанне У мяне ёсць праблема, чаму VBulletin niewiem Я хачу сказаць, гэтак жа, як працуе блакавання рэкламы Ad Muncher, (у той час усе прыходзіць выдатна) пры выключэнні ўсёй праграмы форуму ў жніўні wykrzacza тыле жніўні нават увайсці ў панэль адміністратара. Хто-небудзь ведае, што можа быць прычына ?????

vBET
28-01-10, 00:03
Добры дзень. На жаль, я паняцця не маю, што можа быць прычынай. Я прапаную, каб звязацца з аўтарам аб'явы Рего блакаванне праграмы. Акрамя таго, прапанова - я прапаную, каб праверыць, ці ёсць асаблівыя правілы ў файл Htaccess не дадаюцца для гэтай праграмы - калі так, я прапаную, каб выдаліць іх. Паколькі праблема не ўплывае на статус vBET я ўсталяваў нітка зачыніцца.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1